logo
Корзина: 0
logo
Выбрать период:
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Estonian Voices. Perpetuum Jazzile (Sloveenia)

Вс 24.10.2021 18:00
Estonia kontserdisaal, Tallinn
20.90 - 25.90

Tallinn A Cappella Festival

22.–25. oktoobrini kõlab Tallinnas vaimustav vokaalmuusika. Esimesel Tallinn A Cappella festivalil astub publiku ette neli vokaalansamblit, kes on a cappella maailmas erilised ja omanäolised tegijad. Siin on Sardiinia arhailiste, ebamaiste polüfooniliste helimaailmade edastaja, ühe pere vendadest koosnev Tenores de Oniferi, Peter Phillipsi loodud briti kultuuriekspordi lipulaev The Tallis Scholars, samuti maailma suurim vokaalansambel, ligi kolmekümnepealine Perpetuum Jazzile ning festivali kunstiline juht, meie oma Estonian Voices. Festivali eelviimase õhtu hilistel tundidel toimub Estonia kontserdisaalis saladuslik ööjämm. Kes pole tänini instrumentaalsaateta muusikat fännanud, võib sel festivalil meelt muuta!

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Estonian Voices. Perpetuum Jazzile (Sloveenia) Вс 24.10.2021 18:00 Estonia kontserdisaal, Tallinn 20.90 - 25.90
Информация о ценах
Valitsuse nõudel on igal täisealisel kontserdikülastajal kohustus esitada tõend vaktsineerimiskuuri läbimise, COVID-19 läbipõdemise kohta või negatiivne testitulemus (kuni 24.10.2021).  

Eesti Kontsert kontrollib oma külastajate, esinejate ja töötajate nakkusohutust. Arvestame nii paber- kui digitõendeid. Kontserdimajades kiirtesti teha ei saa.

Место проведения
Организатор
Eesti Kontsert SA
Estonia pst. 4 Tallinn Harjumaa
pilet@concert.ee
Рег. №: 90012596
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Tenores de Oniferi (Sardiinia) ПопулярноеПопулярноеTenores de Oniferi (Sardiinia) Pärnu Kontserdimaja, Эстония 15.90 - 20.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Tenores de Oniferi (Sardiinia) ПопулярноеПопулярноеTenores de Oniferi (Sardiinia) Vanemuise Kontserdimaja, Tartu, Эстония 20.90 - 25.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!