По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Südaöine. Pärt ja Pärnoja LISAKONTSERT (asendus 12.04 kontserdile)

Вс 08.11.2020 22:30 - Пн 09.11.2020 23:59
Jaani kirik, Tallinn
29.50 - 49.50
Hea klient!
 Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis lükkub edasi 11.04 ja 12.04 toimuma pidanud "Südaöine Pärt ja Pärnoja"
 
Uued kuupäevad on vastavalt
11.04 asemel 07.11
12.04 asemel 08.11
 
Sündmusel kehtivad juba ostetud piletid.
 
Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis andke sellest teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber. Juhul kui olete meile juba tagasiostu soovi saatnud enne uute kuupäevade kinnitust ja uus kuupäev teile ei sobi, siis palun saatke meile uus tagasiostu soov koos tellimuse numbriga.
 
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circe-K teenindusjaamades ja Viru Keskuses.
Piletite tagasiost on avatud.

Kontsert kulgeb kannatusajast ülestõusmisse – laupäeva hilisõhtust pühapäeva esimeste tundideni. Kontserdi esimeses pooles tulevad ettekandele Arvo Pärdi „Für Alina“ ja “Stabat Mater” ja teises osas Erki Pärnoja selleks ööks kirjutatud 35-minutiline uudisteos “Anima mea”.

Arvo Pärt „Für Alina“, Arvo Pärt ”Stabat Mater” - Võttes aluseks teksti trohheilise rütmi, sai muusika põhielemendiks pikkade ja lühikeste silpide suhe. Lähtuvalt liturgilisest tekstist leinavast Jumalaemast, kes nutab oma ristilöödud poja risti juures, on helilooja oma teost iseloomustanud järgnevalt: „See on, justnagu puutuksid kokku kaks vastandlikku elementi, näiteks nagu vulkaanist väljapurskunud laava, mis voolab vette. Näib võimatuna, et kaks nii erinevat elementi kokku saavad, aga selles teoses juhtub täpselt see. Tekst ise toob meie ette sündmuse mõõtmatu valu ja võimaliku lohutuse üheaegse eksistentsi.“

Erki Pärnoja ”Anima mea” Tekstina on kasutatud fraase psalmidest, teadmata autorite/munkade ladinakeelseid palveid, keldi palvet, Anna Haava luulet. Tekstide koostajad: Erki Pärnoja, Anu Lamp, Jaan Tammsalu, Eero Epner. Teose tellija ja esitaja on Eesti esinduskoor Collegium Musicale.

Dirigent Endrik Üksvärav: “Tegemist on teatud mõttes ebatavalise koosluse ja lähenemisega – Arvo Pärt ja Erki Pärnoja. Ka kontserdi algusaeg on ebatavaline – natuke enne südaööd. Tallinnas toimuval öökontserdil liigume koos muusikaga ka päriselt ühest päevast teise, Vaiksest laupäevast Ülestõusmispühadesse. Surmast ellu. Kurbusest rõõmu. Ja saame osa inimeseks olemise ilust.”

Erki Pärnoja: "See saab olema uus tasand minu muusikas".

Kavas: Arvo Pärt „Für Alina“

„Stabat Mater“ Erki Pärnoja “Anima Mea” (esiettekanne)

Esitajad: Robert Traksmann (viiul) Laur Eensalu (vioola) Leho Karin (tšello) Erki Pärnoja (kitarrid) Filip Leyman (klahvpillid, Rootsi) Ulrik Ording (löökpillid, Taani)

Kammerkoor Collegium Musicale Dirigent Endrik Üksvärav

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Südaöine. Pärt ja Pärnoja LISAKONTSERT (asendus 12.04 kontserdile) Вс 08.11.2020 22:30 Jaani kirik, Tallinn 29.50 - 49.50
Информация о ценах
Kohad on määramata!
Kirikus kohad ridades 1-10 pilet 49€
Kirikud kohad alates 11.reast pilet 29€
 
Sissepääs üritusele avatakse kell 22:30
Ürituse kestus 1,5h
 
Filmimine/pildistamine ei ole lubatud!
Место проведения
Jaani kirik, Tallinn
Vabaduse väljak 1 Tallinn Põhja-Eesti Эстония
Организатор
Ekspress Meedia AS
Narva mnt 13 Tallinn 10151 Harjumaa
5055236
heili.teder@ekspressmeedia.ee
Рег. №: 10586863
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Maria Faust ''Maarja missa'' (20.04 asendus) Maria Faust ''Maarja missa'' (20.04 asendus) Jaani kirik, Tallinn, Эстония 25.50
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Südaöine. Pärt ja Pärnoja (asendus 11.04 kontserdile) Südaöine. Pärt ja Pärnoja (asendus 11.04 kontserdile) - Jaani kirik, Tallinn, Эстония 29.50
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!