По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Indrek Taalmaa ''Lollidemaa'' etendus-õhtusöök Viimsi Café Lyonis

Пт 13.03.2020 19:00
Viimsi Café Lyon, Paadi tee 3, Viimsi

Viimsi Café Lyoni tutvustus

Viimsi Café Lyon on Viimsi äritares tegutsev hubane prantsuse kohvik ja restoran, mis kuulub koos Meistri Café Lyoni kohvikuga Eesti parimate söögikohtade hulka ning on võitnud Silverspooni gastronoomiaauhinna. Viimsi Café Lyon pakub põnevaid maitseelamusi alates rikkalikust hommikusöögist kuni smuutide ning hõrgutava õhtusöögini välja. Kohvikul on ka oma pagarikoda, kus valmivad värsked saiakesed, pirukad ja koogid ehtsa või ning parimate prantsuse retseptide järgi. Lapsed saavad mängida spetsiaalses mängunurgas. Viimsi Café Lyonis toimuvad ka Eesti armastatud muusikute ja näitlejatega õhtusöögid. Viimsi Café Lyon asub Viimsi äritares, Paadi tee 3, Haabneemes.

 

Indrek Taalmaa monoetendus „Lollidemaa“ Viimsi Lyonis

Naer pikendab eluiga! Tule reedel, 13. märtsil kell 19.00 Viimsi Café Lyoni Indrek Taalmaa lõbusale etendusele „Lollidemaa“. Etendus-õhtusöögi hind on 39 €, millest 20 € ulatuses saab valida roogi-jooke erimenüüst.
NB! Broneeringu lõplikuks kinnitamiseks ja laua reserveerimiseks võtke palun kohe pärast pileti ostu Viimsi Café Lyoniga ühendust viimsi@cafelyon.ee.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Indrek Taalmaa ''Lollidemaa'' etendus-õhtusöök Viimsi Café Lyonis Пт 13.03.2020 19:00 Viimsi Café Lyon, Paadi tee 3, Viimsi
Информация о ценах
Pilet 39 €
 
Sissepääs alates 18:30
Kestus 3,5 tundi, vaheaeg 30 minutit

NB! Broneeringu lõplikuks kinnitamiseks ja laua reserveerimiseks võtke palun kohe pärast pileti ostu Viimsi Café Lyoniga ühendust viimsi@cafelyon.ee.
Место проведения
Viimsi Café Lyon
Paadi tee 3 Viimsi vald Эстония
Организатор
Saiakohvik OÜ
Kase 43-2 Tallinn 12012 Harjumaa
622 9218
info@cafelyon.ee
Рег. №: 12377224