По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

AIDA SÜNNIPÄEV. TORUPILLIHULLUS

Пт 20.03.2020 19:00 - Сб 21.03.2020 01:00
Pärimusmuusika ait, Viljandi

20. märtsil tähistatakse suurejooneliselt Pärimusmuusika Aida sünnipäeva! Seekord toimub sünnipäevapidu Torupillifestivaliga kahasse ning ka peo programm on kantud torupillide vaimust.

Õhtu algab suure kummardusega torupillile, lavale astuvad Eesti parimad torupillimängijad ja nende sõbrad: Cätlin ja Marko Mägi, Sandra ja Jalmar Vabarna, Katariin Raska ja Ulvi Võsa, Ants Taul, Leanne Barbo ning Merike Paberits. Neile lisandub elav Šoti torupillilegend Finlay MacDonald.

Õhtu jätkub pillist inspireeritud uusproduktsioonidega: 3 minikontserti torupillimotiividel annavad hinnatud saksofonist Lauri Kadalipp, Eesti üks nõutumaid kontrabassimängijaid Peedu Kass ning kitarriduo Andre Maaker ja Marek Talts. Ootame põnevusega, kuidas tõlgendavad pärimuslikku materjali need peamiselt rütmimuusika vallas tegutsevad artistid. Eriline eksperiment leiab aset Aida klaasosas, kus esmakordselt kõlab kontsert “Ainult burdoonid” - helimaastik burdoonhelidel, mille loovad Katariin Raska ja Mari Meentalo torupilliburdoonidel, Maarja Soomre häälel, Jaan Jaago elektrikitarril ning Johannes Ahun heliefektidel.

Kui eksperimendid tehtud, hoolitseb tantsumuusika eest sügisel esmakordselt kokku tulnud ansambel “3-4!”, mis mängib parimaid pärimusmuusikahitte läbi aegade - koosseisus bändi liider Arno Tamm kitarril ja häälel, Marti Tärn bassil, Ahto Abner trummidel, Lauri Kadalipp puhkpillidel ja Lee Taul viiulil.

 

Ajakava:

 

Kl 19:00 Torupilligala 

Kl 20:45 Lauri Kadalipp

Kl 21:15 Burdoonieksperiment 

Kl 22:00 Duo Andre Maaker/Marek Talts 

Kl 22.40 Peedu Kass 20 min 

Kl 23.00 “3-4!” 

 

Oluline teada:
* Kontserdile saavad tasuta kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud). Vältimaks lapse vanuse määramisega tekkida võivaid komplikatsioone, palume kaasa võtta vanust tõendav dokument.
* Raske puudega isiku saatja pääseb meie kontsertidele tasuta.
* Meie kontsertidele ei pääse ühegi loomaga sh kotis ja/või puuris olevate loomadega. Juht-, hüpo- ja abikoerad on teretulnud.

 

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
AIDA SÜNNIPÄEV. TORUPILLIHULLUS Пт 20.03.2020 19:00 Pärimusmuusika ait, Viljandi
Информация о ценах
Uus kuupäev selgumisel. Jälgi infot!
Eelmüük 12€
Samal päeval 15€
Место проведения
Pärimusmuusika ait, Viljandi
Tasuja pst 6 Viljandi Эстония
Организатор
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Tasuja pst 6 Viljandi 71011 Viljandimaa
4342070
folk@folk.ee
Рег. №: 80116582
Тот же организатор То же место проведения
Мероприятие приостановлено Zetode tuur: Nõuni ПриостановленоПриостановленоZetode tuur: Nõuni Nõuni rahvamaja, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Мероприятие приостановлено Zetode tuur: Sargvere Keskus ПриостановленоПриостановленоZetode tuur: Sargvere Keskus Sargvere Keskus, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Мероприятие приостановлено Titelaulu- ja mängutuba ПриостановленоПриостановленоTitelaulu- ja mängutuba Pärimusmuusika ait, Viljandi, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!