logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню
Поиск на карте
Выбрать период

ECM 50: Kristjan Randalu & Anders Jormin (Eesti-Rootsi)

Ср 28.09.2022 20:00
Philly Joes Jazziklubi
16.20 - 36.20
Philly Joe's Jazziklubi sügishooaeg 2022
ECM 50: KRISTJAN RANDALU & ANDERS JORMIN
Kolmapäev, 28. september kell 20, Philly Joe's Jazziklubi

Kristjan Randalu jätkab kontserdisarja Philly Joe’s Jazziklubis mainekate ECM Recordsi artistidega, tähistamaks Müncheni plaadifirma 50. juubelit. Sarja viies kontsert toimub kolmapäeval, 28. septembril kell 20 ning seekord jagab Randaluga lava hinnatud Rootsi kontrabassimängija Anders Jormin.

Eesti publik seostab ECMiga eelkõige aktuaalse Eesti klassikalise muusika väljaandeid ECM New Series nime all, mis sai alguse Arvo Pärdi loomingu avaldamisega. Tähistamaks ECMi väärikat vanust, toome Philly Joe’s Jazziklubi lavale 6-osalise kontserdisarja, mis keskendub Kristjan Randalu erinevatele kooslustele ECMi muusikutega. Sarja senised külalised olid Ameerika kitarrist Ben Monder, Soome trummar Markku Ounaskari, Norra trompetist Mathias Eick, saksofonist Trygve Seim, kontrabassist Mats Eilertsen ja Itaalia trompetist Paolo Fresu.
 

Kristjan Randalu on oma põlvkonna silmapaistvamaid pianiste, keda hinnatakse nii solisti, ansamblimuusiku kui ka heliloojana. Ajakiri Jazz Times kirjeldab tema muusikat kui „tundmatut ja eksootilist maad“. Randalu on üks aktiivsemaid ja laiema haardega eesti jazzmuusikuid maailmas. Tänu mitmekülgsele loomingulisele tegevusele on Randalu esindanud Eestit maailma mainekatel jazzifestivalidel ja olulisematel kontserdilavadel, olles hinnatud nii jazzi- kui ka klassikalise muusika interpreedi ja heliloojana. Tema klaverimäng nii solisti kui ka ansamblimuusikuna kõlab enam kui 40 plaadil, mille hulka kuuluvad Grammy nominatsioon 2006. aastal ning 2012 Aasta Jazzialbumi tiitel Eesti Muusika Auhindadel. 2014. aastal pälvis Randalu Eesti Kultuurkapitali Helikunsti sihtkapitali aastapreemia. Aastal 2018 ilmus Randalu autoriplaat „Absence“ plaadifirma ECM Recordsi alt.

Anders Jormin on üks rahvusvaheliselt hinnatumaid Rootsi kontrabassimängijaid ja heliloojaid. Ta on koostööd teinud mitme jazzilegendiga, nende seas Gilberto Gil, Lee Konitz, Elvin Jones, Joe Henderson, Charles Lloyd, Joe Lovano, Jack deJohnette, Kenny Wheeler, Tomasz Stanko, Dino Saluzzi, John Surman, John Taylor, Marilyn Mazur, Arve Henriksen, Paul Motian, Joey Baron, Norma Winstone ja Marilyn Crispell. Jormin esineb regulaarselt kõikjal Euroopas, USAs ja Jaapanis. Aktiivne koostöö seob teda Bobo Stenson trioga. Tema mäng kõlab enam kui 80 albumil, nendest 12 plaadil bändiliidrina. Arvukate auhindade hulgas on talle omistatud neli korda Rootsi Grammy parima jazzplaadi kategoorias. Anders Jormin on ECMi artist.
 
 
Koosseis:
Kristjan Randalu – klaver
Anders Jormin – kontrabass
 
 
Klubi avatud alates tund enne ürituse algust.
Philly Joe's Jazziklubi toetavad Eesti Kultuurkapital, Kultuuriministeerium, Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet, meie head patroonid ja paljud teised.

Сайт мероприятия: http://www.phillyjoes.com

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
ECM 50: Kristjan Randalu & Anders Jormin (Eesti-Rootsi) Ср 28.09.2022 20:00 Philly Joes Jazziklubi 16.20 - 36.20
Мероприятие ECM 50: Kristjan Randalu & Anders Jormin (Eesti-Rootsi)
Дата / Время Ср 28.09.2022 20:00
Место проведения Philly Joes Jazziklubi
Цена 16.20 - 36.20
Информация о ценах
Piletid eelmüügis hinnaga 23,40 €.
(Üli)õpilastele kehtib õpilaspileti näitamisel soodushinnaga pilet 13,85 €.
Müügil ka toetajapiletid hinnaga 33 €, millega toetad jazziklubi tegemisi. Philly Joe's tänab!
Hinnale lisandub agenditasu.
Lastele kuni 12 eluaastat (k.a) sissepääs tasuta.
Ukraina kodanikele kodakondsust tõendava dokumendi alusel sissepääs tasuta.
Kontserdil ei kehti Club One, Philly Joe's Mob jt soodustused.
Место проведения
Philly Joe's Jazziklubi
Vabaduse Väljak 10 Эстония
Организатор
Tallinna Jazziklubi MTÜ
Vabaduse väljak 10 Tallinn 10146 Harjumaa
phillyjoesjazzbar@gmail.com
Рег. №: 80366382
Мероприятие ECM 50: Kristjan Randalu & Anders Jormin (Eesti-Rootsi)
Дата / Время Ср 28.09.2022 20:00
Место проведения Philly Joes Jazziklubi
Цена 16.20 - 36.20
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Aki Rissanen Hyperreal feat. Tomi Nikku & Robert Ikiz (Soome-Rootsi) Aki Rissanen Hyperreal feat. Tomi Nikku & Robert Ikiz (Soome-Rootsi) Philly Joes Jazziklubi, Эстония 6.70 - 26.20
Купить билет The Collective Abroad feat. Lauri Kadalipp НовоеНовоеThe Collective Abroad feat. Lauri Kadalipp Philly Joes Jazziklubi, Эстония 6.70 - 26.20
Купить билет Marc Ducret, Samuel Blaser, Liudas Mockūnas (FRA-DEU-LTU) НовоеНовоеMarc Ducret, Samuel Blaser, Liudas Mockūnas (FRA-DEU-LTU) Philly Joes Jazziklubi, Эстония 11.20 - 31.20
Купить билет Thelonius Monk 105 НовоеНовоеThelonius Monk 105 Philly Joes Jazziklubi, Эстония 6.70 - 26.20
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить