По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

IKIZ CABIN CREW - Robert Mehmed Ikiz/Manne Skafvensedt/Jason L. Hunter

Вт 24.03.2020 19:00
Fotografiska Tallinn
12.50 - 15.50
Ikiz Cabin Crew on trio, kelle muusikaline lend ulatub jazzist elektroonilise muusikani, kus on kokku segunenud skandinaavialik põhjamaine melanhoolia ning temperamentsed idamaised rütmid.
 
Robert Mehmed Ikiz, trummar, trio looja ning juht, on sündinud Instanbulis. Ikiz elab Rootsis Stockholmis ning on saanud Rootsi Kuninglikust Muusikaakadeemiast 3 auhinda, samuti valiti ta 2017. aastal Rootsi Raadio poolt aasta muusikuks!
Robert Mehmed Ikiz on koostööd teinud paljude maailmas tuntud nimedega, kelle hulgas on Bobby McFerrin, Nils Landgren Funk Unit, Joe Sample, BBC Orkester, NDR Big Band ja paljude teistega.
 
Manne Skafvenstedt on nõutud rootsi pianist, klahvpillimängija ning produtsent.
2016. aastal võitis tema juhitud Manne Skafvesntedt Jazz Quintet Rootsi maineka auhinna Best Young Jazz Group. Pärast õpingute lõppu Rootsi Kuninglikus Muusikakolledžis on Manne reisinud mitmetes paikades üle maailma ning andnud kontserte erinevate koosseisude ja stiilidega.
 
Jason Hunter – trompetist, arranžeerija ning helilooja, kelle sünnikohaks on Los Angeles, California. Oma muusikalise hariduse on ta omandanud Fullerton kolledž´is ning mainekas Berklee Muusikakolledžis.
Muuhulgas on Jason L. Hunter töötanud koos selliste jazzi suurkujudega, nagu Mark Whitfield, Ralph Peterson ja Tiger Okoshi. Jason elab hetkel Eestis, kus on samuti oodatud muusik mitmetes koosseisudes ja eri stiilides. Jasonile meeldib muusika, mis on mõjutatud erinevate stiilide poolt, alates jazzist, kuni funky, r´n´b ja kaasaegse jazzi helikeeleni. Peatselt ilmub Jasoni debüütalbum, kus on kaheksa originaalteost ning kaks töötlus jazzstandarditest.
 
Bänd Ikiz Cabin Crew on reisinud ning erinevaid workshop´e korraldnud kokku 53 riigis.
 
Ikiz Cabin Crew mängib Robert Mehmed Ikiz´e kirjutatud originaalmuusikat.
Bänd esitab nii Ikiz Cabin Crew üllitatud singleid kui ka materjali Robert Mehmed Ikiz´e sooloalbumeilt.
Vaata lisaks:
Videod leiad siit: www.pianoman.ee/ikiz
  
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
IKIZ CABIN CREW - Robert Mehmed Ikiz/Manne Skafvensedt/Jason L. Hunter Вт 24.03.2020 19:00 Fotografiska Tallinn 12.50 - 15.50
Информация о ценах
Täispilet 15€
Õpilane, tudeng, pensionär 12€
Erivajadustega klient/saatja 12€
 
Lastele vanuses kuni 11a (k.a) sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles
Kestus ca 70min
Место проведения
Fotografiska Tallinn
Telliskivi 60a-8 Эстония
Организатор
Pianoman Music Agency OÜ
Lõuna-Kadaka vkt 40 Laulasmaa 76702 Harjumaa
5118528
tarmo@pianoman.ee
Рег. №: 14612706
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Urmas Alenderi laulud - KUI MIND ENAM EI OLE Urmas Alenderi laulud - KUI MIND ENAM EI OLE Eesti Rahva Muuseum, Tartu, Эстония 10.50 - 15.50
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Urmas Alenderi laulud - KUI MIND ENAM EI OLE Urmas Alenderi laulud - KUI MIND ENAM EI OLE Kumu Auditoorium, Эстония 10.50 - 15.50
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!