По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Station Narva 2019 Festivalipass

Чт 19.09.2019 17:00 - Сб 21.09.2019 23:59
Vaba Lava Narva teatrikeskus
29.50

19.–21. septembril toimub Eesti idapoolseimas linnas Narvas teist korda muusika ja linnakultuuri festival Station Narva. Vaba Lava keskuses, Ro-Ro klubis ja Narva Aleksandri kirikus toimuva muusikaprogrammi esinejatena on kinnitatud Islandi elektroonikalegend Gus Gus, Vene neoklassika täht Kirill Richter ja Narva elektroonilise rocki trio Avenova.  

Station Narva 2019 festivalipassid on müügil Piletilevis. Esimesed 100 passi on saadaval soodsa kampaaniahinnaga 29 eurot. Eraldi piletid hinnaga 15 eurot on müügil Narva Aleksandri kirikus toimuvale Kirill Richteri kontserdile.  

 

Tänavuse Station Narva muusikaprogrammi tulipunktideks on kahel festivalipäeval, 20. ja 21. septembril uus etenduskunstide keskus Vaba Lava ja Narva jõe kaldal asuv kultuuriklubi Ro-Ro. Kahel õhtul saab mõlemas festivalipaigas kuulda nii rahvusvaheliselt tuntud artiste kui ka valikut Eesti, Venemaa ja Põhjamaade põnevamaid muusikuid. Muusikaprogramm ulatub ka Narva Aleksandri kirikusse, kus leiab aset Vene neoklassika tähe Kirill Richteri kontsert. Kokku esineb festivalil ligi veerandsada artisti, kellest tänaseks on lisaks Richterile kavasse kinnitatud Islandi klubimuusika novaator GusGus ja tuntud Narva trio Avenova.  


Reedel, 20. septembril Vaba Laval üles astuv Islandi techno-souli löökrühm GusGus on Eesti publikule juba tuttav nimi, olles pealinnas nii mõnegi täismaja-kontserdi andnud. Juba 1990ndatel aastatel alustanud klubimuusika legend tegutseb tänapäeval duona, mille moodustavad asutajaliikmeist helialkeemik Biggi Veira ja laulja Daníel Haraldsson. GusGus on katsetanud lugematute muusikastiilidega technost triphopini ja sündipopist soulini, läbivaiks tunnusmärkideks kõrgläikene produktsioon, eripärane sünteetiline atmosfäär, vankumatu rütm ja hümniliku haardega poplood. Visuaalsed eriefektid muudavad iga nende etteaste unustamatuks kunstiliseks tervikuks, ent nende pühamast püham eesmärk on lihtne panna igaüks tantsima. Narvas esitatakse põhiliselt mullu ilmunud kauamängiva albumi „Lies Are More Flexible“ palasid, ent kuulda võib ka vanemaid lugusid nagu 2002. aastal üleilma edetabeleid lammutanud number-üks hitti „David“.  

13. mail nägi ilmavalgust GusGusi uus videosingel „Fireworks“ (rež: Kitty Von-Sometime): https://youtu.be/9jXYjSxn_IM


Laupäeval, 21. septembril toimub festivali raames Narva Aleksandri kirikus Venemaa neoklassika tähe Kirill Richteri kontsert. Tänavusel Tallinn Music Weeki festivalil esmakordselt Eestis üles astunud Richter oleks võinud saada tuumafüüsikuks või moekunstnikuks, ent valis muusika ja tegi ilmselt õige otsuse. Oma esimesel kontserdil Moskva ametiühingute maja legendaarses kontserdisaalis tänas publik noort heliloojat püsti seistes tormilise aplausiga. Tänaseks kuuluvad Richteri portfelli klaveripalad, teosed kammeransamblitele ja sümfooniaorkestritele ning nii art-house filmide kui ka kassahittidest ulmekate heliribad. Ta lõi ka mulluse FIFA jalgpalli maailmameistrivõistluse tunnusmuusika, mis jõudis FOX Sports telekanali kaudu sadade miljonite inimesteni. Hiljuti esitles Kirill oma uut albumit „CHRONOS“ väljamüüdud kontsertidel Londoni kuulsas Royal Albert Hallis ja Hamburgi Elbphilharmonie kontserdisaalis.

„Muusika loomisel ja esitamisel ei juhindu ma niivõrd muusikalisest vormist kui kinematograafilisest loogikast,” ütleb Richter ise oma heliloomingut tutvustades.

Võõrustaja-linna Narva artistidest on festivalile kinnitatud sealse populaarseima bändi AveNue liikmete Vladimir Cherdakovi ja Kirill Smirnovi juhitav klassikalist vene rocki ja eksperimentaalset elektroonikat ühendav projekt Avenova.  


Station Narva 2019 kogu muusikaprogramm kuulutatakse välja eelseisva suve vältel. Kokku astub festivalil üles ligikaudu 25 artisti.  

Ühtlasi kuulutatakse lähikuude jooksul lisaks muusikaprogrammile ka muu festivali raames toimuv teatrietendusest avalike vestlusteni ning ettevõtluspäevast koostöös Narva kunstiresidentuuriga kureeritava kunstiprogrammini. Nagu mullusel festivalil, on ka tänavu kavas nii ehedaid Ida-Viru ja maitseid tutvustav toiduprogramm kui ka perepäev. Samuti leiavad aset spetsiaalsed giidituurid ja linnaruumi aktsioonid üle kogu Narva linna, sealhulgas Kreenholmi tööstuskompleksis.

 

Esimesed 100 festivalipassi kiirematele maksavad 29 eurot, järgmised passid 39 eurot. Festivalipass tagab sissepääsu 20. ja 21. septembril Narva Vaba Lava keskuses ja Ro-Ro klubis toimuvale muusikafestivalile.

Festivalipass ei taga sissepääsu 21. septembril Narva Aleksandri kirikus toimuvale Kirill Richteri kontserdile, kuhu tuleb osta eraldi pilet hinnaga 15 eurot. Osta pilet Kirill Richteri kontserdile SIIT.


Festivali päevapiletid tulevad müüki kogu programmi ajakava avalikustamisel.

Station Narva korraldaja on muuhulgas Tallinn Music Weeki festivali korraldajast ettevõte Shiftworks (endise nimega Musiccase) koostöös Narva tiimi ja mitmete Narva ettevõtete ja organisatsioonidega
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Station Narva 2019 Festivalipass Чт 19.09.2019 17:00 Vaba Lava Narva teatrikeskus 29.50
Место проведения
Vaba Lava Narva teatrikeskus
Linda 2, Narva Narva Эстония
Организатор
Shiftworks OÜ
Telliskivi 60a Tallinn 10412 Harjumaa
+372 6276608
info@tmw.ee
Рег. №: 10844006
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Station Narva 2019: Kirill Richter Narva Aleksandri kirikus Station Narva 2019: Kirill Richter Narva Aleksandri kirikus NARVA ALEKSANDRI KIRIK, Эстония 15.50
Сохрани природу – выбери цифровой TaskuSebra- билет! TaskuSebra – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет Sunn O))) (USA) Life Metal esitluskontsert Vene Teatris Sunn O))) (USA) Life Metal esitluskontsert Vene Teatris Vene Teater, Tallinn, Эстония 35.50 - 65.50
Сохрани природу – выбери цифровой TaskuSebra- билет! TaskuSebra – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!