logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

TRICKY - Autumn Tour 2021

Чт 23.09.2021 19:00
Fotografiska Tallinn
39.90 - 49.90

BRITI TRIP-HOPI PIONEER TRICKY ESINEB SEPTEMBRIS TALLINNAS
Inglise produtsent ja räppar Tricky esineb 23. septembril Fotografiskas. Piletid “Tricky Autumn Tour 2021” Tallinna kontserdile on saadaval alates 18. detsembrist.

Adrian Nicholas Matthews Thaws, artistinimega Tricky, on produtsent, muusik ja näitleja. Varasemalt oma karjääri jooksul on Bristolis sündinud artist teinud lähedalt koostööd legendaarse trip-hopi bändiga Massive Attack. Mehe soolokarjäär sai alguse 1995. aastal, mil kujunesid välja ka muusiku omanäoline kõla ja stiil. Tricky on tuntud oma sünge lüürika ja mitmekihilise kõla poolest, kasutades oma loomingus mitmeid naisvokaale ning segades omavahel erinevaid muusikastiile nagu punk, reggae, funk, pop, hip hop, hard rock.

2020. aasta septembrikuus avaldas Tricky neljateistkümnenda stuudioalbumi “Fall To Pieces”, koos esiksingliga “Fall Please”. Tricky on muusikapalaga äärmiselt rahul, selgitades, et kui enamus tema loomingust on väga eriline ja ebatavaline, siis selle looga suutis ta teha midagi, milleks varem võimeline ei olnud. “Pea kõik inimesed tunnetavad seda. Isegi need, kes minu muusikaga tuttavad ei ole. See on lähim viis kuidas ma popmuusikani jõudnud olen.”

Tricky loomingusse on alati olnud kaasatud naisvokalistid, et tema ideid edasi kanda. Enamus lood uuelt albumilt “Fall To Pieces”, toetuvad paljuski Marta Złakowska häälele. Martaga tutvus Tricky ühe Euroopa turnee käigus, mille naine tema jaoks päästis kui mees tuuri esimesel õhtul ilma taustavokalistita jäi. Sellest ajast peale on lauljatel eriline side. “Ta päästis selle tuuri. Martat ei huvita kuulsus, ta tahab lihtsalt laulda,” räägib Tricky. 

Legendaarne produtsent võib küll juba üle kolme aastakümne tööstuses aktiivne olla, kuid sellegipoolest on ta praegu tõeliselt sõiduvees. Lisaks albumile ilmus muusikul ka autobiograafia nimega “Hell Is Round The Corner”. Viimased kaks aastat on muusiku jaoks olnud aeg tagasi vaatamiseks ja mõttepausiks. Ta pidi endalt küsima, kas võitleb või läheb koos laevaga põhja? “Sa pead üles tõusma ja võitlema,” arvab Tricky, “Praegu ma olen võitlusrežiimil. Ja ma tunnen end väga hästi. Päris ausalt.”

Tricky astub juba 23. septembril 2021 Fotografiska Tallinna lavale. Piletid tulevad Piletilevi müügipunktidesse ja veebipoodi müügile 18. detsembril.

 

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
TRICKY - Autumn Tour 2021 Чт 23.09.2021 19:00 Fotografiska Tallinn 39.90 - 49.90
Информация о ценах

Jälgi üritust Facebookis.

Tavapilet al. 39 €
Ostmisel valida esmalt odavam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi
 
Kontsert + Fotografiska näitusekülastus 48 €
Alusta oma kontsertõhtut näitusekülastusega, mille jaoks sobib ideaalselt aeg näiteks tunnikese jagu enne kontserti. Pilet kehtib kontserdiga samal päeval kogu päeva pikkuses. 

 

AJAKAVA: 
Uksed avatakse kell 19:00
Vanusepiirangut ei ole
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. igas vanuses lastel.

Korraldaja koduleht: www.livenation.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

 

Место проведения
Fotografiska Tallinn
Telliskivi 60a-8 Эстония
Организатор
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ livenation@fbi.ee
Рег. №: 10676276
Тот же организатор То же место проведения
Мероприятие приостановлено IN FLAMES - I, The Mask Tour ПриостановленоПриостановленоIN FLAMES - I, The Mask Tour - Helitehas, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Мероприятие приостановлено LARA FABIAN - 50 World Tour (01.06.20 asendus) ПриостановленоПриостановленоLARA FABIAN - 50 World Tour (01.06.20 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Slipknot - We Are Not Your Kind Tour 2021 Slipknot - We Are Not Your Kind Tour 2021 Saku Suurhall, Эстония 60.80 - 180.80
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет LUDOVICO EINAUDI - Seven Days Walking Tour (17.03.2020 asendus) LUDOVICO EINAUDI - Seven Days Walking Tour (17.03.2020 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Эстония 60.30 - 230.30
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Insomnium + Finntroll Insomnium + Finntroll Helitehas, Эстония 34.90 - 39.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!