logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Robbie Williams XXV Tour

Чт 09.03.2023 20:00
Arēna Rīga

ROBBIE WILLIAMS ESINEB OMA JUUBELITURNEEGA RIIAS 

Robbie Williams naaseb lavale oma suurimate hittidega. Järgmisel aastal tähistab Robbie Williams oma auhindadega pärjatud soolokarjääri 25. aastapäeva ja esineb 9. märtsil Riga Arenal. Piletimüük algab Piletilevis 30. septembril kell 11. Live Nation Estonia, FBI ja Positivus festivali kontserdiklubi liikmed saavad pileteid osta varem eelmüügist alates 29. septembrist kell 11, kasutades koodi, mis saadetakse registreeritud kasutajatele.

Robbie Williams on mitmekordselt auhinnatud ja rekordeid purustanud inglise laulja ja laulukirjutaja ning meelelahutaja. Uue kontsertturnee „XXV“ raames kuuleme 25 aasta parimaid hitte uues helikeeles, mis on salvestatud koos Metropole Orkestriga, alustades publiku lemmikutest „Angels“, „Let Me Entertain You“ kuni „She's the One“ ja paljude teisteni. Viimane album „XXV“ on ametlikult purustanud kõik Official Chart’i rekordid ja on hetkel esikohal – see on Williamsi 14. number 1 sooloalbum, mis teeb temast artisti, kellel on kõige rohkem esikoha albumeid Ühendkuningriigis, ületades legendaarse Elvis Presley rekordit. Robbie Williams on Briti ajaloo üks äriliselt edukamaid sooloartiste.

2022. aasta septembris ilmuv album „XXV“ tähistab asjaolu – tähelepanuväärne, ebatõenäoline, vaieldamatu –, et nüüdseks on möödunud üle kahekümne viie aasta sellest, kui Robbie Williams lahkus poistebändist Take That, et teha soolokarjääri, mida keegi, isegi mitte tema ise, ei osanud veel päris hästi ette kujutada. Mis on siis alates sellest ajast juhtunud... noh, osa sellest loost saab jutustada müügi- ja statistiliste näitajate kaudu: üle 85 miljoni müüdud albumi kogu maailmas, neliteist Ühendkuningriigi number üks albumit; neliteist number üks singlit; kõige rohkem müüdud kontserdipileteid ühe päeva jooksul (1,6 miljonit 19. novembril 2005), rekordilised kolm õhtut Knebworthis 2003. aastal 375 000 inimesele, paralleelselt suured edusammud tema swing-albumite ja uuesti kokku kutsutud ansambliga Take That, enneolematu ja ületamatu – 18 Brit auhinda, jõulualbum, X-Factori žürii liige, „Royal Shakespeare Company“ muusikal „The Boy In The Dress“, arvukad koostööprojektid muusikas, kunstis, raadios, raamatutes, moes, televisioonis ja filmis ja nii edasi ja nii edasi ja nii edasi.

Pärast 2022. aasta juunis Stoke'is toimunud võidukat Homecoming-showd on ta täis ülevoolavat energiat; ta on valmis tegema kõik tegemata jäänud showd ja laulma kõik pandeemia-aastate jooksul laulmata jäänud laulud, minnes „XXV“ turneele, mis algab tänavu oktoobris. „See on minu elukäik“ ja ma ei kavatse seda lähiajal lõpetada. Ma armastan oma tööd, mis mulle on antud, ja võimalusi, mida ma pean looma. Ja ma olen endiselt väga ambitsioonikas“.

Piletimüük algab Piletilevis 30. septembril kell 11. Live Nation Estonia, FBI ja Positivus festivali kontserdiklubi liikmed saavad pileteid osta varem, alates 28. september kell 11, kasutades eelmüügi koodi.

Сайт мероприятия: https://robbiewilliams.com

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Robbie Williams XXV Tour Чт 09.03.2023 20:00 Arēna Rīga 71.40 - 101.40
Мероприятие Robbie Williams XXV Tour
Дата / Время Чт 09.03.2023 20:00
Место проведения Arēna Rīga
Цена 71.40 - 101.40
Информация о ценах
  • Предварительная продажа билетов для членов концертного клуба FBI и Positivus Festival начнется 29 сентября в 11:00.
  • Публичная продажа билетов начнется 30 сентября в 11:00.
* Ко всем билетам на мероприятия, проходящим в Арене Рига, прибавляется плата за услугу 1,20 EUR за каждий билет.
 
​​​​​​Входные билеты на мероприятие представлены в различных ценовых категориях. Ценовые группы не отличаются по содержанию и качеству. Просим сначала приобретать более дешевые билеты.

Любые розыгрыши билетов, в том числе в социальных сетях, без письменного согласия организаторов концерта строго запрещены.

У каждого посетителя в независимости от возраста должен быть отдельный билет. 
Для посетителей мероприятия нет ограничений по возрасту, но родителям, не сопровождающим на концерт своих детей младше 16 лет, напоминаем, что детям находиться на улице без взрослого после 22:00 в Латвии запрещено.

Для посетителей с ограниченными возможностями в передвижении:
Посетителю в кресле-коляске вместе с сопровождающим необходим один входной билет. 

Приобретая билеты на концерт, предполагается, что посетитель ознакомился и обязуется соблюдать правила посещения концерта, а также нормативные акты Латвийской Республики. 

Программа мероприятия:
18:00
вход для публики
20:00 начало концертной программы

Пожалуйста, обратите внимание, что Covid-19 ограничения, введенные в стране, могут меняться, концерт будет организован в соответствии с действующими правилами проведения публичных мероприятий. В настоящее время нет никаких ограничений или требований относительно Covid-19 при посещении мероприятия.

Место проведения
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Латвия
Организатор
BDG concerts, SIA
BDG concerts, SIA
Ūdens iela 12 - 106 Rīga LV-1007 Rīga
+371 67284516, info@bdg.lv
Рег. №: 40103422688
Мероприятие Robbie Williams XXV Tour
Дата / Время Чт 09.03.2023 20:00
Место проведения Arēna Rīga
Цена 71.40 - 101.40
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить