logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Low Roar - Maybe Tomorrow Tour

Ср 23.11.2022 19:00
Fotografiska Tallinn
Hea klient!
 
23.11.22 toimuma pidanud Low Roar kontsert jääb ära.
 
Kui soovite piletid tagastada, palume täita hiljemalt 16.09.2022 tagasiostu avaldus siin: https://www.piletilevi.ee/est/vormid/tagasiost
Raha laekub piletiostja kontole 14 tööpäeva jooksul.
 
 
Alates 23.09.2022 on kontserdipiletid kasutatavad kinkepiletina, millega on võimalik soetada teistele Live Nation Estonia OÜ poolt korraldatavatele sündmustele pileteid kuni 20.12.2023. Selleks tuleb internetipoes ostuprotsessi lõpus kinkepileti koodi väljale märkida PDF-piletil olev triipkoodi number.
 
NB! Pilet on kui maksevahend, juhul kui teie ostetavad piletid ületavad kinkepiletite summa, tuleb vahe juurde maksta. Juhul kui ostetavad piletid on väiksema väärtusega, siis kinkepileti väärtus ei kuulu tagastamisele.
 
Tavapiletid ei muutu kinkepiletiteks. Tavapiletite omanikud saavad enda piletid vahetada teiste Live Nation Estonia OÜ poolt korraldatavate piletite vastu või tagastada Piletilevi müügipuntkides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuses asuv müügipunkt.
 
Omniva pakiautomaati tellitud pileti omanikel palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil support@piletilevi.ee juhul kui soovite piletit kasutada kinkepiletina. Kirja sisus märgi enda tellimusenumber, mille leiad tellimuse kinnituse e-kirjast, või piletite ID numbrid.
 
Teade bändilt:
„Due to unforeseen circumstances, we will have to cancel this tour. Life works in mysterious ways. We love you and are very sorry. But on a positive note , the new record is going into mixing. Thanks for all the support

 

Islandi post-rock/elektroonika kollektiiv Low Roar esitleb kevadel Fotografiskas uut albumit

 
23. novembril esitleb Islandi post-rock/elektroonika kollektiiv Low Roar Fotografiskas albumit “maybe tomorrow”.
 
Projekti algataja ja solist Ryan Karazija on kunstnik-rändur. Tema teekond läbi elu ja muusika ei puuduta aga ainult teda ennast. See on mõeldud ka kuulajatele, kes leiavad Low Roari muusikast tee, mida mööda minna tahavad, või koha, mida nad on kaua otsinud.
Pärast 2010. aastal Reykjaviki kolimist pöördus Karazija introvertsema ja intiimsema kõla poole. Olles suuresti mõjutatud kohalikest folkbändidest, ilmus omanimeline debüütalbum 1. novembril 2011 sõltumatu plaadifirma Tonequake Records poolt. 2014. aastal välja antud teine album „0” oli läbimurre. Pärast paljusid suurepäraseid arvustusi läks Low Roar ringreisile üle maailma. „0” esteetikat võrreldi Radioheadi või Sigur Rósiga, seda peamiselt üha keerukama, kohati peaaegu eepilise kõla tõttu. Tuuril esitletav album “maybe tomorrow” on Low Roaril viies.
 
Uusim album salvestati koos Mike Lindsay, Andrew Schepsi ja Ricky Linstromiga. Plaadil saavad õrnad ja unised helid võimsa emotsionaalse laenguga lugude komponentideks – igatsusest läbi janu, abituse ja isegi hirmuni välja. Albumit palade kaupa kuulates jääb mulje, et sisenete ühte, ulatuslikku ja kaasahaarava loosse. „maybe tomorrow” on Low Roari diskograafia üks ilmekamaid albumeid. See album on autonoomne lugu, mis lisab Ryan Karazija seni kasutatud värvipaletti täiesti uusi värve. See on album, mis kulutab kuulajat ja nõuab temalt täielikku loosse sisseelamist.
 
Low Roar toob oma uue albumi maagia Eesti publiku ette juba 23. novembril Tallinnas, Fotografiskas. Piletid on saadaval Piletilevis.

 

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Low Roar - Maybe Tomorrow Tour Ср 23.11.2022 19:00 Fotografiska Tallinn
Мероприятие Low Roar - Maybe Tomorrow Tour
Дата / Время Ср 23.11.2022 19:00
Место проведения Fotografiska Tallinn
Информация о ценах
Tavapilet al. 24 €
Ostmisel valida esmalt odavam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi
 
Kontsert + Fotografiska näitusekülastus 38 €
Alusta oma kontsertõhtut näitusekülastusega, mille jaoks sobib ideaalselt aeg näiteks tunnikese jagu enne kontserti. Pilet kehtib kontserdiga samal päeval kogu päeva pikkuses. 

Uksed avatakse kell 19:00
Vanusepiirangut ei ole
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. igas vanuses lastel.

Korraldaja koduleht: www.livenation.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Место проведения
Fotografiska Tallinn
Telliskivi 60a-8 Эстония
Организатор
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ info@livenation.ee
Рег. №: 10676276
Мероприятие Low Roar - Maybe Tomorrow Tour
Дата / Время Ср 23.11.2022 19:00
Место проведения Fotografiska Tallinn
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет B.I B.I Noblessneri Valukoda, Tallinn
Купить билет Raised Fist - Unsinkable Tour 2023 Raised Fist - Unsinkable Tour 2023 Helitehas
Купить билет Il Divo - A New Day Tour (erikülaline Steven Labrie) Il Divo - A New Day Tour (erikülaline Steven Labrie) Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Купить билет Go_A Go_A Helitehas
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить