logo
Корзина: 0
logo
Выбрать период:
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

DANIEL SLOSS: HUBRIS

Чт 07.10.2021 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
33.40
Comedy Estonia & MZA esitlevad                                 
DANIEL SLOSS: HUBRIS                      
 
Täiesti uus , 11-es soolotund show Šotimaa komöödia superstaari Daniel Slossi poolt tuleb 6. oktoobril ja 7. oktoobril Vene Kultuurikeskusesse!
 
Daniel tuleb Eestisse pärast oma eelmist üliedukat tuuri “X”, mis müüs välja  teatreid  ja areene 40-es erinevas riigis üle maailma ja mis hõlmas üle 300 etenduse  Euroopas, Suurbritannias, USA-s, Kanadas, Austraalias, Hong Kongis, Jaapanis ja müüs välja isegi Moskva areeni(saades Venemaa kõigi aegade suurimaks inglisekeelseks komöödiaetenduseks).  ‘X’ on nüüd saadaval HBO-s USA-s ja Kanadas ning Suurbriannias sai sellest esimene komöödiatund, mis esilinastus kinoekraanidel üle kogu riigi.
 
Danielil on ka kaks Netflixi specialit, mida on võimalik striimida 190-es erinevas riigis (ja 26-es erinevas keeles), ning tema kurikuulsat “Jigsawi” loetakse põhjuseks, miks üle 100 000 suhte ja 200 abielu üle maailma on purunenud(osad fännid on isegi palunud Danielilt autogrammi oma lahutuspaberile). Ta on välja müünud 6 sooloshow’d New Yorki Broadway’l, esinenud üle kümne korra USA telesaates “Conan”, purustanud kassarekordeid maailma suurimal kunstifestivalil Edingburgh Festival Fringe ning on tänaseks esinenud üle 50 riigi maailmas. 
 
“Daniel Sloss: HUBRIS” on Danieli fantastiline uus tund. Ta jõudis seda esitada New Yorkis ja LA-s, vahetult enne maailma sulgemist ja oli esimene koomik, kes tuuris uuesti COVID-19 ajal – esmalt drive-in show’dega juulist septembrini ning seejärel valitsuse poolt heakskiidetud turvalistes teatrites, komöödiaklubides  ja kontsertsaalides üle kogu Suurbritannia. Nüüd, kui on oodata “uut normaalsust”, on meil hea meel Teile esitleda uut show’d. Osta pilet varakult!
 
Sooja teeb Kai Humphries *    
 
‘Dirty, sweet and clever’ (New York Times)

‘Smouldering… deliciously dark stand-up. Brilliant!’ ★★★★★ (Mail On Sunday)

‘Dazzling wit… Unstoppable’ (Daily Telegraph)

‘Simply world class… hilarious’ ★★★★★★ (Herald Sun)

‘Hilarious... Sloss is a festival highlight. See him!’ ★★★★★★ (The Age)

‘Sloss is at the top of his game… exciting and powerful… Challenging and controversial… a master craftsman and a truly edgy stand-up star with his finger very much on the pulse… Brilliant!’  (Time Out)
 
Hoiatus: sisaldab täiskasvanutele mõeldud teemasid ja keelekasutust. Alla 16- aastastele mittesoovitatav. 
 
* Soojendaja võib vahetuda
 
Pileti ostmisel nõustuvad kõik külastajad tingimusega, et etendust ei tohi pildistda, filmida, salvestada ega voogedastada!
 
DanielSloss.com | FB Daniel-Sloss  | INSTA Danielsloss  | YouTube GETSLOSSED | Twitter @daniel_sloss
 
 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
DANIEL SLOSS: HUBRIS Чт 07.10.2021 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn 33.40
Информация о ценах

Tähelepanu!
Üritusel osalemiseks on vajalik esitada COVID -19 tervisepass või negatiivne testitulemus (kiirtesti kehtivus 48 tundi, PCR-testi 72 tundi).

Kohapeal võimalik teha kiirtesti. Hind 8 eur.

Piletihinnad vahemikus 25 € kuni 35 € (vastavalt istekohale).

Sissepääs alates 19:30
Kestus 2 tundi, ühe vaheajaga
Pildistamine/filmimine on keelatud
Alla 16-aastastele mittesoovitatav
 
I rõdu 2. rea kohad 1-8 ning 31-38 on piiratud nähtavusega!
II rõdu kohad 5-12 ja 53-60 on piiratud nähtavusega.
Loožis eksisteerib ka esimene rida, aga selle kohad ei ole müügis. Piletilevis müügisolevate looži kohtade numeratsioon algab 2. reast.
 
Место проведения
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
Mere pst. 5 Tallinn Эстония
Организатор
Zezeran Consulting OÜ
Vana-Lõuna 39-114 Tallinn 10134 Harju
+372 5398 2044
louis@zezeran.com
Рег. №: 12179636
Тот же организатор То же место проведения
Предварительная продажа закончилась Comedy Estonia: Ari Matti Mustonen ''Flamingo'' ПопулярноеПопулярноеComedy Estonia: Ari Matti Mustonen ''Flamingo'' Haapsalu kultuurikeskus, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Comedy Estonia: Ari Matti Mustonen ''Flamingo'' ПопулярноеПопулярноеComedy Estonia: Ari Matti Mustonen ''Flamingo'' Rapla Kultuurikeskus, Эстония 18.90 - 20.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Продано Comedy Estonia: Ari Matti Mustonen ''Flamingo'' ПроданоПроданоComedy Estonia: Ari Matti Mustonen ''Flamingo'' Kaja Kultuurikeskus, Tallinn, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Comedy Estonia: Sander Õigus - ''Kuues'' proovietendus ПопулярноеПопулярноеComedy Estonia: Sander Õigus - ''Kuues'' proovietendus Kultuuribaar VOLK, Ringi 1, Pärnu, Эстония 10.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
В данный момент билетов нет Comedy Estonia: Sander Õigus - ''Kuues'' proovietendus Билетов нетБилетов нетComedy Estonia: Sander Õigus - ''Kuues'' proovietendus Odeon Bar, Kopli 27, Tallinn, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!