По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Festival - TALLINNFEST B-A-C-H

Вт 05.01.2021 19:00 - Чт 07.01.2021 23:59
Описание событияСкрыть описание

Hea külastaja!

Seoses uute piirangutega ei toimu 29.12.2020 Bach. Goldberg" albumi esitlus Tallinna Teletornis.

Tavapileteid ostetakse tagasi kõigis Piletilevi müügipunktides va. Circle-K teenindusjaamad ja Viru keskus alates 29.12.2020.
PDF pileti omanikel palume tagasiostu soovi korral võtta ühendust Piletilevi kontoriga aadressil
tagasiost@piletilevi.ee ja kirja sisusse palume märkida tellimuse number.

Kui soovid korraldajat toetada, hoia oma pilet alles ning kui kontserdile peaks selguma uus kuupäev, siis pääseb sisse sama piletiga. Selleks kirjuta palun kiri aadressile info@piletilevi.ee.

 

Kaunist Jõule soovides,

Tallinna Teletorn

Tallinnfest B-A-C-H sai alguse aastal 2001, kui Andres Uibo alustas orelikontserdite sarjaga Nigulistes uusaasta algul. Seega toimub pidulik uusaasta tervitus tänavu 21st korda.Esimest korda on korraldajaks Rahvusvaheline Artur Kapi Ühing, kes on olnud aastaid Suure-Jaani Muusikafestivali sisuliseks korraldajaks.
 
Tallinnfest B-A-C-H toob kuulajani 1-7. jaanuarini 2021 ühtkokku 17 erineva sisuga sündmust ja kontserti linna kauneimas hoones - Niguliste Muuseum-Kontserdisaalis. Igaüks leiab siit kindlasti just talle omase ja sobiva.
 
Esmakordselt on kavas sõnalis-muusikalised Keskpäevamõtisklused. Kunstiteadlane Tarmo Saaret kõneleb igal päeval kell
12 ühest Niguliste erilisest ja hindamatust kunstiväärtusest, muusikaliselt kaunistatud erinevate instrumentide improvisatsioonidega. 2-6. jaanuarini kell 16 kõlab Meistrikontsert, mille annavad väljapaistvad organistid. Õhtukontserdid algavad kell 19 ja need on eriliselt põnevate kavade ja muusikaga, igaüks omanäoline ja kordumatu..
 
Festivali raamib 1 jaanuariil kell 17 toimuv pidulik avakontsert - uusaastatervitus ning pidunädala lõpetab suur oreligala 7.jaanuaril kell 17.
Фестивальные события
Мероприятия не были найдены
Возврат Õhtukontsert IV / TALLINNFEST B-A-C-H ВозвратВозвратÕhtukontsert IV / TALLINNFEST B-A-C-H Niguliste Muuseum-kontserdisaal, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Возврат Suur Bach - oreligala / TALLINNFEST B-A-C-H ВозвратВозвратSuur Bach - oreligala / TALLINNFEST B-A-C-H Niguliste Muuseum-kontserdisaal, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Загрузка...
Перезагрузить