По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

PSYCHERENCE 2018

Пт 21.09. 2018 09:30
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
175.50
Psycherence 2018

Mis on teadvus? Viimased kümnendid on selles valdkonnas esile toonud rohkem küsimusi kui vastuseid. Moodne mõõdetavate parameetritega teadus meile ammendavaid vastuseid ei anna. Ehk ei ole 21. sajandi inimene veel valmis mõistma teadvuse, mille kandjaks ta on, olemust? Millised on meile kättesaadavad vahendid teadvuse uurimiseks, mõjutamiseks ning kogemiseks?

PSYCHERENCE, konverents teadvusest ja psühhedeeliast, pakub võimalust osa saada nende teemade käsitlemisest planeedi nelja oma valdkonna juhtiva teadlase poolt. Psycherence toob Tallinnasse  kõige uuemad teadusuuringud, mis võivad anda vastuseid kogu inimeksistentsi puudutavatele küsimustele.

ESINEJAD:

Dr. Susan Blackmore (UK)
on vabakutseline autor, lektor, raadiohääl ja Plymouthi Ülikooli külalisprofessor. Tema lemmikuurimisteemad on evolutsiooniteooria, teadvus, meditatsioon ja meemid, millest on ka ta enimtuntud teos Meemimasin (eesti keeles ilmunud 2003, läbimüüdud).

Jeremy Narby (Kanada) - antropoloogiadoktor. Jeremy on elanud aastaid koos Ašaninka indiaanlastega Peruu vihmametsas ja omandanud sügava kogemuse šamanistlikust elukäsitlusest lisaks oma põhjalikule teaduslikule taustale (ajaloo magister Cantebury ja antropoloogia doktorikraad Stanfordi ülikoolist). Samuti on ta korraldanud ekspeditsioone erinevate valdkondade teadlastele, et süüvida Lõuna-Ameerika põlisrahvaste põhjatutesse taimetarkustesse. Oma erakordse originaalsuse, selguse ja sügava sisekaemusega on ta võtnud enda ülesandeks ühendada põlisrahvaste tarkused kaasaegse teadusliku lähenemisega.

Dennis McKenna (USA) oli üks esimesi, kes 70ndate alguses, koos oma legendaarse venna Terrence McKennaga, hallutsinogeenide ja etnobotaanika maailma teaduslikult uurima asus. Tema fookuses on aastate jooksul olnud nii psühholoogilised, neuroloogilised, bio-meditsiinilised kui farmakoloogilised psühhedeelsete ainete mõjud. Ta on mitmete teaduslike projektide initsiaator, artiklite ja raamatute autor, üks kõige tunnustatumaid pioneere enteogeensete taimede teaduses. Hetkel annab ta lisaks oma teadustööle loenguid Minnesota Ülikooli juurde kuuluvas terviseuuringute ja vaimse tervise keskuses.

Luis Eduardo Luna (Brasiilia) - antropoloog, juhib Wasiwaska uurimiskeskust Florianópolises, Brasiilias, mis koondab ülemaailmset võrgustikku kõige eesrindlikematest teadlastest ja aktivistidest antropoloogia, etnobotaanika, psühhoteraapia, psühhofarmakoloogia, nägemuskunsti ja teadvusuuringute valdkondades.

Konverentsi hind sisaldab kohvipause ja lõunasööki.

www.psycherence.org
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
PSYCHERENCE 2018 Пт 21.09. 2018 09:30 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 175.50
Информация о ценах
08:00 Oткрывается Концертный дом и Театральное кафе
09:30 Начало мероприятия
19:30 Ориентировочное окончание мероприятия

Дополнительная информация:
• Нет ограничений по возрасту
• Билет должен быть у каждого зрителя.
• Фото- и видеокамера - запрещены.
• Билеты в продаже только в интернете
• Люди с ограниченными возможностями (в инвалидной коляске/ с нарушением зрения) могут присылать свои заявки на билеты по электронной почте на адрес: info@piletilevi.ee
• В зале Концертного дома Nordea места в 1-м и 2-м ряду первого балкона и в 1-м ряду второго балкона имеют ограниченную видимость. Балкон имеет в целях безопасности бордюр с поручнем
Место проведения
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Эстония
Организатор
Eesti Transpersonaalne Assotsiatsioon
Pikk tn 30-2 Tallinn 10133 Harjumaa
5014412
info@psycherence.org
То же место проведения