logo
Корзина: 0
logo
Выбрать период:
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

NATHAN EVANS - The TikTok Sea Shanty ''Wellerman'' Star

Пн 24.01.2022 19:00
Fotografiska Tallinn
Hea klient!
 
24. jaanuaril toimuma pidanud Nathan Evansi kontsert lükkub edasi. Kõik ostetud piletid kehtivad ka uuel kuupäeval, täpsem info peagi!

POSTILJONIST POPSTAARIKS! TIKTOKI TÄHT NATHAN EVANS ANNAB TALLINNAS KONTSERDI

Interneti vallutanud šotlane Nathan Evans võttis vanad merelaulud, viis need TikTokki ja maandus plaadilepinguga! Uskumatut tähelendu tegev laulja esineb 24. jaanuaril 2022 Tallinnas klubis Fotografiska. 

Nathan Evansi muusikukarjääri lennukust ilmestavad suured numbrid. Tal on ette näidata 1,2 miljonit jälgijat TikTokis, tema versiooni loost „Wellerman“ on YouTube’s kuulatud enam kui 16 miljonit korda ning 5,2 miljardit TikToki videot kannab häshtägi #seashanty. Teiste hulgas kuuluvad tema fännide hulka legendaarse rokkansambli Queen kitarrist Brian May, muusikalihelilooja Andrew Lloyd Webber ning Take That laulja Gary Barlow.

Kõik sai alguse sellest, kui Šotimaalt pärit Nathan otsustas pärast hommikuste postiljonikohustuste täitmist hakata TikTokki lugusid üles laadima. Üks esimesi töölaule, mida ta oma kanalis jagas, oli cover sajandivanusest Iiri traditsionaalist "Leave Her, Johnny". Kõik sai aga uue mõõtme, kui Nathanile esitati väljakutse teha cover-versioon meremeeste töölaulust „Wellerman“. Laulja hääl ja karismaatilisus andsid loole tõuke, mis viis uskumatute tulemusteni.

Üleöö end pop-folk kultuurilise liikumise #seashanty keskmest avastanud endise postiljoni jaoks on jaanuaris 2022 algav Euroopa tuur pikaaegne unistus. „Ma ei oska kirjeldadagi, kui õnnelikuks turnee väljakuulutamine mind teeb. Olen sellest unistanud alates sellest, kui olin 6-aasta vanune. See on lihtsalt imeline!“ rõõmustab Evans.

Tänases pandeemialaines sõnab Nathan: „vanasti, kui neid töölaule lauldi, siis oli see eesmärgil inimesi liita ja töötahet üleval hoida.“ Ja see on just täpselt see, mida on ta sajand hiljem ka ise saavutanud.

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
NATHAN EVANS - The TikTok Sea Shanty ''Wellerman'' Star Пн 24.01.2022 19:00 Fotografiska Tallinn
Информация о ценах
Pileti hind al. 24 €
Ostmisel valida esmalt odavam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi
 
Kontsert + Fotografiska näitusekülastus 33 €
Alusta oma kontsertõhtut näitusekülastusega, mille jaoks sobib ideaalselt aeg näiteks tunnikese jagu enne kontserti. Pilet kehtib kontserdiga samal päeval kogu päeva pikkuses. 

AJAKAVA: 
Uksed avatakse kell 19:00
Vanusepiirangut ei ole
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. igas vanuses lastel.

Korraldaja koduleht: www.livenation.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Место проведения
Fotografiska Tallinn
Telliskivi 60a-8 Эстония
Организатор
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ livenation@fbi.ee
Рег. №: 10676276
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Insomnium + Finntroll (03.10.21 asendus) Insomnium + Finntroll (03.10.21 asendus) Helitehas, Эстония 34.90 - 39.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет TRICKY (23.09.21 asendus) TRICKY (23.09.21 asendus) Fotografiska Tallinn, Эстония 39.90 - 58.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет OH WONDER - Wear Your Crown Tour (15.07.20 asendus) OH WONDER - Wear Your Crown Tour (15.07.20 asendus) Club Hollywood, Эстония 35.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Sasha Velour - Smoke & Mirrors Sasha Velour - Smoke & Mirrors Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Эстония 39.90 - 125.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Disclosure Disclosure Saku Suurhall, blackbox, Эстония 59.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!