По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Topeltwoody

Вт 17.04. 2018 19:00
Teoteater, Tallinn
7.50 - 12.50
Woody Allen

Topeltwoody


Tuntud lavastaja ja näitleja Woody Alleni kahest vaimukast lühinäidendist koosneva lavastuse žanr on komöödia. Loo keskmes on mehed ja naised, abielu ja abieluväliseid suhted, reetmine ja andestamine, unelmad ja tegelikkus. Ehk siis mehe ja naise kooselu. Igasugune kooselu on aga alati piisavalt tõsine, et selle üle naerda. Woody Allen aitab meil kaevuda oma loodud tegelaste hingeellu, et välja jõuda iseendani: et armastada teisi, tuleb armastada ennast.

“Armastada - tähendab kannatada. Et kannatust vältida, tuleb mitte armastada. Kuid siis kannatatakse armastuse puuduse pärast. Järelikult -  armastus tähendab kannatust. Ja ka armastuseta olemine tähendab kannatust. Ja kannatamine on kannatamine. Olla õnnelik, see tähendab armastada. Järelikult - õnnelik olla, tähendab kannatada. Aga kannatamine teeb ju inimese õnnetuks. Järelikult, et olla õnnetu, peab armastama, või siis armastama kannatamist, või kannatada selle käes, et oled õnnelik.” (W. Allen)

Autor Woody Allen
Tõlkija Anu Rebane
Lavastaja Erki Aule (külalisena)
Kunstnik Inga Vares (EKA)
Heli ja valgusrežii Alar Simmermann

Mängivad: Sulev Võrno (külalisena), Toomas Krall (külalisena), Meeli Seermaa, Merike Tammik, Anneli Aru, Märt-Jaanus Jelsukov, Vladas Radvilavicius (külalisena)
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Topeltwoody Вт 17.04. 2018 19:00 Teoteater, Tallinn 7.50 - 12.50
Информация о ценах
Täispilet 12€
Õpilane, tudeng, pensionär 7€

Sissepääs alates 18:00
Kestus 1h 45min
Ühe vaheajaga
Место проведения
Vana-Kalamaja 9a Tallinn Põhja-Eesti Эстония
Организатор
Teoteater MTÜ
Teoteater MTÜ
Vana-Kalamaja 9a Tallinn Harjumaa
+372 6413 777
info@teoteater.ee