logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Slipknot - We Are Not Your Kind Tour 2021

Пн 09.08.2021 19:30
Saku Suurhall
60.80 - 180.80

Värvikas Ameerika nu-metal bänd Slipknot külastab augustikuus uue tuuriga Eestit

9. augustil 2021 esineb Tallinnas, Saku Suurhallis Ameerika nu-metal bänd Slipknot. Bändi uue kontserttuuri “We Are Not Your Kind” ainsa Baltikumi kontserdi piletid on Piletilevis müügil alates 11. detsembrist.

Tähelepanuväärse väljanägemise, agressiivse muusikastiili ning energiliste ja kaootiliste live-esinemiste poolest tuntud ansambli Slipknot 1999. aasta omanimelise stuudioalbumi ilmumisest saadik, oli selge, et see koosseis on midagi ennenägematut, mida maailm tol hetkel väga vajas. Kui mõni teine sarnane bänd oleks masside heakskiitu taga ajades võinud oma tähtsuse kaotada, suutis Slipknot hoopis tõestada, et järjepidev pühendumine, oma loomingu arendamine ja lojaalsed fännid, saavad aidata rokkbändil mitte ainult oma muusikaga jätkata, vaid ka suuremas pildis heavy metali ja roki määratlemisel olulist rolli mängida.

20-aastase karjääri jooksul on Slipknotist saanud üks maailma mainekamaid koosseise. Massiivsele publikule esinenud ansambel on oma pärandi rajanud metsikule ja emotsionaalselt laetud muusikale. Peale viie aasta pikkust pausi, rõõmustas Slipknot 2019. aastal muusikasõpru kauaoodatud uue albumiga "We Are Not Your Kind". Ansambli loominguline jõud ja visioon lennutasid värske kauamängiva koguni maineka Billboardi edetabeli Top 200 parima hulka. Bändi solist Corey Taylor on öelnud, et tema jaoks on “We Are Not Your Kind” tõeline meistriteos. “Olen meie kõigi üle väga uhke, et me lubasime endal loominguliselt just sinna rännata, sest see on nii personaalne. See on meie elu. Miks me ei peaks seda siis edasi andma? Me ei varja enam midagi,” avaldab Taylor. “Näeme palju vaeva, et me end ei kordaks ja pidevalt edasi areneksime. Õppisime albumi kirjutamise ja salvestamise käigus ka enda kohta väga palju,” lisab Klouni nime all tuntud liige Shawn Crahan. 

Ikoonilised, hirmutavad ja kohati koguni vaimukad maskid, mida Slipknoti liikmed laval esinedes ning intervjuusid andes kannavad, on saanud algusaegadest legendaarseks osaks bändi identiteedist. Crahan, üks bändi asutajaliikmetest, on öelnud, et maskid pandi esialgu ette lihtsalt niisama: “Tahtsime natuke anonüümsed olla, aga inimestele see meeldis ja nii esinemegi siiamaani maskides.” Tänaseks päevaks kaks aastakümmet tegutsenud bänd on üks populaarsemaid metal-bände kogu maailmas.

Lisaks sellele on tegusa ansambli iga-aastane Knotfest festival kujunenud maailma suurimaks roki- ja metali festivaliks, mis on laienenud neljale mandrile. Heavy muusikat, rokki, hiphopi, maailmamuusikat, visuaalset kunsti, eksperimentaalseid installatsioone ja palju muud põnevat siduvaid üritusi on külastanud üle 500 tuhande fänni. Pole kahtlustki, et ansamblit saadab edu igas ettevõtmises. 

Slipknot esineb Saku Suurhallis 9. augustil 2021. Piletid tulevad Piletilevi müügipunktidesse ja veebipoodi müügile 11. detsembril.

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Slipknot - We Are Not Your Kind Tour 2021 Пн 09.08.2021 19:30 Saku Suurhall 60.80 - 180.80
Информация о ценах
Любые розыгрыши билетов, в том числе в социальных сетях без письменного согласия организаторов концерта строго запрещены.

ЦЕНЫ НА БИЛЕТЫ
• Стоячее место 69 €
• Сидячее место 59 - 69 € 
• Билет в ресторане 119 €

ПРОГРАММА
18:00 вход для публики
19:30 Slipknot

ДОПОЛНИТЕЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
Возрастных ограничений нет. У каждого посетителя, включая детей, должен быть действующий билет

В цене всех билетов на мероприятия, проходящих в Саку Суурхалль, содержится плата за услугу 0.90€/билет.
(Дополнительная сумма, полученная с продажи, направлена на улучшение качества обслуживания посетителей)

Места для инвалидных колясок находятся за секторами 102 и 103 (12 мест). 
Сопровождающий проходит на мероприятие бесплатно, но с целью оказания помощи посетителю в инвалидном кресле. Сопровождающему не гарантируется сидячее место в зале. Билеты для клиентов в инвалидном кресле можно приобрести у администрации Piletilevi: info@piletilevi.ee / tel. +372 6659534

В стоимость билета в ресторан входит проход на мероприятие, сидячее место за 4-х местным столом и ужин-буфет в размере 30€. Все столы в ресторане 4-х местные, и всем обладателям билетов обеспечена одинаково хорошая видимость сцены. Вход в здание с билетом в ресторан через проход B1, где осуществляется регистрация столов. В стоимость билета не входят напитки; приобрести напитки каждый клиент может при желании дополнительно на месте. Меню состоит из выбора закусок, главного блюда и десертов. С меню можно ознакомится на домашней странице холла www.sakusuurhall.ee, в разделе информации по данному мероприятию.

Домашняя страница организаторов: www.livenation.ee

Любые розыгрыши билетов, в том числе в социальных сетях без письменного согласия организаторов концерта строго запрещены.
Место проведения
Saku Suurhall
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Эстония
Организатор
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ livenation@fbi.ee
Рег. №: 10676276
Тот же организатор То же место проведения
Мероприятие приостановлено IN FLAMES - I, The Mask Tour ПриостановленоПриостановленоIN FLAMES - I, The Mask Tour - Helitehas, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет LARA FABIAN - 50 World Tour (01.06.20 asendus) LARA FABIAN - 50 World Tour (01.06.20 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Эстония 50.30 - 130.80
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет TRICKY - Autumn Tour 2021 TRICKY - Autumn Tour 2021 Fotografiska Tallinn, Эстония 39.90 - 49.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет LUDOVICO EINAUDI - Seven Days Walking Tour (17.03.2020 asendus) LUDOVICO EINAUDI - Seven Days Walking Tour (17.03.2020 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Эстония 60.30 - 230.30
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Мероприятие приостановлено OH WONDER - Wear Your Crown Tour (15.07.20 asendus) ПриостановленоПриостановленоOH WONDER - Wear Your Crown Tour (15.07.20 asendus) Club Hollywood, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!