По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

LEA MORO / TADac Their Limbs, Their Lungs, Their Legs

Чт 25.04.2019 19:30
Kanuti Gildi SAAL, Tallinn
8.50 - 12.50

Sünges ruumis, mis on täidetud rohelise värvi lõpmatute variatsioonidega, uurivad üheksa tantsijat kehalise olemuse võimalusi ja seavad neid kahtluse alla. See on biotoop, kus jäsemete, kopsude ja jalgade hägu on täielikus sümbioosis organismiga, mida nad asustavad.

Koreograafia: Lea Moro
Koreograafia ja tants: Matilda Aaltonen, Taru Aho, Anni Kaila, Ella-Noora Koikkalainen, Riikka Laurilehto, Janna Loukas, Aino Purhonen, Ilona Salonen ja Jussi Suomalainen
Dramaturgia: Per Ehrnström
Kostüüm ja lavakujundus: Corinna Helenelund
Helikujundus: Joonas Pernilä
Valguskujundus: Jani-Matti Salo

Lea Moro on Šveitsist pärit etendaja ja koreograaf, kes elab Berliinis ja Zürichis. Ta on lõpetanud Inter-University Dance Berlini Ülikooli, õppinud veel LABANi keskuses Londonis ja Scuola Teatro Dimitris Šveitsis. Alates 2013. aastast on ta loonud mitmeid rahvusvaheliselt tuuritanud lavastusi nagu näiteks “(b)reaching stillness” (2015), ja “Le Sacre du Printemps, a ballet for a single body” (2013/14) ning nüüd ka “Their Limbs, Their Lungs, Their Legs””, mida esitatakse Soomes, Eestis ja Šveitsis. 2019. aastal on kavas veel BA lõpulavastuse loomine Stockholmis DOCHis ning töö pikaajalise projektiga “Sketch of Togetherness”.

 

TADaC (Theatre Academy Dance Company) on tantsukompanii, mis on osa Helsingi Kunstiülikooli Teatriakadeemia Tantsu eriala magistriprogrammist. Oma viimasel aastal teevad tudengid koostööd koreograafiga, kelle nad on koos oma õppejõududega külla on kutsunud. Lavastusse panustavad alati ka lavakunstnikud ja loodud tööd esitatakse Soomes ja välismaal. TADaC on loodud eesmärgiga hõlbustada tudengite üleminekut koolist tööellu ja pakub osalejatele võimaluse anda etendusi erinevates kohtades ja kultuuriruumides. Loodud lavastus on ka lõpetajate magistritöö kunstiline osa.

In a gloomy space with a fantastic variety of green colors, nine performers explore and reconsider modes of bodily existence. A biotope where the boundaries of limbs, lungs and legs blur in complete symbiosis with the organism they inhabit.

 

Lea Moro is a performer and choreographer from Switzerland, based in Berlin and Zurich. She studied at the Scuola Teatro Dimitri (BA in Physical Theatre), LABAN Centre London (Diploma in Dance Studies) and graduated 2014 from the Inter-University Centre for Dance Berlin (BA Dance, Context, Choreography). Her works “(b)reaching stillness” (2015) and “Le Sacre du Printemps, a ballet for a single body” (2013/14) have been performed internationally and now also “Their Limbs, Their Lungs, Their Legs” will be presented in Finland, Estonia and Switzerland. In 2019 – 21 Lea Moro develops the artistic long-term project “Sketch of Togetherness”, in April 2019 she creates the BA graduation work at DOCH Stockholm and will be teaching at the Inter-University Centre for Dance Berlin and at Manufacture Lausanne.

 

TADaC (Theatre Academy Dance Company) is a dance company within the MA Degree Programme in Dance Performance at the Theatre Academy of the University of the Arts Helsinki. In the final year of their MA studies dancers collaborate with a choreographer they have jointly invited with the professors of their study programme. Together with a team of designers they create a work that is being performed in Finland and internationally. TADaC was designed to facilitate the transition from training to professional practice and is fulfilling this mission by giving an opportunity to gather experience in touring in various places and cultural environments. This work is the artistic part of the Master’s thesis for the graduating dancers.

Choreography: Lea Moro
Choreography and performance: Matilda Aaltonen, Taru Aho, Anni Kaila, Ella-Noora Koikkalainen, Riikka Laurilehto, Janna Loukas, Aino Purhonen, Ilona Salonen ja Jussi Suomalainen
Dramaturgy: Per Ehrnström
Costume and set desing: Corinna Helenelund
Sound design: Joonas Pernilä
Light desing: Jani-Matti Salo

Сайт мероприятия: http://saal.ee

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
LEA MORO / TADac Their Limbs, Their Lungs, Their Legs Чт 25.04.2019 19:30 Kanuti Gildi SAAL, Tallinn 8.50 - 12.50
Информация о ценах
Pilet: eelmüügis Piletilevis 8/12 EUR, kohapeal 10/15 EUR
Sooduspilet kehtib õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele soodustust tõendava dokumendi alusel kohapeal.
Üritused ei ole mõeldud lastele.
Hilinejad üritustele sisse ei pääse.
Piletid eelmüügis Piletilevis (müügipunktides ja internetipoes www.piletilevi.ee/) ja kohtade olemasolul pool tundi enne algust kohapeal (ainult sularahas).
 
Ticket: on presale at Piletilevi 8/12 EUR, at the door 10/15 EUR
Reduced price for students and seniors upon presenting the discount proving documents at the door.
Events are not meant for little children.
Latecomers will not be admitted.
Tickets on presale at Piletilevi (box-offices and internet shop www.piletilevi.ee/) and half an hour at the door (only in cash).
Место проведения
Pikk 20 Tallinn Põhja-Eesti Эстония
Организатор
Kanuti Gildi SAAL (MTÜ TEINE TANTS)
Kanuti Gildi SAAL (MTÜ TEINE TANTS)
Pikk 20 Tallinn 10133 Harjumaa
6464 704
saal@saal.ee
Тот же организатор То же место проведения