logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Helloween

Вт 02.05.2023 19:00
Noblessneri Valukoda, Tallinn
Helloween & Hammerfall United Forces tour jääb ära.
 
Kui soovite piletid tagastada, palume täita hiljemalt 07.05.2023 tagasiostu avaldus siin: https://www.piletilevi.ee/est/vormid/tagasiost
Raha laekub piletiostja kontole 14 tööpäeva jooksul.
 
Alates 15.05.2023 on kontserdipiletid kasutatavad kinkepiletina, millega on võimalik soetada teistele Live Nation Estonia OÜ poolt korraldatavatele sündmustele pileteid kuni 15.05.2024. Selleks tuleb internetipoes ostuprotsessi lõpus kinkepileti koodi väljale märkida PDF-piletil olev triipkoodi number.
 
NB! Pilet on kui maksevahend, juhul kui teie ostetavad piletid ületavad kinkepiletite summa, tuleb vahe juurde maksta. Juhul kui ostetavad piletid on väiksema väärtusega, siis kinkepileti väärtus ei kuulu tagastamisele.
 
Tavapiletid ei muutu kinkepiletiteks. Tavapiletite omanikud saavad enda piletid vahetada teiste Live Nation Estonia OÜ poolt korraldatavate piletite vastu või tagastada Piletilevi müügipuntkides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuses asuv müügipunkt.
 
Omniva pakiautomaati tellitud pileti omanikel palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil support@piletilevi.ee juhul kui soovite piletit kasutada kinkepiletina. Kirja sisus märgi enda tellimusenumber, mille leiad tellimuse kinnituse e-kirjast, või piletite ID numbrid.
 
Teade bändilt:
“To all Helloween fans in Finland and Estonia!
 
With great regret we have to inform you that the planned shows in Helsinki @ Black Box and Tallinn @ Noblessneri Valukoda can not take place!
 
After all pandemic related postponements we had to realize that carrying out these shows is unfortunately no longer feasible.
We are really sorry to cancel the announced shows, but due to logistical reasons we will not be able to perform in Finland and Estonia.
As a band we are infinitely sad being forced to this decision, but we hope to see all of you again in the near future.
 
All purchased tickets will be refunded, please contact your sales office for more details.”
 
 
SAKSA METALBÄND HELLOWEEN & ROOTSIST PÄRIT HAMMERFALL ÜHENDAVAD JÕUD 2023 KEVADEL NOBLESSNERI VALUKOJAS 

HELLOWEEN oli sunnitud oma plaanitud kontserttuuri edasi lükkama ning Tallinna kontserdi uueks kuupäevaks on 2. mai 2023. Nüüd aga plaanib bänd tulla veelgi suurema energiaga, kaasates tuurile sõbrad ansamblist HAMMERFALL. "UNITED FORCES 2022" kontserttuur annab fännidele võimaluse kogeda nii kauaoodatud Helloweeni kui ka Rootsi bändi HammerFalli jõudu ja energiat. Mõlemad bändid astuvad lavale loominguga uutelt albumitelt, andes fännidele võimaluse kuulata värsket materjali esmakordselt live esituses.
 
We are `hammered´ to have our friends from HAMMERFALL with us on tour! Back in 2002 the band produced their album “Crimson Thunder” in my studio in Tenerife and we had a lot of fun back then. This mega- package is delivering the appropriate metal-spectacle to enter the stage with full power!" -- Andi Deris, HELLOWEEN
 
"We are so ridiculously excited about this! Not only do we get to go out on tour again after two looooooooong years of stage draught, but we get to do it with a band that we love and was a great inspiration to us in forming HAMMERFALL in the first place. The UNITED FORCES TOUR will be something truly special, you can count on that!
-- Oscar Dronjak, HAMMERFALL

Vaadates tagasi Helloweeni eelmisele tuurile “Pumpkins United World Tour”, mis nimetati pressi poolt aasta turneeks, on kõigil bändiliikmetel endiselt suur naeratus näol. “Tagasiside oli üleolevalt positiivne. Kuulda ja lugeda, et tegu oli kellegi elu parima kontserdikülastusega, motiveerib muusikuid fännidele veel rohkem vastu pakkuma. Läheme järgmisele ringile!” “See imeline teekond oli üks neist maagilistest hetkedest, mida ei ole võimalik sõnadesse panna. Tegime seda, mida kõige rohkem armastame: ägedate inimestega kohtumine, mälestustega ajas tagasi rändamine ja ühiselt Helloweeni peo tähistamine. Unustamatud metalmuusikat täis õhtud, mida sooviksime veel ja veel kogeda.” Aastal 2023 saabub kätte aeg uue Helloweeni live-peatüki jaoks, mille osaliseks saavad ka fännid Eestis.

Oma karjääri vältel, mis ulatub tagasi aastasse 1984, on Helloween mänginud lugematutel festivalidel nagu näiteks Rock in Rio, Loud Park Tokyos, Wacken või Woodstockil Poolas, kus nad astusid üles peaesinejana enam kui poolele miljonile fännile. Bänd on jaganud lava koos Iron Maideni, Black Sabbathi, Dio, Slayeri ja Ozzy Osbourne'iga, kui loetleda vaid mõned nimed. Helloween on tänaseks välja andnud viisteist stuudioalbumit, nende hulgas sellised žanri meistriteosed nagu “Keeper Of The Seven Keys Part I & II”.

2021. aasta suvel on oodata bändilt uut omanimelist 16ndat stuudioalbumit "Helloween". “The Pumpkins United World Tour 2017 - 2019 tegi meist taas tõelise bändi - oleme kõik huvitatud uue stuudioalbumi salvestamisest. Kunstiliselt on see äärmiselt põnev,” ütleb Andi Deris. Helloween, ning seda just Pumpkins United koosseisus, läks oma kodustuudiosse Hamburgis, kust kõik kolmkümmend viis aastat tagasi alguse sai. Selleks, et minna nö. tagasi oma juurte juurde, kaasatakse uue kauamängiva salvestamisel sama analoogset riistvara, mida kasutati ka albumite “Master Of The Rings”, “Time Of The Oath” või “Better Than Raw” puhul. Produtsendid Charlie Bauerfeind ja Dennis Ward on sama põnevil bändipoolse värske ning kvaliteetse materjali üle. Michael Kiske ja Kai Hansen... Dani Löble mängimas Ingo Schwichtenbergi originaalset trummiseti... ühendatud jõududega ilmub ansambli uus album tõelise pauguga.
 
“Oli meeletult lõbus panna kokku kontsert varasemate albumite lugudest, esimese tuuri peatüki tarbeks. Aga uue albumiga suudame selle veel kõrgemale tasemele viia. Muidugi kaasame ka oma klassikalisi lugusid ning eriti neid, mida eelmise tuuri osana kasutada ei saanud,” lisab Markus Grosskopf.

Asi on ametlik: “United Forces 2022” on tulemas. Legendaarne Helloween naaseb areenile tugevamana kui kunagi varem, kaasas hunnik uut muusikat ja tohutult hobujõudu. Ülim Helloweeni pidu jätkub ning sellest osa saamiseks on miljon põhjust.  Lisaks Helloweenile astub Noblessneri Valukoja lavale Rootsi ansambel HammerFall. Sellest saab üks täiskäigul töötav lõbusõit, mis sõidutab fännid läbi kolme dekaadi ning jõuab välja tänapäeva, et esitleda laivis esmakordselt Helloweeni ja HammerFalli uut materjali.

Kõik ostetud piletid kehtivad ka uuel kuupäeval ning neid ei ole tarvis ümber vahetada.

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Helloween Вт 02.05.2023 19:00 Noblessneri Valukoda, Tallinn
Мероприятие Helloween
Дата / Время Вт 02.05.2023 19:00
Место проведения Noblessneri Valukoda, Tallinn
Информация о ценах
Любые розыгрыши билетов, в том числе в социальных сетях без письменного согласия организаторов концерта строго запрещены.

Следи за мероприятием в Facebook.


Стоячий билет 69 €


ПРОГРАММА
18:00  вход для публики
19:00 начало концертной программы
23:00 ориентировочное время окончания мероприятия
подробная программа мероприятия будет опубликована позже

Возрастного ограничения нет
Входный билет должен быть у всех посетителей, в том числе детей любого возраста

Домашняя страница организаторов: www.fbi.ee

Любые розыгрыши билетов, в том числе в социальных сетях без письменного согласия организаторов концерта строго запрещены.
Место проведения
Noblessneri Valukoda, Tallinn
Peetri 10 Tallinn Põhja-Eesti Эстония
Организатор
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ info@livenation.ee
Рег. №: 10676276
Мероприятие Helloween
Дата / Время Вт 02.05.2023 19:00
Место проведения Noblessneri Valukoda, Tallinn
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Haken Haken Paavli Kultuurivabrik, Tallinn
Купить билет Katie Melua Katie Melua Maarjamäe Lossipark (Eesti Ajaloomuuseum)
Купить билет Depeche Mode - Memento Mori World Tour 2023 ПопулярноеПопулярноеDepeche Mode - Memento Mori World Tour 2023 Tallinna lauluväljak
Купить билет Rumours of Fleetwood Mac Rumours of Fleetwood Mac Alexela Kontserdimaja, Tallinn
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить