logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Etendus ''Rongirüüv''

Сб 13.07.2024 19:00
Описание событияСкрыть описание

See on lugu teise maailmasõja järgsest vabadusvõitlusest ja Eesti mehe enesetõestamise vajadusest. Tegevus põhineb tõestisündinud lool: 11. detsembril 1948 kaaperdasid metsavennad Johannes Heeska juhtimisel Võrumaal Sõmerpalu jaama lähedal üliturvatud reisirongi ja röövisid sealt 152000 rubla põllumajandusmaksu raha. Seda tegid vaid 7 metsavenda, kes suutsid jätta mulje, et neid on väga suur hulk. Rööv lõppes inimohvriteta.

Lavaloo autorid on Jan Rahman ja Aapo Ilves. Laulusõnade looja Aapo Ilves, muusika autor Erki Meister. Lavastaja Kristo Toots, lavastaja assistent Kristin Kooskora, lava- ja kostüümikunstnik Maarja Meeru(Vanemuine), koreograaf Andre Laine, lavavõitlus Kaire Russ, heli- ja muusikaline kujundus Kristjan Häggblom(Vanemuine) ja Renee Trei, heli- ja valgustehnikud Martin Meelandi, Mathias Meelandi.

Peaosades: Kaia Skoblov ja Margus Jaanovits(Vanemuine).
Laval veel: Tarmo TagametsMargo MittAlo Kurvits(Vanemuine), Karel KäosKristjan Häggblom(Vanemuine), Renee TreiÜlo NeedoMartin TikkAnne-Mai Tevahi, Ülle Sillamäe ja Henrik Lainvoo.
Etendused toimuvad Karilatsi Vabaõhumuuseumis, Karilatsi külas, Kanepi vallas, Põlvamaal.

Tähelepanu! Etendustel tehakse kõva pauku.

События

Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить