logo
Корзина: 0
logo
Выбрать период:
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Mooste Elohelü

Пт 15.07.2022 19:00 - Сб 16.07.2022 23:59
18.00 - 90.00
Описание событияСкрыть описание
XXIII Eesti rahvamuusikatöötluste festival Mooste Elohelü:
​Reedel, 15. juulil
 
-        Kell 19.00 Mari Jürjens ja VHK keelpilliorkester
 
Mari Jürjensi ja VHK keelpilliorkestri tutvus ulatub aastate taha, kuid ühise ja ainult omavahelise kontserdini jõuti alles sel aastal. Mari koos kitarri ja keelpillidega moodustavad nii loomuliku ja harmoonilise terviku, et pärast selle kontserdi kuulamist ei kujuta neid laule enam teisiti ettegi. Puhas ilu.
Kõlama saa nii vanemaid („Paradiis", „Sõpradele", „Õnn ja arm") kui ka uuemaid („Sinu sülle", „Sa kosisid sirgema poisi") lugusid Mari Jürjensi repertuaarist Rasmus Puuri ja Pärt Uusbergi keelpilliorkestri seadetes.
VHK keelpilliorkester
Mari Jürjens – laul, kitarr
Dirigent Rasmus Puur
 
 
-        Kell 20.30  RO:TORO „Vana kuld”
Nagu ansambel RO:TORO, nii ka tema liikmed on juba üpris vanad. Ja vanusega on tulnud ka tarkus, et parmupill-luuperitega mässamise või naelapill-kaussidega mööda maailma tiirutamise kõrval on veel midagi väga olulist ja väärtuslikku  – see igihaljas RO:TORO oma kuldaväärt lugudega eesti pärimusmuusika varasalvest! Seepärast ongi Cätlin, Sandra, Silver, Marko, Marek taas lavalaudadel, ning üks asi on küll kindel: muusika, mida nad mängivad, on vana ja kullaproov kõrge!
 
Sandra Sillamaa – torupill, parmupill, vile
Cätlin Mägi – torupill, parmupill, vile
Marko Mägi – saksofonid
Marek Talts – elektrikitarr
Silver Sepp – kausipillid


-        Kell 22.30 Tuulelõõtsutajad
Tuulelõõtsutajad on nagu lihtne ja merekindel kaluripaat, mis tuksub kindlalt oma mõnusas rahvapärases taktis muutuvast ilmast ja moest sõltumata aastast 2000. Pardal mehed, kellele lõõtsa- ja pillimäng on sestsaadik elustiiliks olnud. Lastiks nii ajas järgi proovitud vanemad kui ka uuemad lood, mis head nii tantsuks, kaasalaulmiseks, kui ka lihtsalt kõrva peale määrimiseks.
Juhan Uppin – lõõtspill, laul
Siim Rikker – lõõtspill, oktavmandoliin, laul
Priit Rikker – bass, laul
Enrik Visla – viiul, laul
Toomas Oks – kitarr, laul
 

Vaata lisa: www.moostefolk.ee

Laupäeval, 16. juulil
-        Kell 10.00–19.00 päevaprogramm Mooste mõisas

Kontserdid Mooste mõisas Leelolaval, Veskiteatris, Viinavabrikus, mõisahoones – päevaprogrammis astuvad lühikontserdiga üles Antsud, O´Reel, Cätlin Mägi & TÜ VKA torupilliõpilased, Cú, Wana Wõromaa Wunkorkestri, ansambel Küi ja paljud teised. 
-        Alates kell 19.00 suur võistluskontsert Mooste Folgikojas

Festivali puänt on Mooste Folgikojas toimuv võistluskontsert, kus kõikvõimalikud koosseisud toovad maailma esmaettekandele uhiuusi rahvamuusikatöötlusi!
 
-        Kell 24
Öökontserdil astub üles legendaarne The Tomahawck Brothers!
 
Folk pand käümä!

Vaata lisa: www.moostefolk.ee
 
 
 
Фестивальные события
Мероприятия не были найдены
Купить билет Mooste Elohelü / 15.07 PÄEVAPILET Mooste Elohelü / 15.07 PÄEVAPILET Mooste mõis / folgikoda, Эстония 18.00 - 60.00
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Mooste Elohelü / FESTIVALI PASS Mooste Elohelü / FESTIVALI PASS - Mooste mõis / folgikoda, Эстония 30.00 - 90.00
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Mooste Elohelü / 16.07 PÄEVAPILET Mooste Elohelü / 16.07 PÄEVAPILET Mooste mõis / folgikoda, Эстония 18.00 - 60.00
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Загрузка...
Перезагрузить