По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Mailaul 2019

Ср 08.05.2019 19:00 - Пт 10.05.2019 23:59
5.50 - 26.50
Описание событияСкрыть описание
Mailaul on kohtumine muusika algallikaga. Festival esitleb autoreid, kes on loonud ise nii muusika kui ka tekstid, põimides loomingusse oma mõtted, tunded, väärtused ja elupildid. Publik saab artisti loomingust osa kõige ehedamal kujul.
 
Festivali avavad Lauri Saatpalu ja Jaan Sööt kontserdiga Tartu Jaani kirikus. Vaimukate ja karismaatiliste lavaisiksustena tuntud autorid lubavad tuua rahva ette loomingu, mida üheltki seniselt helikandjalt ei leia. Uut loomingut esitletakse veel mitmetel festivali kontsertidel. Tuuli ja Teet Velling ansambliga annavad festivalil värske albumi “Armastus Eesti moodi” esitluskontserdi. Värske ühise kavaga on välja tulnud Eeva Eensaar-Tootsen ja Krista Joonas. Erinevatel festivalilavadel annavad kontserdid veel Reket, Tanja Mihhailova, Birgit Sarrap, Mihkel Mattisen jt. Toimuvad kontserdid Noortelaval ning oodata on ka pop-up ülesastumisi. Iga Mailaulu kontsert on omanäoline ja kordumatu.
 
Mailaul vaatab muusikasse sügavalt ja toob esile loomislood, mis peituvad teose sõnade ja muusika taga. See on muusika inimesele, kes soovib mõelda, tunda ja tunnetada esineva autoriga kaasa.
 
Festival Mailaul toimub 8.–11. mail Tartu Jaani kirikus, Genialistide klubis, Kvartali keskuses ja mujal.
 
Lisainfo: mailaul.ee
 
Фестивальные события
Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить