По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Kammerkoor Kolm Lindu ''Canticle of the Sun''

Вс 20.09.2020 17:00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja
8.90 - 20.90
Hea külaline!
 
Seoses suure viiruse levikuga lükkuvad 21. ja 22. märtsil toimuma pidanud kontserdid "Canticle of the Sun" edasi 19. ja 20. septembrile 2020, toimumiskoht ja kellaaeg jäävad samaks. 
 
Kõik ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval. Kui uus kuupäev teile ei sobi, palume sellest teavitada tagasiost@piletilevi.ee.
 

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskus.

Hoidke end!
Kammerkoor Kolm Lindu
KAMMERKOOR KOLM LINDU
DIRIGENT MIKK ÜLEOJA
„Canticle of the Sun“
 
L, 21. märtsil 2020 kell 19 Tartu Ülikooli aulas
P, 22. märtsil 2020 kell 17 Tallinnas Mustpeade majas
 
Olete oodatud Kammerkoor Kolm Lindu ja dirigent Mikk Üleoja kontsertidele märtsis 2020. Kontserdikava tuumaks on Tõnu Kõrvitsa kooritsükkel „Canticle of the Sun“, mille kõrvale on valitud Pärdi ning Uusbergi teosed “Päikeselaulu” intensiivsust ja vabadust toetama ning kaasa rääkima.
 
Midagi mind Tõnu Kõrvitsa muusika juures väga puudutab.
Võib-olla on see tähelepanuväärne maastik. Kõrvits kirjutab üldse väga huvitavaid maastikke, "Lageda laulud" on minu meelest tõesti nagu mööda suurt, inimtühja nõmme luusimine ja iseendaga vestlemine, "Canticle" seda enam (kuigi tema maastik on hoopis abstraktsem). On väga lihtne lauldes või kuulates unustada, et alusmaterjal on üks üsna lühike luuletekst, sest iga lõik on omaette tekstuur, omaette maik, omaette pilk. 
Võib-olla on see tõsiasi, et Kõrvits ei kirjuta kunagi naiivset muusikat. Sakraalne muusika sageli on naiivne või vähemalt rõhub mingitele stampmotiividele, aga „Canticle of the Sunis“ on neid motiive terve spekter, neile on lähenetud tundlikult ja delikaatselt, need on harukordsed. Mitte midagi ei öelda liiga otse, liiga järsult; kuulaja peab tõepoolest mõtlema, kui ta tahab kuhugi jõuda.
Võib-olla on see kombinatsioon sedalaadi värskusest, mida tavaliselt tunnetan vanamuusikas, ja sedalaadi laetusest ja energiast, mida tunnetan nüüdismuusikas.
Mis see on, ma ei tea. Igatahes on "Canticle" üks hoopis teistmoodi teos. (Rahel, Kolme Linnu sopran)
 
Kontserdil esineb Kammerkoor Kolm Lindu sega-, mees- ja naiskoosseis. Koostööprojekti raames astuvad meeskooris üles neli Eesti Rahvusmeeskoori lauljat: Kuldar Schüts, Priidu Aardam, Kaarel Kukk, Rasmus Erismaa. Solistina teeb kontserdil kaasa Iris Oja.
 
KAVAS:
Tõnu Kõrvits „Canticle of the Sun“
Arvo Pärt „Da pacem Domine“
Arvo Pärt „I am the True Vine“
Arvo Pärt „Zwei Beter“
Pärt Uusberg „Mis on inimene?“
Pärt Uusberg „Sicut cervus“
Pärt Uusberg „Siis tahaks olla kiriktorn vee taga“
Pärt Uusberg „Taaveti psalm nr 121“, I osa
 
PILETID:
L, 21.03.2020 kell 19 Tartu Ülikooli aulas 10€/7€, sooduspiletid 8€/6€ müügil kuni 01.03.2020
P, 22.03.2020 kell 17 Mustpeade majas 12€/8€, sooduspiletid 10€/7€ müügil kuni 01.03.2020
 
Toetajapilet: 15€, 20€. Toetajapiletite tulu läheb koori esinemisrõivaste õmblemiseks ja järgmise hooaja ettevalmistamiseks; selle soetajad saavad kohapealt kaasa kava ning võimaluse istuda soovi korral broneeritud kohtadel reas „Toetajapiletid“.
 
Piletid on müügil Piletimaailmas, Piletilevis ja 30 minutit enne kontserdi algust kohapeal.
 
Lisainfo: kolmlindu@gmail.com
 
Toetajad: Eesti Kultuurkapital, Tartu linn, Korporatsioon Ugala, Tartu Hansa Kool, Studio Mari Seger, Universal Edition 49, SP Muusika, Eesti Muusika Infokeskus, Hansa Liinid
 
------------------------------------
 
KAMMERKOOR KOLM LINDU on 2017. aastal loodud Tartu kammerkoor. Koor naudib muusikalisi väljakutseid ning mõtestatud ja nõudlikku tööprotsessi. Kollektiivi jaoks on oluline austus ja rõõm üksteise ning muusika vastu ja nii oleme teinud inspireerivat koostööd dirigent Benjamin Kirkiga (kava „Kui ööbik, luik ja koolibri...“), dirigent Jaan-Eik Tulve ja löökpillimängija Vambola Kriguliga (kava „Creator Spiritus“). 2019. aastal andsime 4 kontserti dirigent Valter Soosaluga: põhjamaade muusika kava koostöös tšellist Theodor Sinkiga ning jõulukontserdid koostöös viiuldaja Uku Tootsi ja kontsertmeister Ebe Münteliga. 2020. aasta toob koorile põnevaid projekte mh Kadri Voorandi, Mikk Üleoja, Vox Clamantise ja Jānis Ozolsiga. Kammerkoor Kolm Lindu dirigent on Valter Soosalu.
 
MIKK ÜLEOJA on alates 2011. aastast Eesti Rahvusmeeskoori peadirigent. Ta on lõpetanud 1997. aastal Eesti Muusikaakadeemia prof Ants Üleoja dirigeerimisklassis ja kaitsnud samas 2004. aastal muusikamagistrikraadi (juhendaja prof Toomas Siitan). Ta on laulnud Maailma Noortekooris (1989–1992), Eesti Rahvusmeeskooris (1994–1996), Eesti Filharmoonia Kammerkooris (1996–2000) ning gregooriuse laulu ansamblis Vox Clamantis (1998–2011). Aastatel 1998–2011 oli ta Eesti Filharmoonia Kammerkoori koormeister. Mikk Üleoja dirigeerimisel on ilmunud kuus plaati, neist kaks – Galina Grigorjeva autoriplaat „In paradisum“ ja Henrik Ødegaardi autoriplaat „Te lucis anteterminum“ – on salvestatud Eesti Rahvusmeeskooriga.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Kammerkoor Kolm Lindu ''Canticle of the Sun'' Вс 20.09.2020 17:00 Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja 8.90 - 20.90
Информация о ценах
Kuni 01.03 (k.a.):
Täispilet 10 €
Õpilane/tudeng/pensionär 7 €
 
Alates 02.03 (k.a.):
Täispilet 12 €
Õpilane/tudeng/pensionär 8 €
 
Võimalik on osta toetajapilet väärtuses 15 € või 20 €. Toetajapileti soetajad saavad soovi korral istuda reas, mida märgib silt "Toetajapilet". Toetajapileti hulka kuulub ka kava.
 
Kestus 1 tund
Место проведения
Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja
Pikk tn 26 Tallinn Põhja-Eesti Эстония
Организатор
MTÜ Kolm Lindu
Akvarelli 10 Tartu Tartumaa
kolmlindu@gmail.com
Рег. №: 80421661
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Kammerkoor Kolm Lindu ''Canticle of the Sun'' Kammerkoor Kolm Lindu ''Canticle of the Sun'' Tartu Ülikooli aula, Эстония 7.90 - 20.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!