logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

OPETH - In Cauda Venenum Tour (10.03.21 asendus)

Ср 15.09.2021 19:00
Helitehas
49.90
Hea klient!
 
Lükkub edasi 10.03.2021 toimuma pidanud Opethi kontsert. Uus kuupäev on 15.09.2021. Uuel kuupäeval kehtivad juba ostetud piletid.  
 
Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis andke sellest teada hiljemalt 31.01.2021 aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber ning me kanname raha pileti ostnud kliendi kontole. Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.
 
Peale 31.01.2021 piletite tagasisostusoovi enam ei rahuldata ning pilet kehtib 2021. aastal.

ROOTSI BÄND OPETH ESINEB SÜGISEL TALLINNAS

15. septembril 2021 esineb Tallinnas, klubis Helitehas Rootsi bänd OPETH, tuues publikuni värske loomingu oma viimaselt stuudioalbumilt “In Cauda Venenum”. Erikülalisena astub üles Islandi rokibänd The Vintage Caravan.

Opeth, progressiivset rocki/metalit viljelev ansambel, on oma alandlikest algusaegadest, Stockholmi lõunaosas asuvas väikeses linnas Huddinges, juba üsna kaugele jõudnud. Bändi asutasid 1989. aastal David Isberg (vokaal) ja Mikael Åkerfeldt (kitarr), eesmärgiga luua maailma kõige kurjem bänd. Bändist on aastate jooksul käinud läbi mitmeid andekaid muusikuid. Tänaseks, kolmteist stuudioalbumit ja mitu koosseisu muudatust hiljem, on Åkerfeldt bändi ainuke allesjäänud originaal liige. Bänd on tuuritanud üle kogu maailma, müünud ​​üle kahe miljoni albumi ja muutnud ka kõige raskema metalmuusika nägu.

Aastate jooksul on Opeth oma tavapäraselt pikkadesse kompositsioonidesse lisanud järjekindlalt nii progressiivseid, folgi, bluusi, klassikalise muusika kui ka jazzi mõjutusi, samuti kaasanud death metali elemente ja seda eriti nende varasemas loomingus. Bänd on traditsiooniliselt salvestanud lugusid vaid inglise keeles, mis teeb nende kolmeteistkümnenda stuudioalbumi “In Cauda Venenum” (2019) muusikasõprade jaoks veelgi põnevamaks.

Bändi ninamees (vokalist, kitarrist ja laulukirjutaja) Mikael Åkerfeldt on jäänud Opethi peamiseks liikumapanevaks jõuks. “See olen mina. See on Opeth. Ma loodan, et tänaseks tunnevad fännid ära minu kirjutamisstiili, meie kõla ja selle, mida me bändina teeme. Uuel albumil on kindlasti ka palju üllatusi, alates keelpillidest ja Rootsi sämplitest kuni Fredriku (Åkesson) kitarrisoolode ja rootsikeelsete laulusõnadeni,” räägib Åkerfeldt.

“In Cauda Venenum” loomingut kirjutas Åkerfeldt varjatult, sel ajal kui ta oli peale eelmise albumi “Sorceress” (2016) salvestamist lubanud võtta muusikast hingetõmbepausi. “Stuudio ja protsess sarnanesid uue albumi puhul küll eelmisega, aga seekord tundsin, et sain kirjutada muusikat, mis oli minu arvates oluline. Ma tahtsin, et see oleks meloodiline ja läbimõeldud, ilma et see liiga keeruliselt kõlaks. Nautisin seda protsessi, mul oli albumit kirjutades väga lõbus.

“In Cauda Venenum” annab fännidele valiku, nautida uut loomingut kas rootsi või inglise keeles. Kuid võib-olla polegi see keel, mis selle kõik nii võluvaks teeb. “Opeth muutub meie jaoks üha olulisemaks. Mõnes mõttes muudab see muusika ja plaadi veel siiramaks. Me ei ürita jõuda järgmisele populaarsuse tasemele. Püüame jõuda järgmisele loovuse tasemele. Võib öelda, et rootsi keeles plaadi tegemine oli säde, mis pani muusika taas käima.”

Rootsi progressiivse rocki/metali ansambel Opeth esineb Tallinnas, Helitehases 15. septembril 2021. Esitamisele tulevad nii lood “Svekets Prins” (“Dignity”), “Hjärtat Vet Vad Handen Gör” (“Heart in Hand”), “Ingen Sanning Ärallas” (“Universal Truth”), “Banemannen” (“The Garroter”) ja  “Kontinuerlig Drift” (“Continuum”) värskelt albumilt, kui ka varasem looming.

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
OPETH - In Cauda Venenum Tour (10.03.21 asendus) Ср 15.09.2021 19:00 Helitehas 49.90
Информация о ценах
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Jälgi üritust Facebookis.

Seisupilet 49 € 

AJAKAVA:
19:00 uksed
20:00 programmi algus
23:00 ürituse orienteeruv lõpp
täpsem ajakava avaldatakse hiljem

Vanusepiirangut ei ole
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. igas vanuses lastel.

Korraldaja koduleht: www.livenation.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Место проведения
Helitehas
Madara 22A Эстония
Организатор
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ livenation@fbi.ee
Рег. №: 10676276
Тот же организатор То же место проведения
Мероприятие приостановлено AMON AMARTH - Berserker World Tour ПриостановленоПриостановленоAMON AMARTH - Berserker World Tour Rock Cafe, Tallinn, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет HELLOWEEN Pumpkins United - United Alive Part II Tour (27.10.20 asendus) HELLOWEEN Pumpkins United - United Alive Part II Tour (27.10.20 asendus) Noblessneri Valukoda, Tallinn, Эстония 59.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет JAMES BLUNT - Once Upon A Mind Tour JAMES BLUNT - Once Upon A Mind Tour Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Эстония 60.30 - 130.30
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет LARA FABIAN - 50 World Tour (01.06.20 asendus) LARA FABIAN - 50 World Tour (01.06.20 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Эстония 50.30 - 130.80
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Продано RAMMSTEIN - Europe Stadium Tour 2021 (21.07.20 asendus) ПроданоПроданоRAMMSTEIN - Europe Stadium Tour 2021 (21.07.20 asendus) Tallinna Lauluväljak, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!