По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Comedy Estonia: Jim Gaffigan - Secrets and Pies

Пт 22.11.2019 19:00
Kultuurikeskus Kaja, Tallinn

Esimese asjana tahame kohe avaldada tänu, et olete soetanud endale pileti Jim Gaffigani etteastele, mis toimub Tallinnas.
Kahjuks peame teada andma, et meie eelnev asukoht U3 Vana Tallinnas sulges enda uksed, mis jättis meile probleemiks leida uus toimumiskoht üritusele.

Väga hea meelega anname teada, et enda uueks asukohaks saime värskelt renoveeritud Kultuurikeskuse Kaja, Mustamäel. Kaja on enda parimas vormis uus teatrisaal, mis sobib Jimile ideaalselt. Oleme väga tänulikud sellele võimalusele, kuna hetkel puuduvad Tallinnas sobivad kohad sellise ürituse korraldamiseks ning ilma Kajata oleksime tõsises hädas.
Uuel asukohal on 350 istekohta, mille tõttu teeme kahe show asemel ühe.
Piletid, mis olid ostetud nii 19:00 kui ka 21:30 etteastele U3-es kehtivad uuele üritusele, mis toimub 19:00 Kajas.
Mõningate tehniliste raskuste tõttu on kõik istekohad siiski nummerdamata ning inimestel on võimalik istuda kuhu soovivad, isegi kui tegemist on teatrisaaliga.
Kui ühel või teisel põhjusel pole Teil võimalik tulla uueks ajaks uude kohta, palun kontakteeruge Piletileviga ning Teil on võimalik enda raha tagasi küsida.

Aitäh kogu toetuse eest ning me oleme väga põnevil, et Jim on tulemas Eestisse ja oleme tõesti rahul, et leidsime väga hea lahenduse väga keerulisele asukoha probleemile.

Jim Gaffigan on neljakordselt nomineeritud Grammy auhinnale koomik, näitleja, kirjutaja, produtsent, kahekordne parima müügitulemustega autor New York Timesis.
Emmy võiduga pärjatud tipp-tuuri esineja ning multi-plaatinum-müügi tulemusega artist.
Ta on üle maailma tuntud enda eripärase huumorisoone poolest, mis suures osas keerleb tema eluliste tähelepanekute ümber.

Kinoekraanil on olnud paljud tema filmid, mille hulgas on ka teosed  “Three Kings”, “Super Troopers 1 & 2” ja “Chappaquiddick”. 2019 aasta tõotab tulla Gaffigani menukaim aasta, kus planeeritud on väljastada uskumatu numbrina 10 filmi. Kolm nendest filmidest esilinastusid selle aasta Sundance festivalil, mis olid “Troop Zero” Viola Davisi ja Alison Janneyga, “Them That Follow” ning “Light from Light”. Paljud festivalil osalejad kroonisid Gaffigani “Sundance Kuningaks”.
 
Lisaks kahele kriitiliselt tunnustatud pool-autobiograafilisele hooajale seriaalis “The Jim Gaffigan Show”, mille ta kirjutas ning produtseeris enda naise Jeanniega ning laialdaselt populaarsetele stand-up komöödia erishowdele, on Gaffiganil olnud osa ka paljudes telekomöödiates ning draamades.
Alustades sarjadega “Portlandia”, “Bob’s Burgers” liikudes edasi HBO kultusliku jälgimisbaasiga hitini “Flight of the Concords” kuni dramaatiliste rollideni välja sarjas “Law & Order”.
 
*********************************************
JIM GAFFIGAN
SECRETS AND PIES

Fuajee koos Hulkuri baariga avatakse 18:00
Saali uksed avatakse 18:30
Show algus 19:00
Etteaste kestab ligikaudu 80 minutit ning on ilma vaheajata
*********************************************
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Comedy Estonia: Jim Gaffigan - Secrets and Pies Пт 22.11.2019 19:00 Kultuurikeskus Kaja, Tallinn
Информация о ценах
Pilet 25 €
 
Kestus orienteeruvalt 1,5 tundi, vaheajata
Sissepääs 30 min enne ürituse algust
Pildistamine/filmimine pole lubatud
 
Место проведения
Kultuurikeskus Kaja, Tallinn
E. Vilde tee 118 Tallinn Эстония
Организатор
Zezeran Consulting OÜ
Vana-Lõuna 39-114 Tallinn 10134 Harju
+372 55902207
louis@zezeran.com
Рег. №: 12179636
Тот же организатор
Продано Comedy Estonia: Mikael Meema - ''Puhas Poiss'' ПроданоПроданоComedy Estonia: Mikael Meema - ''Puhas Poiss'' Rapla Kultuurikeskuse kinosaal, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Продано Comedy Estonia: Daniel Sloss - X ПроданоПроданоComedy Estonia: Daniel Sloss - X Vene Kultuurikeskus, Tallinn, Эстония
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Comedy Estonia: Mikael Meema - ''Puhas Poiss'' ПопулярноеПопулярноеComedy Estonia: Mikael Meema - ''Puhas Poiss'' Rakvere Teatri suur saal, Эстония 10.50 - 12.50
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Comedy Estonia: Mikael Meema - ''Puhas Poiss'' ПопулярноеПопулярноеComedy Estonia: Mikael Meema - ''Puhas Poiss'' Von Krahl, Rataskaevu 10, Tallinn, Эстония 10.50 - 12.50
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Comedy Estonia: Mikael Meema - ''Puhas Poiss'' ПопулярноеПопулярноеComedy Estonia: Mikael Meema - ''Puhas Poiss'' Tartu Genialistide Klubi, Magasini 5, Эстония 10.50 - 12.50
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!