По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Kärt Ruubel (klaver), Uue Tänava Orkester, dirigent Kaspar Mänd

Пн 19.03. 2018 19:00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja
19. märts kell 19.00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade maja

Kärt Ruubel (klaver)
Uue Tänava Orkester
Dirigent Kaspar Mänd

Kavas:
C. Ives - Kaks mõtisklust
M. Ravel - Klaverikontsert G-duur
F. Mendelssohn - Sümfoonia nr.1


Tallinnas sündinud pianist Kärt Ruubel elab ja tegutseb solisti ja kammermuusikuna Berliinis. Ta on esinenud erinevates koosseisudes mitmetel mainekatel festivalidel, seal hulgas Hohenlohe Kultursommer, Usedomi muusikafestival, Mecklenburg-Vorpommerni Festival, Gezeiteni Muusikafestival, Music for Galway ja Aurora Festival. Huvi kaasaegse klassikalise muusika vastu on viinud koostööni mainekate heliloojate Jörg Widmanni, Wolfgang Rihmi ja Peter Ruzickaga. Käesoleval hooajal ootavad ees ülesastumised muuhulgas Inglismaal, Saksamaal ning Iirimaal, aprillis debüteerib Kärt kaksikõe Triinuga Berliini Filharmoonias.

Uue Tänava Orkester alustas tegevust 2016. aastal. Orkestri tuumiku moodustavad valdavalt Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ning G. Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli tudengid ja vilistlased. Uue Tänava Orkestri esimeseks eesmärgiks oli esitada kõik Ludwig van Beethoveni üheksa sümfooniat, koosseisu esimene avalik ülesastumine toimus 2016. aasta veebruaris ning esimese sarja viimane, üheksas, kontsert toimus käesoleva aasta aprillis. Uue Tänava Orkester on koostööd teinud nii Eesti kui ka välismaa noorte interpreetidega. Orkestri ees on soleerinud Triin Ruubel, Peep Lassmann, Linda-Anette Suss, Riivo Kallasmaa, Tuuri Dede, Mati Turi, Kädy Plaas-Kala, Tamar Nugis, Johan Radvere, Theodor Sink, Alec Frank-Gemmill ning Klara Wośkowiak. Orkestri kunstiline juht ja eestvedaja on dirigent Kaspar Mänd.

Piletid saadaval Piletilevis ja tund enne kontserdi algust kohapealt.

Foto: Kaupo Kikkas.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Kärt Ruubel (klaver), Uue Tänava Orkester, dirigent Kaspar Mänd Пн 19.03. 2018 19:00 Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja
Информация о ценах
Tavahind 15 €

Õpilane/tudeng/pensionär 7 €

Erivajadustega klient/saatja 7 €

Lastele vanuses kuni 6 eluaastat (k.a.) on sissepääs tasuta. Soovitatav vanus alates 7. eluaastast.

Soodustus kehtib isikut tõendava dokumendiga.


Sissepääs üritusele avatakse kell 18.00.
Ürituse kestus kaks tundi, vaheaeg 10 minutit.
Место проведения
Pikk tn 26 Tallinn Põhja-Eesti Эстония
Организатор