По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Eesti Muusikaauhinnad 2020

Пт 24.01.2020 18:45
Saku Suurhall
19.90 - 79.00

24. jaanuaril Saku Suurhallis toimuva muusikamaailma suursündmuse õhtujuhid on selgunud. Eesti Muusikaauhinnad 2020 galaõhtu toovad publikuni muusikud Sandra Vabarna, Jalmar Vabarna ning Tõnu Tubli, kes koondavad end publiku poolt palavalt armastatud nime alla Trad.Attack!.

Jalmar Vabarna on varasemalt ühel korral Eesti Muusikaauhindade galat juhtinud koos Birgit Õigemeelega. Sel korral on aga saatejuhtideks Jalmari kaasmuusikud ansamblist Trad.Attack! ning esmakordselt auhinnagala 22 aastase ajaloo jooksul on saatejuhte kolm. "Kui meie bändile selline pakkumine tehti, siis võtsime omale mõtlemisaega, et plussid ja miinused rahulikult läbi mõelda. Kuna reisimistes on sel ajal sobivasti vaba auk, projekti erilisus bändile suur ning sündmus ise meile väga meeldib, siis sündis otsus kiiresti ja üksmeelselt,” võttis bändi otsuse kokku Jalmar Vabarna. 

Ka Sandra Vabarnast õhkub vaid positiivset meelt: “See on Trad.Attack!le suur au ning väga julge samm korraldajate poolt valida õhtut juhtima terve bänd. Meile meeldivad uued väljakutsed ning enda proovilepanek,” lausus Vabarna. "Kui ma seni olen pidanud trummide tagant oma mõtteid publikule väljendama, siis nüüd saan ma seda teha ilma ühegi takistuseta ning hoidke alt, kallid külalised, televaatajad ja Reigo Ahven, mul on nii mõndagi teile öelda,” naljatas oma saatejuhi rolli üle sõnaosav trummar Tõnu Tubli.

Aastast 2011 on Eesti Muusikaauhindade showd juhtinud muusikud ise. "Ühel hetkel tundsime korraldusmeeskonnaga, et meil on nii palju multitalente muusikute ringis, et miks me peame kutsuma saatejuhtideks kedagi väljaspoolt, kui meil on nö omad inimesed olemas, kes seda tööd orgaaniliselt ja kirega teha võivad,” rääkis saatejuhtide valikust Eesti Fonogrammitootjate Ühingu pikaajaline juhatuse liige Aarne Valmis. "Mul on väga hea meel, et meie eksperiment on seni sajaprotsendiliselt õnnestunud ning õhtujuhid ise on juba omaette show suurel galaõhtul. Nii ka sel aastal, mil põnevust toob esmakordselt terve bändi kasutamine nende jaoks tavatus rollis,” võttis teema kokku Aarne Valmis.

Saku Suurhall võõrustab suurt muusikapidu juba kolmandat aastat. "Oleme kahel eelmisel aastal üllatanud televaatajaid ja saalis istuvaid külalisi paljude efektsete tehniliste lahendustega, erandiks ei saa olema ka 2020. aasta show. Kaks aastat on tõestanud, et suurelt mõeldes saab teha suuri asju, mis toovad vaatajatele palju rõõmu ning mis väärtustavad ja hindavad kõrgelt meie kodumaist muusikatoodangut,” ütles Saku Suurhalli tegevjuht Tarmo Hõbe. "Head tööd on vaja tunnustada ja selleks oleme aastast aastasse leidnud võimalusi ning kaasanud häid partnereid, et see kõik ka teoks saaks,” sekundeeris Hõbele EFÜ juhatuse liige Danel Pandre.

Eesti Muusikaauhinnad 2020 toimub 24. jaanuaril Saku Suurhallis. Kokku jagatakse Eesti muusikamaailma ihaldatumaid auhindu 17 kategoorias ning suurel muusikapeol astub lavale üle 15 palavalt armastatud artisti.

Lisainfo kandideerimise kategooriate kohta leiab siit: www.muusikaauhinnad.eu/tutvustus/kategooriad.

Eesti Muusikaauhinnad 2020 galat korraldab Eesti Fonogrammitootjate Ühing koostöös Postimees Grupi ja Saku Suurhalliga, telesaate ja show toodab ProLab.

 

·       Fotod EMA 2019 galast, autor Kalev Lilleorg.

·       Bert On Beats & Öed etteaste EMA 2019 galal.

Сайт мероприятия: http://www.muusikaauhinnad.eu

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Eesti Muusikaauhinnad 2020 Пт 24.01.2020 18:45 Saku Suurhall 19.90 - 79.00
Информация о ценах
Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet.
(Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parandamiseks.)


AJAKAVA:
17:30 uksed
18:45 kontsertprogrammi algus
NB! Hilinejaid saali ei lubata!

LISAINFO:
Vanusepiirangut ei ole
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud

Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub lauda registreerimine. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.
Место проведения
Saku Suurhall
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Эстония
Организатор
Best Idea OÜ
Toompuiestee 37 Tallinn 10133 Harju
info@sakusuurhall.ee
Рег. №: 10955220
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Eesti Laul 2020 / Esimene poolfinaal ПопулярноеПопулярноеEesti Laul 2020 / Esimene poolfinaal Tartu Ülikooli Spordihoone, Эстония 20.40 - 30.40
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Eesti Laul 2020 / Teine poolfinaal ПопулярноеПопулярноеEesti Laul 2020 / Teine poolfinaal Tartu Ülikooli Spordihoone, Эстония 20.40 - 30.40
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Eesti Laul 2020 / Peaproov ПопулярноеПопулярноеEesti Laul 2020 / Peaproov Saku Suurhall, Эстония 15.90 - 24.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Eesti Laul 2020 / FINAAL ПопулярноеПопулярноеEesti Laul 2020 / FINAAL Saku Suurhall, Эстония 25.40 - 84.50
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!