logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

KANTER/MAAR/REI SAHTLISSE KADUNUD MELOODIAD Haapsalus

Пт 16.04.2021 19:00
Haapsalu kultuurikeskus

Eesti Jazzliit ja Haapsalu jazziklubi esitlevad: kontsert „Sahtlisse kadunud meloodiad“ KANTER/MAAR/REI 

Linda Kanter – vokaal, klaver
Pille-Rite Rei – vokaal, saksofon
Viveli Maar – vokaal, kellamäng
Trio koosseisus Linda Kanter, Pille-Rite Rei ja Viveli Maar sündis 2019. aasta alguses ühekordse projekti raames, kuid kuna kolme sõbra äratundmisrõõm ning soov ühiselt luua oli tohutult suur, otsustati jõud ka pikemaajaliselt ühendada. Vokaaltrio muusika on kaunilt meloodiline, ent ei puudu ka rütmilised hetked! Temperamentne Pille-Rite toob muusikasse nii lüürikat kui nakatavat rütmikat, Linda lisab salapära ning soulilikku sugestiivsust, Viveli hääl aga paitab naiseliku mahedusega.
Trio Kanter/Maar/Rei kontsert toob kuulajateni nii kolme muusiku enda kirjutatud kompositsioonid kui ka tuntumad laulud, mis on seatud kolmele vokaalile, klaverile, saksofonile ja kellamängule. Erinevate loojanatuuride kokkukõla saab olema harmooniliselt sulanduv, kandes endas noorte naismuusikute tasakaalustatud energiat.
Linda Kanter on vokalist, laulukirjutaja ning arranžeerija. Tema eestvedamisel tegutsev ansambel Linda Kanter Quartet andis 2017. aasta septembris välja debüütalbumi „Mustab“, mis viib kuulaja inglise- ja emakeelsesse jazzi-soulilikku maailma. Linda kirjutatud muusikas kombineerub meloodiline ja lüüriline helikeel jazzmuusikale omaste rütmide, harmoonia ja improvisatsiooniga.
Pille-Rite Rei on laulja ja helilooja, kelle õpingud on viinud teda Tallinnasse Georg Otsa nimelisse muusikakooli, Skurups Folkhögskolasse ja Malmö Muusikaakadeemiasse Rootsis. Viimastel aastatel on Pille-Rite esinenud nii Rootsis, Taanis kui ka Brasiilias.
Viveli Maar on lauljatar, kes on lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli rütmimuusika laulu erialal. Hetkel tegutseb ta aktiivselt ansamblites The Swingin’ Sisters ning Girls in Pearls. The Swingin’ Sistersiga ilmus 2019. aasta kevadel eestikeelsest svingmuusikast koosnev debüütalbum „Õnnele vastu“, sama koosseisuga osaleti äsja möödunud suve muusikalavastuses „Vana Klaver ehk suusabaasis on tantsupidu“.
Aastate jooksul on Viveli olnud taustajõuks mitmetele eesti artistidele ning saatebändis paljudes muusikalistes suurprojektides.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
KANTER/MAAR/REI SAHTLISSE KADUNUD MELOODIAD Haapsalus Пт 16.04.2021 19:00 Haapsalu kultuurikeskus
Информация о ценах
Pilet eelmüügis 12 €, tund enne algust kohapeal 15 €
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
Место проведения
Haapsalu kultuurikeskus
Posti 3 Haapsalu Эстония
Организатор
Haapsalu Kultuurikeskus
Posti 3 Haapsalu 90510 Läänemaa
4724470
info@kultuurimaja.ee
Рег. №: 75012860
Тот же организатор То же место проведения
Мероприятие приостановлено INGRID RABI KVINTETT OLEMINE Haapsalus ПриостановленоПриостановленоINGRID RABI KVINTETT OLEMINE Haapsalus Haapsalu kultuurikeskus, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет MARIANNE LEIBUR TRIO Haapsalus MARIANNE LEIBUR TRIO Haapsalus Haapsalu kultuurikeskus, Эстония 12.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет TAFF:fest 2021 / 16.07 päevapilet (Haapsalus) TAFF:fest 2021 / 16.07 päevapilet (Haapsalus) Haapsalu Piiskopilinnus, Эстония 25.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет TAFF:fest 2021 PASS 16.07-17.07.2021 (Haapsalu) TAFF:fest 2021 PASS 16.07-17.07.2021 (Haapsalu) - Haapsalu Piiskopilinnus, Эстония 45.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет TAFF:fest 2021 / 17.07 päevapilet (Haapsalus) TAFF:fest 2021 / 17.07 päevapilet (Haapsalus) Haapsalu Piiskopilinnus, Эстония 25.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!