logo
Корзина: 0
logo
Выбрать период:
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

ANETT - Debüütalbumi ''Morning After'' esitluskontsert

Вс 01.08.2021 18:00
Keila-Joa lossipark, Schloss Fall
26.80 - 32.20

2021. Aasta Eesti Muusikaauhindadel Aasta Naisartisti ja Aasta Popartisti tiitli saavutanud Anett on uude albumisse kogunud nii suurlinna energia kui ka looduses peituva hingerahu.  "Morning After" on isikliku mõtestatusega album, milles kumavad hingestatud ja ausad sõnumid läbi Aneti signatuuriks saanud viskimesiselt maheda tämbri ja modernse R&B/souli helimaailma. 

 

Tegemist on Aneti karjääri seni suurima kontserdiga, kus esitusele tuleb uue albumi muusika ning ka varasem looming, eriseadetes. Kontserdi teeb eriliseks laiendatud koosseis ja erikülalised.

 

Kontsert toimub vastavalt Terviseameti ja Vabariigi Valitsuse poolt sätestatud piirangute ning reeglite järgi. Esimesed kiiremad saavad piletid 19 euroga, lisaks kestab 3. maist 10.maini emadepäeva pakkumine, kus kahe pileti hind 30 eurot – mõlemat pakkumist on piiratud koguses. Piletid müügil Piletilevis.

 

 

Biograafia:

 

Anett on kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja, kel vokaalseid mõjutusi ka jazzist. 2021. aasta algas Aneti jaoks lausa kolme nominatsiooniga Eesti Muusikaauhindadel - Aasta Album, Aasta Naisartist ja Aasta Popartist kategooriates ning kulmineerus laureaaditiitlitega - Aasta Naisartisti ja Aasta Popartistina.

 

2020. aastal pälvis Anett avalikkuse tähelepanu Eesti Laulu superfinalisti ja välisžürii favoriidina, koos Frediga kirjutatud souliballaadiga "Write About Me", millel tänaseks üle 200 000 kuulamise Spotifys. Sama aasta kevadel andis Anett TIKS Rekordsi alt välja singli "get by", mille kaasautoriks Carl Tuulik ja produtsendiks Sander Mölder.

 

2020. aasta lõpus ilmunud - ning Muusikaauhindadel Anetile kolm nominatsiooni ja kaks võitu toonud - esimene täispikk album "Morning After" valmis suunal New York-Võsu ja märgib modernse R&B ja souli helimaailmasse süüvimist, kandes endas isiklikke ausaid sõnumeid. Albumil teevad kaasa veel kohaliku R&B/souli kangelannad Rita Ray ja YASMYN. 

Сайт мероприятия: https://www.facebook.com/anettmusic

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
ANETT - Debüütalbumi ''Morning After'' esitluskontsert Вс 01.08.2021 18:00 Keila-Joa lossipark, Schloss Fall 26.80 - 32.20
Информация о ценах
Pileti nominaalhindadele lisandub agenditasu väärtuses 1,50 € - 2,60 €
 
Ostmisel vali enne soodsam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi
Early bird 19 €
Emadepäeva kampaania hind - pilet kahele 30 € (pakkumine kehtib kuni 10.05 ja kahele inimesele korraga sisenedes)
Regular bird 24 €
Later bird 29 €
Latest bird ehk hind kohapeal 34 €
 
Tegemist on seisukohtadega üritusega, soovitame kaasa võtta piknikuteki, mille peal hea mugav istuda.
 
Sissepääs alates 17:00
Algus 18:00
Kestus ca 1h 30min
Kehtiv pilet peab olema kõigil külastajatel
Место проведения
Keila-Joa loss, Schloss Fall
Pargi allee 5 Lääne-Harju vald Эстония
Организатор
Anett Music OÜ
Lääne tn.2 Võsu Lääne-Virumaa
info@smuuv.ee
Рег. №: 12647149
То же место проведения
Мероприятие приостановлено Orthodox Singers - Ülestõusmispühad Aadlimõisas / Пасха в Дворянской усадьбе (03.01 Jõulud Aadlimõisas asendus) ПриостановленоПриостановленоOrthodox Singers - Ülestõusmispühad Aadlimõisas / Пасха в Дворянской усадьбе (03.01 Jõulud Aadlimõisas asendus) Keila-Joa loss, Schloss Fall, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет NOËP akustiline kontsert Keila-Joal NOËP akustiline kontsert Keila-Joal Keila-Joa lossipark, Schloss Fall, Эстония 26.80
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Ed Sheeran tribüütkontsert - Keila-Joa Ed Sheeran tribüütkontsert - Keila-Joa Keila-Joa lossipark, Schloss Fall, Эстония 21.40 - 26.80
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет MISANTROOP MISANTROOP Keila-Joa loss, Schloss Fall, Эстония 18.90 - 22.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет MISANTROOP MISANTROOP Keila-Joa loss, Schloss Fall, Эстония 18.90 - 22.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!