logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

'Pink päikesepaistel'

Ср 17.07.2024 19:00 - Чт 18.07.2024 21:15
Описание событияСкрыть описание

Ron Clark „PINK PÄIKESEPAISTEL“

Lavastaja Vilja Nyholm-Palm

Kunstnik Karmo Mende

Mängivad Tõnu Oja (Eesti Draamateater), Kersti Kreismann (Eesti Draamateater), Meelis Rämmeld (Endla Teater)

Harold ja Burt on olnud lapsepõlvesõbrad, koolivennad ja töökaaslased. Nüüd veedavad nad koos uhke nimega „Oruvaatega Aiad“ vanadekodus päevi vaieldes, arutledes, teineteise kallal armutult nokkides ja vaimukusi pildudes. Pink vaikses aianurgas pakub neile selleks segamatut võimalust.

Härrasmehelik optimist Harold on olnud kolm korda abielus, rääkimata lugematutest kõrvalsuhetest. Kõik tema viis ettevõtet on laostunud ja lapsed ei suhtle temaga. Haroldil on raske liikuda ning teda vaevavad liigesevalud, mis ei ole siiski kahandanud huvi vastassoo vastu.

Burt on teravmeelne pessimist. Ta ei pea oma tiheda tukastamise graafiku tõttu vajalikuks mitu korda päevas riideid vahetada ja seetõttu veedab oma päevi pidžaamas. Burt on kaotanud oma abikaasa ja ainsa poja. Aeg-ajalt suhtleb ta oma kadunud naisega, lubades varsti lahendada tüli, mille tõttu oli Haroldi ja Burti sõprussuhtes olnud neljakümne aasta pikkune paus.

Igapäevane pilgete ja vaimukuste loopimise rutiin muutub, kui hoolealustega liitub uus asukas. Adrienne Bliss on ilus ja müstiline filminäitlejanna, kes annab meestele uut ainet vaidlusteks ja võistlemiseks. Adrienne toob vanadekodusse uusi tuuli – organiseerib tantsuõhtu, päevase väljasõidu ning kui selgub, et kogu asutus tahetakse ära müüa, siis ka filmigrupi vanurite toetuseks dokumentaali tegema. Ometi on Adrienne’il omad keerulised saladused...

Pole küsimustki - rõõmsameelne, särav ja toimekas Pr. Bliss võlub mängeldes oma siira olekuga pingisõbrad kõrvuni ära!

Mis saab edasi?

PINK PÄIKESEPAISTEL on teravmeelne, vaimukas ja väga soe lugu vanadekodu elanikest. See on omamoodi kummardus eluaegsele sõprusele ning samas südamlik peegeldus sellest, milliseid pettumusi, rõõme ja ootamatusi võib saatus su ette heita ka vanadekodu pingil istudes...

Täispilet 38 €
Õpilane/ vanaduspensionär 35 €
Toetajapilet 45 €
 
Toetajapilet tagab istekoha esimeses reas
Vanusepiirang 12+
Sissepääs üritusele avatakse kell 18:00
Etendus kestab 2 tundi ja 15 minutit, ühe vaheajaga
Hilinejaid saali ei lubata!

PS!!! 12.07.24 etenduse järgselt toimub Noarootsi Teatrigaraažis Silvia Ilvese kontsert. Etenduse külastajatele kohapealt kontserdi pilet erihinnaga- 12€!

 

События

Мероприятия не были найдены
Предварительная продажа закончилась 'Pink päikesepaistel' ПопулярноеПопулярное'Pink päikesepaistel' Noarootsi teatrigaraaž (Paslepa)
Продано 'Pink päikesepaistel' ПроданоПродано'Pink päikesepaistel' Noarootsi teatrigaraaž (Paslepa)
Загрузка...
Перезагрузить
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить