logo
Корзина: 0
logo
Выбрать период:
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Jake Bugg

Сб 07.05.2022 19:00
Fotografiska Tallinn

Hea klient!

Jääb ära 07.05.22 toimuma pidanud Jake Bugg kontsert.

Kontserdi PDF-piletidest saavad kinkepiletid, millega on võimalik soetada teistele Live Nation Estonia OÜ poolt korraldatavatele sündmustele pileteid kuni 28.02.2023. Selleks tuleb internetipoes ostuprotsessi lõpus kinkepileti koodi väljale märkida PDF-piletil olev triipkoodi number.

NB! Pilet on kui maksevahend, juhul kui teie ostetavad piletid ületavad kinkepiletite summa, tuleb vahe juurde maksta. Juhul kui ostetavad piletid on väiksema väärtusega, siis kinkepileti väärtus ei kuulu tagastamisele.

Tavapiletid ei muutu kinkepiletiteks. Tavapiletite omanikud saavad enda piletid vahetada teiste Live Nation Estonia OÜ poolt korraldatavate piletite vastu või tagastada Piletilevi müügipuntkides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuses asuv müügipunkt.

Omniva pakiautomaati tellitud pileti omanikel palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil support@piletilevi.ee juhul kui soovite piletit kasutada kinkepiletina. Kirja sisus märgi enda tellimusenumber, mille leiad tellimuse kinnituse e-kirjast, või piletite ID numbrid.

Kui soovite piletid tagastada, palume täita hiljemalt 30.05.2022 tagasiostu avaldus siin: https://www.piletilevi.ee/est/vormid/tagasiost

Piletitele tehakse automaatne tagasiost, raha laekub piletiostja kontole 14 tööpäeva jooksul.

7. mail, 2022, esineb Tallinnas UK edetabeleid vallutanud laulja ja laulukirjutaja Jake Bugg. Fotografiskas toimuv kontsert on osa tema Euroopa turneest, mis esitleb 20. augustil ilmuvalt albumilt “Saturday Night, Sunday Morning”. 

Tänaseks 27. aastane kõrgelt tunnustatud Inglise muusik alustas pillimänguga 12. aastaselt, mil tema onu talle kitarri tutvustas. Viljakas tutvus on tänaseks viinud kohe 5 albumi ja  mitmete auhindadeni. Lisaks on tal ette näidata koostööd moe-hiidude Saint Laurenti ja Burberryga. Tema seni edukaimaks albumiks võib lugeda omanimelist debüütkogumikku, millega jõudis ta UK edetabelis esimesele kohale.

Oma lennuka karjääri jooksul juba ka muusiku ametist loobumisele mõelnud Bugg tegeles pikalt sisemise võitlusega – kas anda järgi plaadifirma soovidele ning kalduda kõrvale oma loomingulisest eneseväljendusest, või jääda enesele truuks. Otsustades viimase kasuks on ta valmis üllatama kuulajaid uue muusikaga.

Buggi sõnul on albumi “Saturday Night, Sunday Morning” salvestamine olnud tema elu kõige toredam salvestusprotsess. Fännidega jagab ta oma rõõmu 20. augustil, mil kogumik ilmavalgust näeb. Lisaks uutele lugudele on albumil ka Buggi varasemad singlid All I Need ja Kiss Like The Sun.

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Jake Bugg Сб 07.05.2022 19:00 Fotografiska Tallinn
Информация о ценах
Tavapilet al. 44 €
Ostmisel valida esmalt odavam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi
 
Kontsert + Fotografiska näitusekülastus 53 €
Alusta oma kontsertõhtut näitusekülastusega, mille jaoks sobib ideaalselt aeg näiteks tunnikese jagu enne kontserti. Pilet kehtib kontserdiga samal päeval kogu päeva pikkuses. 

Uksed avatakse kell 19:00
Vanusepiirangut ei ole
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. igas vanuses lastel.

Korraldaja koduleht: www.livenation.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Место проведения
Fotografiska Tallinn
Telliskivi 60a-8 Эстония
Организатор
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ livenation@fbi.ee
Рег. №: 10676276
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет TIËSTO ПопулярноеПопулярноеTIËSTO Tallinna lauluväljak, Эстония 59.90 - 259.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Slipknot - We Are Not Your Kind Tour 2022 ПопулярноеПопулярноеSlipknot - We Are Not Your Kind Tour 2022 Saku Suurhall, Эстония 60.80 - 180.80
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет OPETH - In Cauda Venenum Tour (10.03.21 ja 15.09.21 asendus) OPETH - In Cauda Venenum Tour (10.03.21 ja 15.09.21 asendus) Helitehas, Эстония 49.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет AMON AMARTH - MACHINE HEAD: Vikings & Lionhearts Tour 2022 AMON AMARTH - MACHINE HEAD: Vikings & Lionhearts Tour 2022 Saku Suurhall, Эстония 49.90 - 59.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет CATS CATS Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Эстония 39.90 - 99.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!