logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Daði Freyr // im doing a tour // Tallinn

Пт 08.09.2023 20:00
Noblessneri Valukoda, Tallinn

Eurovisioonilt tuule tiibadesse saanud Islandi artist Daði Freyr annab septembris soolokontserdi Tallinnas

Armastatud Islandi artist Daði Freyr, kes kogus tuule tiibadesse Eurovisiooni lauluvõistluselt oma lugudega ”Think About Things” ja ”10 Years”, annab 8. septembril soolokontserdi Tallinnas Noblessneri valukojas. 17. märtsil avaldas ta esimesed 4 lugu oma suve lõpus ilmuvalt debüütalbumilt ”I Made An Album”.

Piletid Daði Freyr kontserdile tulevad müügile reedel, 24. märtsil kell 9:00 Piletilevi keskkonnas, kuid nagu meie kontsertide puhul juba tavaks saanud - kõikidel superfännidel on võimalik piletid endale soetada juba varem – 23. märtsist (9:00) kuni 24. märtsi hommikuni toimub piletite eelmüük, mille koodi saab hankida endale 8 Days A Week Facebooki lehe (www.8dw.lt) sõnumitesse kirjutades. Kiirusta, sest seekord saab sooduspileteid osta vaid 24h!

Daði Freyri teine stuudioalbum «I Made An Album» ilmub kaks aastat pärast tema edukat ülesastumist Eurovisiooni lauluvõistlusel. Tänaseks on tema muusika kogunud sadu miljoneid striime Spotifys, tal on 2 globaalset viral-hitti ning ta on juba müünud välja mitmeid kontserttuure. Sellest hoolimata on tunne nagu ta oleks alles alustamas.

Hiljuti avaldatud ”I´m Making An Album (1/3)” on esimene osa muusikast, mis ilmub enne ametlikku albumi reliisi suve lõpus. Kogumik neljast kihisevast diskost inspireeritud poplaulust, mis uhkeldavad keeruliste konksude ja eneserefleksiooniga, säilitades samas Daði Freyri ainulaadse ja võluva huumorimeele.

Daði ei sära mitte ainult laval, vaid tema loomingulised anded säravad ka kulisside taga, olles ise kirjutanud, salvestanud ja produtseerinud terve uue albumi.

Daði Freyr albumi loomeprotsessist:

”Ainult head tunded. Armasta seda, kes sa oled, välja arvatud juhul, kui sa oled kohutav inimene - siis muutu! Ma teen hetkel albumit. Hakkasin seda tegema 2021. aastal ja olen sellega peaaegu valmis. Millegipärast oli mulle väga oluline, et ma selle albumi üksi teeksin. Ma ei tahtnud, et keegi teine ​​sellele kirjutaks, seda produtseeriks või mõnda pilli mängiks. Sellest sündis väga isiklik album, mis minu arvates peegeldab selgelt seda, kes ma artistina praegu olen. See tähendab aktsepteerimist sellisena nagu sa oled, kes on sind ümbritsevad inimesed ja ka aktsepteerimist kui oled väsinud, sest maailma on väga palju. Tahtsin selle albumi välja anda ja teada, et see olen 100% mina, ilma kompromissideta. Ma eiran seda reeglit albumi viimase osa viimase loo puhul, kuid selle pärast pean tulevikus muretsema.”

The Guardian on kirjutanud tema kontserdist:

”Daði mängb siirupise psych-popi, trop-house'i ja keerukate konksudega, mis õõnestavad ühe-hiti-ime narratiivi. Tobedus ja eneseparoodia popkontserdil on kõrgem pilotaaž ja Daði teeb seda enesekindlalt. Seda on võimalik teha ainult siis kui Sul on ka tugevad lood; show võib olla naljakas kui see pole peamine fookus.”

Kontsertagentuur 8 Days A Week korraldas eelmisel aastal Tallinnas nii Michael Kiwanuka, JUNGLE, The Kings of Convenience`i kui ka Bonobo kontserdid. Tänavu on tulemas Tallinnas Fever Ray ja Louis Tomlinsoni kontserdid ning meie naabrite juures Siguldas – James Bay, Phoenix ja M83. Hoia ennast meie tegevustega kursis Facebookis www.8dw.lt!

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Daði Freyr // im doing a tour // Tallinn Пт 08.09.2023 20:00 Noblessneri Valukoda, Tallinn 36.00
Мероприятие Daði Freyr // im doing a tour // Tallinn
Дата / Время Пт 08.09.2023 20:00
Место проведения Noblessneri Valukoda, Tallinn
Цена 36.00
Информация о ценах
Seisukoht alates 34.80 €

19:00 uksed
20:00 kontsertprogrammi algus

Vanusepiirangut ei ole
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
Lastele vanuses kuni 6a (k.a) sissepääs tasuta koos piletit omava täiskasvanud saatjaga
Alaealised pääsevad sisse vaid koos täiskasvanud saatjaga
Место проведения
Noblessneri Valukoda, Tallinn
Peetri 10 Tallinn Põhja-Eesti Эстония
Организатор
8 Days A Week Agency, UAB
AltSpace building, Islandijos str. 6 Vilnius 1117 Vilnius
povilas@8dw.lt
Рег. №: 65555553
Мероприятие Daði Freyr // im doing a tour // Tallinn
Дата / Время Пт 08.09.2023 20:00
Место проведения Noblessneri Valukoda, Tallinn
Цена 36.00
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Louis Tomlinson: Faith In the Future Tour 2023 Louis Tomlinson: Faith In the Future Tour 2023 Unibet Arena
Купить билет Moderat Live - Tallinn Moderat Live - Tallinn Noblessneri Valukoda, Tallinn
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить