По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Jarek Kasar (EST) ja Daniel Knox (US)

Сб 05.10.2019 19:00
Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
14.50 - 17.50
Üks õhtu. Kaks meest. Kaks kontserti. Üks tuntud eestlane ja eesti keeles, teine kuulus ameeriklane ja inglise keeles, üksteisega h2mmastavalt sarnased. Ilus ja kole, lõbus ja kurb - haruldane kohtumine. 
 
 Kes on Daniel Knox (Chicago, USA)?

Arvukatest Daniel Knoxi puudutavatest faktidest – ja neid jagub, sest mida enam uurida, seda veidramaid ja imelisemaid detaile võib leida – on üheks tähelepanuväärsemaks see, et alustuseks haarab ta muusika kuulaja üleni endasse ja tulemuseks leiab kuulaja end ühtäkki üleni armununa. Asjaolu, mis on toonud muusikule kaasa märkimisväärset kasu. 
Näiteks 2007. aastal oma filmiga „Siseimpeerium“  Ühendriikides ringreisil olnud David Lynch palus igas peatuspaigas kohalikel muusikutel mõni teos esitada. Knox komponeeris ühe sumiseva instrumentaalpala ja kandis selle oma iidoli ees ette, Lynch samal ajal laval tema kohal kõrgumas. Seda nägi pealt Briti muusik ja kunstiline juht David Coulter (Tom Waits, Damon Albarn, Yoko Ono), kes lennutas Knoxi peaaegu kohe Londonisse esinema Barbicani keskuses asetleidnud „Plague Songs“ kontserdil. Seal olid publiku hulgas Rufus Wainwright ja The Handsome Family ning tulemuseks koostöö mõlemaga. Lisandus ka edasine ühistegevus Andrew Birdi, Thor Harrise (Swans, Bill Callahan) ja Richard Buckneriga.
 
Aasta pärast kutsus Coulter Knoxi Barbicani tagasi ja seekord oli publiku seas Jarvis Cocker (Pulp). Paar nädalat hiljem leidis Knox end Jarvisega stuudiost, salvestamas taustvokaale tema sooloalbumile „Further Complications“.
Daniel Knoxi möödunud aasta lõpus ilmunud albumil „Chasescene“ laenab Jarvis Cocker oma iseloomuliku vokaali laulule „Capitol“.
Mainimata ei saa jätta ka muusikuid, kelle hulgas on meie seast lahkunud Ralph Carney (Tom Waits), aga ka Nina Nastasia, David Coulter ja Jason Toth (The Handsome Family).

„Chasescene“ on Knoxi neljas album ja see peaks laiendama tema kultust küll väljapoole Chicagot.“
- Evening Standard
 
„„Chasescene” kinnitab, et Knox on meisterlik jutuvestja, ja see on album, mille seltsis pimedaid öid veeta.“
- The Guardian
 
„Sellel imeliselt süngel neljandal albumil hägustab Knox oma ebamääraste narratiividega piire väljamõeldiste ja faktide vahel.“
- Uncut
 
„Knox on üks tõeliselt võimas jõud“
-   Clash Magazine
 
 
 
Jarek Kasar
 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Jarek Kasar (EST) ja Daniel Knox (US) Сб 05.10.2019 19:00 Vanemuise Kontserdimaja, Tartu 14.50 - 17.50
Информация о ценах
 
Место проведения
Организатор
Süntesaator MTÜ
Soo 17 Tallinn Harju
5166610
syntesaator@gmail.com
Рег. №: 80372951
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Jarek Kasar (EST) ja Daniel Knox (US) Jarek Kasar (EST) ja Daniel Knox (US) Kumu Auditoorium, Tallinn, Эстония 15.50 - 18.50
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!