По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Tantsumaja: KÜLALISTANTSUKLUBID TALLINNAST JA TARTUST

Сб 15.12.2018 19:00
Pärimusmuusika ait, Viljandi
4.00 - 6.00
Tantsumaja on Eesti Pärimusmuusika Keskuse loodud pidude sari, mis meenutab vanu häid külapidusid. Kord kuus saab ehedalt tantsu lüüa, nautida külapeo kaasakiskuvat meeleolu, kuulata elavat pärimusmuusikat koos ärksate pillimeeste ja mõnusa seltskonnaga. Iga tantsumaja algab tantsuõpitoaga, mis annab võimaluse teadjate õpetusel tantsusammegi õppida!

Detsembrikuu tantsumajas saavad kokku tantsuklubilised üle eesti. Õhtu on täis tantsu ja muusika eest kannavad hoolt Cätlin Mägi, Katariina Tirmaste, KolmePääle, Monika Väliste, Leanne Barbo, Maarja Sarv, Jaan Sarv ja Pearu Pung.

Tantsimine on üks iidne ja mõnus eneseväljendamise vorm. Tantsimine on mõtlemine, tähenduse loomine ja tunnetus. Tants on suhtlemine ja suhestumine ümbritseva keskkonna ja inimestega, nii tantsupartneri kui kogu tantsuringiga. Tantsumaja on pidu, kus on võimalus osa saada külapeo kaasakiskuvast meeleolust koos ärksate pillimeeste ja elava pärimusmuusikaga; ehedaks tantsimiseks, unustuseni keerlemiseks ja pidulistega kokkusaamiseks, sest külade tantsuõhtud teenisid lisaks inimeste kokkusaamise eesmärgile ka kogukonna kooshoidmise eesmärki. Oma võlu on ka pillimeeste ja tantsijate omavahelises suhtlemises ja selles, kes kelle järgi hoogu minema hakkab. Tantsumaja on koht, kus tuleb hoida silmad lahti, sest head tantsijad on kuskil seal ja just neilt saab väärtuslikke nippe õppida. Avatud on puhvet suupistete ja jookidega.
//
Oluline teada:
* Kontserdile saavad tasuta kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud). Vältimaks lapse vanuse määramisega tekkida võivaid komplikatsioone, palume kaasa võtta vanust tõendav dokument.
* Soodushind kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile ja raske puudega isikule. Raske puudega isiku saatja pääseb meie kontsertidele tasuta.
* Meie kontsertidele ei pääse ühegi loomaga sh kotis ja/või puuris olevate loomadega. Juht-, hüpo- ja abikoerad on teretulnud.

Сайт мероприятия: http://www.folk.ee

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Tantsumaja: KÜLALISTANTSUKLUBID TALLINNAST JA TARTUST Сб 15.12.2018 19:00 Pärimusmuusika ait, Viljandi 4.00 - 6.00
Информация о ценах
Täishind 6€
Soodushind 4€
Место проведения
Tasuja pst 6 Viljandi Эстония
Организатор
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Tasuja pst 6 Viljandi 71011 Viljandimaa
4342050
folk@folk.ee
Тот же организатор То же место проведения