logo
Корзина: 0
logo
Выбрать период:
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Five Finger Death Punch

Пн 11.07.2022 19:00
Saku Suurhall
49.90 - 214.50

Американская метал-группа Five Finger Death Punch в июле приедет в Эстонию 

11 июля 2022 года мелодичная и мощная метал-группа Five Finger Death Punch выйдет на сцену в Саку Суурхалль. Выступление пройдет в рамках европейского турне группы, которое стартует на фестивале Nova Rock в Австрии. Билеты поступят в продажу в Piletilevi в эту пятницу в 10 часов вечера.

На сегодня группа Five Finger Death Punch набрала более 7,6 миллиарда стримов и 3 миллиарда видеопросмотров и только за 2018-2020 гг. продала более 1 миллиона билетов на свои концерты. Если подсчитать продажи и стримы групп на хард-рок-сцене, то ее опередит только Metallica. У нее двенадцать синглов № 1.

За последнее десятилетие группа завоевала множество национальных и международных наград и премий. Самой необычной из них, видимо, можно назвать престижную награду Ассоциации армии Соединенных Штатов Soldier Appreciation Award, которой до сих пор удостоились музыкальные записи единственного исполнителя: Элвиса Пресли.

В настоящее время группа Five Finger Death Punch работает в студии. Выпуск их нового альбома запланирован на следующий год.

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Five Finger Death Punch Пн 11.07.2022 19:00 Saku Suurhall 49.90 - 214.50
Информация о ценах
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
 
Avaliku piletimüügi algus 29.10 kell 11:00
 
Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet.
(Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parandamiseks.)
 
PILETIHINNAD

Seisukoht 49 € - 59 €
Ostmisel vali enne soodsam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi

Istekoht 59 €
 
Restoranipilet 109 €
 
VIP Exclusive Merchandise pakett hinnaga 214,5 € (sisaldub Piletilevi ja Saku Suurhalli teenustasu, VIP piletid müügil ainult internetipoes)
- Üks istekoht sektoris 102 või 107 
- Eksklusiivne VIP lipp bändiliikmete autogrammiga
- Eksklusiivsed VIP suveniirid
- Limited Edition lamineeritud kaelakaart
- Eelisjärjekorras sissepääs Saku Suurhalli
Saadaval vaid 40 piletit. Korraga saab osta 4 piletit.
 
VIP Merchandice pakett hinnaga 130,2 € (sisaldub Piletilevi ja Saku Suurhalli teenustasu, VIP piletid müügil ainult internetipoes)
 
-          Seisukoht
-          VIP suveniiripakk
 Saadaval vaid 100 piletit. Korraga saab osta 4 piletit.
 
VIP-pakettide üksikasju võidakse ette teatamata muuta.VIP-pakettidel ei saa vahetada omaniku nime, neid ei saa tagastada ega ümber vahetada. Kõik müügitehingud on lõplikud. 2-3 päeva enne kontserti saate e-kirja juhistega VIP-kogemuse saamiseks. Fännilt fännile edasimüük on keelatud – sellisel juhul pilet ei kehti. Osaledes igal üritusel Five Finger Death Punchiga, nõustute käesolevaga, et teie nime, foto- ja/või videopilti ning häält võidakse kasutada mis tahes meedias, olenemata sellest, kas see on praegu teada või alles leiutamisel, kogu maailmas ja mis tahes eesmärgil. Kui teil on piletiostuga seoses küsimusi, võtke palun ühendust kassaga. Kui teil on küsimusi VIP -paketi kohta, võtke palun ühendust aadressil support@plsthk.com

VASTUTUSEST VABASTAMINE: Te vabastate Five Finger Death Punchi ning selle vastavad liikmed, ametnikud, direktorid, töötajad ja agendid („Vabastatud pooled“) vastutusest ning nõustute neile hüvitama kahjud ja hoidma, et neid ei ohusta mistahes laadi (teadaolevad ja tundmatud) nõuded ja kohustused, vigastused, surm, kaotused ja/või kahjustused, mis tulenevad teie osalemisest VIP-paketis või paketi või sellega seotud auhindade vastuvõtmisest, omamisest või kasutamisest või väärkasutusest. Te võtate enda kanda kõik riskid, mis on seotud VIP-paketi või sellega seotud mistahes auhindade kasutamise või väärkasutamisega, ning nõustute, et vastutusest vabastatud pooled ei vastuta mingite vigastuste, kahjude, surma, kahjustuste, kulude ega väljaminekute  eest.

AJAKAVA:
18:00 Uksed
19:00 Programmi algus

LISAINFO:
Vanusepiirangut ei ole. Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, k.a. sülelapsel

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.

Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534.
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast.

Korraldaja koduleht: www.livenation.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Место проведения
Saku Suurhall
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Эстония
Организатор
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ livenation@fbi.ee
Рег. №: 10676276
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Insomnium + Finntroll (03.10.21 asendus) Insomnium + Finntroll (03.10.21 asendus) Helitehas, Эстония 34.90 - 39.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет TRICKY (23.09.21 asendus) TRICKY (23.09.21 asendus) Fotografiska Tallinn, Эстония 39.90 - 58.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет OH WONDER - Wear Your Crown Tour (15.07.20 asendus) OH WONDER - Wear Your Crown Tour (15.07.20 asendus) Club Hollywood, Эстония 35.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Sasha Velour - Smoke & Mirrors Sasha Velour - Smoke & Mirrors Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Эстония 39.90 - 125.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Disclosure Disclosure Saku Suurhall, blackbox, Эстония 59.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!