По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Leedu riiklik koor Vilnius. ÕHTUSERENAAD

Вт 06.10.2020 19:00
Niguliste kirik, Tallinn

Hea klient!

6.10 toimuma pidanud sündmus Leedu riiklik koor Vilnius. ÕHTUSERENAAD jääb ära. Kontsert jääb ära seoses Covid-19 levikuga ning Vabariigi Valitsuse poolt uute piirangute kehtestamisega Leedust Eestisse saabujatele.

PDF-piletitele tehakse automaatne tagasiost ning Piletilevi kannab raha tagasi piletiostja kontole. 

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.

Piletite tagastamine algab, kui ürituse staatus on "tagasiost".

Leedu riiklik koor „Vilnius“
Dirigent Artūras Dambrauskas

 

Esmakordselt teevad koostööd kolme Balti riigi professionaalsed koorid – Leedu riiklik koor „Vilnius“, Läti riiklik koor „Latvija“ ja Eesti Filharmoonia Kammerkoor. Oma kontsertidega tähistavad koorid 30. aastapäeva Leedu, Läti ja Eesti taasiseseisvumisest.

Koorid esinevad hooaja jooksul Balti riikide pealinnades kokku kuue kontserdiga, et tutvustada oma koorikultuuri ja pakkuda kuulamiseks paremikku oma heliloojate loomingust.

6. oktoobril tuleb Eestisse külla Leedu esinduskollektiiv, riiklik koor „Vilnius“, kes esineb peadirigendi Artūras Dambrauskase juhatusel Tallinna Niguliste kirikus. Värvikas kavas pealkirjaga „Õhtuserenaad“ pakutakse külakostiks nii ilmalikku kui vaimulikku muusikat Leedu tänapäeva heliloojatelt.

Eesti publikul on võimalus tutvuda Leedu koorikultuuriga ning saada põgus ülevaade nende tunnustatud heliloojate loomingust riigi parima koori esituses. „Vilnius“ on 50 tegevusaasta jooksul võitnud publiku südamed nii kodus kui võõrsil tänu oma mitmekesisele repertuaarile, kõrgetasemelisele esitusele ja rikkalikule kõlakultuurile. Nende koori on iseloomustatud kui suurepärast loomingulist ja professionaalset kollektiivi, kes oskab köita publikut unikaalsete kavadega.

„Vilniuse“ koori peadirigent Artūras Dambrauskas on hinnatud koorijuht ning õppejõud, kes tutvustab publikule värsked suundi koorimaailmas ning tõlgendab tundlikult nii tänapäevast kõlamaailma kui esitab veenvalt kooriklassikat eelmistest perioodidest.

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Leedu riiklik koor Vilnius. ÕHTUSERENAAD Вт 06.10.2020 19:00 Niguliste kirik, Tallinn
Информация о ценах
Täispilet 15€
Õpilane/tudeng/pensionär 10€
Erivajadustega klient/kliendi saatja 10€
Lastele vanuses kuni 6 eluaastat (k.a.) on sissepääs tasuta
 
Sissepääs 18:30
Ürituse kestus 1h 15min
 
Filmimine/pildistamine ei ole lubatud!
Место проведения
Организатор
Eesti Filharmoonia Kammerkoor
Toompuiestee 20 Tallinn 10149 Harjumaa
6609604
epcc@epcc.ee
Рег. №: 90012933
Тот же организатор То же место проведения
Мероприятие приостановлено Eesti Filharmoonia Kammerkoor. LÄVEL ПриостановленоПриостановленоEesti Filharmoonia Kammerkoor. LÄVEL Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!