logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Calum Scott

Чт 13.07.2023 19:00
Noblessneri Valukoda, Tallinn
Calum Scott uue kavaga suvel Noblessneri Valukojas!
 
“Britain’s Got Talent” saatest tuule tiibadesse saanud inglise laulja ja laulukirjutaja Calum Scott tuleb oma uue tuuri raames tagasi Eestisse. Värske kava sisaldab nii uusi lugusid kui ka tuntud hitte nagu “You Are The Reason” ja “Dancing On My Own”. Calum Scotti teist albumit tutvustav “Brides World Tour” jõuab meieni 13. juulil Noblessneri Valukojas.
 
Calum Scotti edulugu sai alguse 2015. aasta “Britain’s Got Talent” saatest. Talendisaate prooviesinemise videot, kus Scott laulab oma versiooni Robyni loost “Dancing On My Own”, on YouTube’is vaadatud juba 375 miljonit korda. 2016. aastal avaldas Scott sama loo oma debüütsinglina ning Spotify muusikaplatvormil on praeguseks lool üle miljardi kuulamise. Artisti teisel populaarsel lool “You Are The Reason” on lisaks numbritele ka teistsugune edulugu – nimelt on lugematu arv fänne valinud just selle loo oma pulmalauluks. “You Are The Reason” on pärit Scotti esimeselt albumilt “Only Human”, mis ilmus 2018. aastal. Loost on avaldatud ka duetiversioon, mis on tehtud koostöös briti laulja Leona Lewisega. Scotti edukate koostööde hulka kuuluvad ka hitid ”Where Are You Now” Belgia DJ-ga Lost Frequencies, mis nomineeriti jaanuaris Brit Award auhinnale ning “Woke Up In Love” ühes Kygo ja Gryffiniga. 10. veebruaril ilmub ka uus tempokas lugu nimega “Whistle”, kus koostööd teevad Calum Scott ja Jax Jones.
 
Eestisse jõudev “Bridges World Tour” tähistab artisti teise albumi “Bridges” väljaandmist. Scott on enda sõnul teise albumi lugudesse valanud oma kõige isiklikumad kogemused, et aidata kuulajatel lugude temaatikaga samastuda ja seeläbi oma tundeid läbi töötada. Albumil kõlavad lood nagu minimalistlik klaverisaatega ballaad “Biblical”, mis on kirjutatud hinnatud laulukirjutajatega nagu James Bay, võiduka tooniga “Rise”, mis inspireerib positiivsust ja motiveerib edasi võitlema ja “If You Ever Change Your Mind”, mis on kummaliselt meeliülendav peegeldus katkistest armusuhetest. Scott on öelnud, et kõige suuremat rahuldust pakkuv osa tema töös lauljana on tähendusrikaste lugude kontsertidel esitamine ja nägemine, mida lood fännidele tähendavad.
 
Esimesed sada piletit Calum Scotti kontserdile tulevad müüki hinnaga 49 €, sealt edasi piletihinnad kasvavad. Piletid tulevad müügile reedel 9. veebruaril kell 10.00 Piletilevi müügikohtades.
 
Calum Scotti Instagram: https://www.instagram.com/calumscott/ 
Calum Scotti koduleht: https://www.calumscott.com/ 


Kontserti korraldab ELC Promotion OÜ
ELC Promotioni koduleht: https://elcomandante.ee   
Musaklubi Facebook: https://www.facebook.com/musaklubi  
 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Calum Scott Чт 13.07.2023 19:00 Noblessneri Valukoda, Tallinn 60.20
Мероприятие Calum Scott
Дата / Время Чт 13.07.2023 19:00
Место проведения Noblessneri Valukoda, Tallinn
Цена 60.20
Информация о ценах

Esimestele kiirematele piletid hinnaga 49 €, edasi 59 €.
Ostmisel valida esmalt odavam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi.

Sissepääs alates 18:00
Kestus 3 tundi
Pildistamine / filmimine keelatud
Vanusepiirang 6+

Место проведения
Noblessneri Valukoda, Tallinn
Peetri 10 Tallinn Põhja-Eesti Эстония
Организатор
ELC Promotion OÜ
Roosikrantsi 2 Tallinn Harju
info@elcomandante.ee
Рег. №: 11140744
Мероприятие Calum Scott
Дата / Время Чт 13.07.2023 19:00
Место проведения Noblessneri Valukoda, Tallinn
Цена 60.20
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить