По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

CLAWFINGER (Norra-Rootsi)

Чт 08.10.2020 19:00
Rock Cafe, Tallinn
39.90

Clawfinger annab eksklusiivkontserdi Eestis 8. oktoobril klubis Rock Cafe

Norra-Rootsi metal-räpi bänd Clawfinger annab üle kaheteistkümne aasta ühe eksklusiivkontserdi Eestis. Metal'it, industrial'i ja hip-hopi omavahel liitev super-grupp Clawfinger lubab Tallinnas esitada kõik nende suuremad hitid nagu: “Nigger”, “The Truth”, “Biggest & The Best, “Do What I Say” ja paljud teised.

Clawfinger alustas 1989. aastal, kui Jocke Skog hakkas tööle Roselundi haiglas Stockholmi lähistel ning kohtus seal kolleegi, tulevase laulja Zak Telliga. Tol ajal hooldusõdedena töötanud Jocke ja Zak mängisid aasta hiljem haigla suitsuruumis kahekesi tehtud demolood ette norralastest Bard Torstenssonile ja Erlend Ottemile, kes olid samuti Roselundis hooldusõdedena tööl. Bard ja Erlend otsustasid, et asi on seda väärt ning hakkasid kõik koos lugusid kirjutama.

1991. aastal andis Zak nende salvestatud kolmeloolise kasseti oma raadios töötavale tuttavale, tänu kellele osales lugu “Nigger” raadiosaates “VOX” ning saavutas nädala parima demoloo staatuse.
Saadet juhtus juhuslikult kuulma MVG Recordsi esindaja Per Kviman, kes oli bändi sisust nii vaimustatud, et sõlmis nendega plaadilepingu. Nii sündiski 1993. aastal nende esimene stuudioplaat “Deaf Dumb Blind”, mida müüdi üle 600 000 eklsemplari ning pärjati kahe Rootsi Grammy auhinnaga. Järgmisel aastal sai Clawfinger ühisele tuurile Anthraxi ja Alice In Chainsiga.

Clawfinger sai ruttu tuntuks oma otsekoheste ja ühiskonnakriitiliste väljaütlemiste poolest, mis puudutasid rassismi ja inimestevahelist ebavõrdsust. Praeguseks on Clawfinger avaldanud seitse stuudioalbumit, tuuritanud koos Faith No More, Ozzy Osbourne'i, Alice Cooperi, Megadeth'i ja paljude teistega.

Kuigi bänd oli müünud üle 1,5 miljoni albumi, šokeeris Clawfinger oma fänne aastal 2013, kui teatas tegevuse lõpetamisest. Bänd veetis aega vaikselt olles oma peredega kuni 2017. aastal avaldati singel nimega “Save Our Souls” ning paus sai läbi.
Clawfinger, üks energilisemaid live-bände, kes on andnud oma karjääri jooksul üle tuhande kontserdi ning tahame seda emotsiooni siinsele publikule edasi anda!

Piletid Clawfingeri Rock Cafe kontserdile tulevad müügile reedel, 21. veebruaril kell 10:00 kõigis Piletilevi müügipunktides üle Eesti. Erikujundusega fännipiletid tulevad müügile samal päeval kell 12:00 pubis Woodstock.

http://www.clawfinger.net


https://www.youtube.com/watch?v=4yG0QE9ce3U 
https://www.youtube.com/watch?v=-1CE4P8qqPE 
https://www.youtube.com/watch?v=ytFCrjRNi7k 
https://www.youtube.com/watch?v=_ng1ovEr46c     

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
CLAWFINGER (Norra-Rootsi) Чт 08.10.2020 19:00 Rock Cafe, Tallinn 39.90
Информация о ценах
Early bird hind 35 € kehtib kuni antud hinnaklassis pileteid jätkub.
Regular bird 39 €
 
Üritus on vanusepiiranguta!
Sissepääs alates 19:00
Место проведения
Rock Cafe, Tallinn
Keevise 6 Tallinn Põhja-Eesti Эстония
Организатор
Bad Promotions Estonia OÜ
Vilde tee 98-18 Tallinn Harjumaa
+372 55 237 88
badpromotionsestonia@gmail.com
Рег. №: 12832251
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Suvelõpukontsert Rock Cafes koos Metsatölluga, erikülalised Ziggy Wild & Sold Suvelõpukontsert Rock Cafes koos Metsatölluga, erikülalised Ziggy Wild & Sold Rock Cafe, Keevise 6, Tallinn, Эстония 12.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет TÝR, ARKONA, DALDRIADA, VARANG NORD TÝR, ARKONA, DALDRIADA, VARANG NORD Klubi Tapper, Tallinn, Эстония 29.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет RAGE (Saksamaa) RAGE (Saksamaa) Klubi Tapper, Tallinn, Эстония 29.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!