По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Kapa Festival 2020

Сб 01.08.2020 15:00
Описание событияСкрыть описание
KAPA FESTIVAL 2020
Kapa Festival toimub 1. augustil Kohilas looduskaunis Tohisoo mõisapargis.
Käesoleval aastal 20. korda toimuval festivalil ülesastuvad artistid on mitmete auhindadega pärjatud kodumaine Ewert and The Two Dragons, Eesti üks hinnatumaid hiphop artiste – reket ning Vaiko Eplik & Eliit, kes koos Jaan Pehkiga tähistavad Claire’s Birthday albumi “Venus” juubelit. 
 
Tänavusel festivalil astuvad üles ka Eesti Laulu konkursil osalenud Ziggy Wild ja viimastel aastatel suurt populaarsust kogunud lauljatar Lepatriinu. Esimest korda esineb Kapa Festivalil Kohilast pärit talendikas räppar Lambandaz, samuti astub üles rock-bänd Merwis jmt tuntud ja vähem tuntud muusikud. Festivali päeva veab hinnatud telesaatejuht Robert Rool.
 
Kapa Festival leiab aset Kohilas, vaid pooletunnise autosõidu kaugusel Tallinnast. Kapa Festivali külastajatele on loodud mugav võimalus sõita Tallinnast festivalile ja hiljem tagasi Kapa Festivali eribussidega. Lisaks pääseb festivalile mugavalt nii liinirongide kui -bussidega.
 
Festivali koduleht: www.kapafestival.ee
 
NB! Tulenevalt riiklikest juhistest, ei ole festivalile lubatud isikud, kes on festivalile eelneva 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga. Samuti palume tänavusel festivalil mitte osaleda isikutel, kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).
 
 
 
Фестивальные события
Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить