logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

DANIEL SLOSS: HUBRIS

Ср 06.10.2021 20:00 - Чт 07.10.2021 21:00
33.40 - 35.90
Описание событияСкрыть описание
Comedy Estonia & MZA esitlevad                                 
DANIEL SLOSS: HUBRIS                      
 
Täiesti uus , 11-es soolotund show Šotimaa komöödia superstaari Daniel Slossi poolt tuleb 6. oktoobril ja 7. oktoobril Vene Kultuurikeskusesse!
 
Daniel tuleb Eestisse pärast oma eelmist üliedukat tuuri “X”, mis müüs välja  teatreid  ja areene 40-es erinevas riigis üle maailma ja mis hõlmas üle 300 etenduse  Euroopas, Suurbritannias, USA-s, Kanadas, Austraalias, Hong Kongis, Jaapanis ja müüs välja isegi Moskva areeni(saades Venemaa kõigi aegade suurimaks inglisekeelseks komöödiaetenduseks).  ‘X’ on nüüd saadaval HBO-s USA-s ja Kanadas ning Suurbriannias sai sellest esimene komöödiatund, mis esilinastus kinoekraanidel üle kogu riigi.
 
Danielil on ka kaks Netflixi specialit, mida on võimalik striimida 190-es erinevas riigis (ja 26-es erinevas keeles), ning tema kurikuulsat “Jigsawi” loetakse põhjuseks, miks üle 100 000 suhte ja 200 abielu üle maailma on purunenud(osad fännid on isegi palunud Danielilt autogrammi oma lahutuspaberile). Ta on välja müünud 6 sooloshow’d New Yorki Broadway’l, esinenud üle kümne korra USA telesaates “Conan”, purustanud kassarekordeid maailma suurimal kunstifestivalil Edingburgh Festival Fringe ning on tänaseks esinenud üle 50 riigi maailmas. 
 
“Daniel Sloss: HUBRIS” on Danieli fantastiline uus tund. Ta jõudis seda esitada New Yorkis ja LA-s, vahetult enne maailma sulgemist ja oli esimene koomik, kes tuuris uuesti COVID-19 ajal – esmalt drive-in show’dega juulist septembrini ning seejärel valitsuse poolt heakskiidetud turvalistes teatrites, komöödiaklubides  ja kontsertsaalides üle kogu Suurbritannia. Nüüd, kui on oodata “uut normaalsust”, on meil hea meel Teile esitleda uut show’d. Osta pilet varakult!
 
Sooja teeb Kai Humphries *    
 
‘Dirty, sweet and clever’ (New York Times)

‘Smouldering… deliciously dark stand-up. Brilliant!’ ★★★★★ (Mail On Sunday)

‘Dazzling wit… Unstoppable’ (Daily Telegraph)

‘Simply world class… hilarious’ ★★★★★★ (Herald Sun)

‘Hilarious... Sloss is a festival highlight. See him!’ ★★★★★★ (The Age)

‘Sloss is at the top of his game… exciting and powerful… Challenging and controversial… a master craftsman and a truly edgy stand-up star with his finger very much on the pulse… Brilliant!’  (Time Out)
 
Hoiatus: sisaldab täiskasvanutele mõeldud teemasid ja keelekasutust. Alla 16- aastastele mittesoovitatav. 
 
* Soojendaja võib vahetuda
 
Pileti ostmisel nõustuvad kõik külastajad tingimusega, et etendust ei tohi pildistda, filmida, salvestada ega voogedastada!
 
DanielSloss.com | FB Daniel-Sloss  | INSTA Danielsloss  | YouTube GETSLOSSED | Twitter @daniel_sloss
 
 
События
Мероприятия не были найдены
Купить билет DANIEL SLOSS: HUBRIS ПопулярноеПопулярноеDANIEL SLOSS: HUBRIS Vene Kultuurikeskus, Tallinn, Эстония 33.40
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет DANIEL SLOSS: HUBRIS ПопулярноеПопулярноеDANIEL SLOSS: HUBRIS Vene Kultuurikeskus, Tallinn, Эстония 33.40 - 35.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Загрузка...
Перезагрузить