По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Bryan Adams ''The Ultimate Tour''

2. mail annab Saku Suurhallis kontserdi armastatud rokkmuusik Bryan Adams. Piletid on nüüd müügil, esimesele 700-le piletile kehtib soodushind € 39.

Bryan Adams jõuab Eestisse oma värskeima, järjekorras kolmeteistkümnenda stuudioalbumi “Get Up” esitlustuuri raames. Plaadi produtsendiks on ELO juhtfiguur Jeff Lynne ning lood on kirjutatud koos Bryani ammuse koostööpartneri Jim Vallance’iga. Tallinna kontserdil kõlavad lisaks uuematele lugudele ka legendaarsed hitid nagu “Summer of ‘69”, “Heaven”, “Here I Am”, “18 til I Die”, “Please Forgive Me”, “(Everything I Do) I Do It for You” ja paljud teised.

Bryan Adams sai suurema tähelepanu osaliseks oma kolmanda stuudioalbumiga “Cuts Like a Knife” ning maailmakuulsaks tegi artisti tema neljas album “Reckless”, millelt pärinevad megahitid “Run To You”, “Heaven”, “Summer Of ‘69” ning duett “It’s Only Love” Tina Turneriga. Adams on müünud üle 100 miljoni albumi üle kogu maailma ning võitnud suurel hulgal erinevaid muusikaauhindu, sealhulgas ka Grammy.

Oma värskeimast albumist räägib Bryan Adams ise nii: “Album sündis üsna orgaaniliselt, lugu loo haaval, viimase paari aasta jooksul koostöös Jeffiga. See oli suurepärane koostöö, sest andis mulle piisavalt aega lugusid kirjutada. Peamiselt jagasime muusikat internetis, saatsime erinevaid versioone kuniks jõudsime kõige õigema variandini. “Get Up” on muretu fiilinguga album, mõnes mõttes soovin, et oleksin selle plaadi juba 25 aastat tagasi teinud.”

“Olen alati olnud Bryani suur fänn, nii et temaga töötamine oli suur rõõm,” räägib produtsent Jeff Lynne, kes on teiste hulgas koostööd teinud ka selliste artistidega nagu näiteks The Beatles, Paul McCartney, Randy Newman ja Tom Petty. “Bryan saatis mulle demosid, mina mängisin oma ideed sisse ja saatsin talle tagasi Inglismaale. Seal salvestas ta vokaalid ja saatis mulle Californiasse. 5400 miilise vahemaa kiuste tegime tõeliselt rokkiva albumi!”

Lisaks muusikale on Adams ka ühiskondlikult väga aktiivne ning osaleb tihti heategevuslikel kontsertidel ja üritustel. Bryan Adamsi nimeline fond aitab lastel ja noortel üle kogu maailma haridust omandada. Adams usub, et haridus on parim kink, mida lapsele anda saab.

Bryan Adams annab tuuri “Get Up” raames kontserdi Tallinnas, Saku Suurhallis 2. mail 2018. Piletid on nüüd müügil, esimesed 700 piletid müüakse hinnaga vaid €39.
Vaata ja kuula:
Bryan Adams – Summer of ’69 https://www.youtube.com/watch?v=eFjjO_lhf9c
Bryan Adams – Heaven https://www.youtube.com/watch?v=s6TtwR2Dbjg
Bryan Adams – Here I Am https://www.youtube.com/watch?v=G6xr6VKg7sE
Показать большеПоказать меньше
Информация о ценах

При покупке билетов в интернет-магазине к стоимости каждого билета добавляется плата за услугу 0.50 €

Цены на билеты:
• Стоячее место 39 €, 45 €, 49 € 
• Сидячее место на первом ярусе 59 € - 69 € (в соответствии с местом)
• Билет в ресторане 99 €
• Билет для инвалида 39 €

В цене всех билетов на мероприятия, проходящих в Саку Суурхалль, содержится плата за услугу 0.90€/билет.
Дополнительная сумма, полученная с продажи, направлена на улучшение качества обслуживания посетителей.


Места для инвалидных колясок находятся за секторами 102 и 103 (12 мест).
Сопровождающий проходит на мероприятие бесплатно, но с целью оказания помощи посетителю в инвалидном кресле. Сопровождающему не гарантируется сидячее место в зале. Билеты для клиентов в инвалидном кресле можно приобрести у администрации Piletilevi: info@piletilevi.ee / tel. +372 6659534

В стоимость билета в ресторан входит проход на мероприятие, сидячее место за 4-х местным столом и ужин-буфет в размере 30€. Все столы в ресторане 4-х местные, и всем обладателям билетов обеспечена одинаково хорошая видимость сцены. Вход в здание с билетом в ресторан через проход B1, где осуществляется регистрация столов. В стоимость билета не входят напитки; приобрести напитки каждый клиент может при желании дополнительно на месте. Меню состоит из выбора закусок, главного блюда и десертов. С меню можно ознакомится на домашней странице холла www.sakusuurhall.ee,   в разделе информации по данному мероприятию.


Билеты в продаже на месте в день мероприятия с 18:30 до 22:00.
Двери открываются в 18:30, начало в 20:00.
Фото- и видеокамеры – запрещены.

Место проведения
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Эстония
Организатор
L Tips Agency SIA
Juras iela 13-6 Carnikava LV2163 Läti
+371 29137738
info@ltips.lv