logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Kaja kontsert. Kaire Vilgats ja Paul Neitsov (27.01 asendus)

Вт 27.04.2021 19:00
Kultuurikeskus Kaja
12.90
Hea klient!
 
Seoses COVID-19 piirangute pikendamisega Harjumaal 27.01 toimuma pidanud Kaja kontsert. Kaire Vilgats ja Paul Neitsov lükkub edasi.
 
Sündmuse uus kuupäev on 27.04.2021.
Uuel kuupäeval kehtivad juba ostetud piletid.   
Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis andke sellest teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber ning me kanname raha pileti ostnud kliendi kontole.
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circe-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.
Tagasiost ei ole veel avatud!

Kaire Vilgats ja Paul Neitsov kutsuvad teid kontsertreisile “Tähtede poole”

Kontsertkava läbivaks teemaks on Silvi Vraidi esitatud looming, kuid mitte ainult. Lisaks kõlab maailma rokiklassikat – Queeni, Prince’i ja Tina Turneri aegumatuid hitte; ei puudu ka instrumentaalne kitarrimuusika – Pauli sõrmede alt saab kõlama isegi Tšaikovski “Pähklipurejast” pärit meloodiaid. Sekka räägivad artistid oma põnevast elust ja Kaire Vilgats pajatab kindlasti mõned lood mälestustest oma õpetajast, Silvi Vraidist.

 

Kaire Vilgats –  sündinud ja koolis käinud Pärnus, õppinud 7 aastat akordioni, lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli Silvi Vraidi lauluklassi, hiljem töötas seal kontsertmeistrina, olnud Eesti Riikliku Nukuteatri muusikaline juht. Kaire on kaasalöönud väga paljudes muusikalides värvikate rollidega ning osalenud mitmetel Eurovisiooni lauluvõistlustel taustalauljana. 1999. aastal sai ta III koha ETV laulusaates „Kaks takti ette“ ning aastal 2009 Eesti Nuku- ja Noorsooteatri kolleegipreemia Suurima üllataja kategoorias.

Paul Neitsov – Tartust pärit kitarrivirtuoos on teinud soolokarjääri, aga astunud üles ka ansamblites Svjata Vatra, Sireli, Wilhelm ning erinevates duodes. Paul on muuhulgas 2015. aasta Tiit Pauluse nimelise noore kitarrimängija preemia laureaat. Viimasel ajal esineb Paul Neitsov “mees nagu orkester” – üksi laval, kaelas kitarr, millel 10 näppu võluvad kuulajate ette peaaegu nagu päris Metallica, Queeni, Stingi, Eric Claptoni, Rammsteini jpt maailmakuulsad lood, kuid seekord on tema muusikalise reisi kaaslaseks Kaire Vilgats

Kontserdil on lubatud ühe leibkonna ja  sõpruskonna liikmetel istuda kõrvuti, olenemata istekoha numbrist.

 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Kaja kontsert. Kaire Vilgats ja Paul Neitsov (27.01 asendus) Вт 27.04.2021 19:00 Kultuurikeskus Kaja 12.90
Информация о ценах
Pilet 10 €
 
Uksed avatakse tund enne ürituse algust
Kestus ca 1h 30min
Vaheaeg 15 min
 
Kohapeal on avatud kohvik
Parkimiskorraldus www.kajakeskus.ee/kontakt
Место проведения
Kultuurikeskus Kaja
E.Vilde tee 118 Tallinn Эстония
Организатор
Kultuurikeskus Kaja
Vilde tee 118 Tallinn Harjumaa
6547410
info@kajakeskus.ee
Рег. №: 75027593