По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

John Cleese - Last Time To See Me Before I Die (25.05.20 ja 04.09.21 asendus)

Вт 12.09.2023 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
26.80 - 76.80
Hea klient!
Mõlemad John Cleese Tallinna etteasted lükatakse taaskord edasi. Uued show kuupäevad on 12. ja 13. September 2023 (pöörake tähelepanu aastaarvule)
Mõistame, et taaskordne kuupäevade muutmine võib segadust tekitada, seega ülevaade muudatustest siin:
 
Algupärane kuupäev  -           Esimene muudatus     -           Viimane muudatus
25.05.2020                  -           04.09.2021                  -           12.09.2023
26.05.2020                  -           05.09.2021                  -           13.09.2023
Eelnevalt ostetud piletid kehtivad automaatselt ka uutel kuupäevadel, piletit ümber vahetama ei pea.
Kui uus kuupäev Teile ei sobi siis ootame tagasiostu soove hiljemalt 30.11.2021 meilile tagasiost@piletilevi.ee koos oma tellimusenumbriga.
 
Müügipunktist ostetud piletite tagasiostuks palume saata piletite ID numbrid ning oma arvelduskonto number.
 
NB! Peale 01.12.2021 piletite tagasisostusoovi enam ei rahuldata ning pilet kehtib 2023. aastal.
NB! Mõlemal Facebooki üritusel on ajutiselt vale kuupäev 2023 aastaks. See on seetõttu, et Facebook ei luba teha üritusi kaugemal tulevikus kui kaks aastat. Uued kuupäevad on aga 2 aasta ja 1 kuu kaugusel (selle kirjutamise hetkel). Piletilevis on õiged kuupäevad ning esimesel võimalusel muudame need ka Facebook’s korrektseteks!
Täiendava info saamiseks info saamiseks palun külastage veebilehekülge www.comedyestonia.com/johncleese (inglise keelne).

 

 

“Viimane võimalus mind näha enne mu surma”

John Cleese on üle maailma tundud tänu enda mustale Briti huumorimeelele. Mistõttu tema viimase tuuri nimi “Viimane võimalus mind näha enne mu surma” poleks pidanud olema üllatus kellegi jaoks. Sellest hoolimata on tuur kestnud juba üle viie aasta, mis pakub lohutust meile kõigile, sest siis pole tal veel kindlasti põhjust alla anda.

Ta on lisaks tuntud kui kõige kauem elanud Monty Pythoni filmi osaline ja mainimata ei saa jätta ka tema osa telesarjas “Fawlty Towers”.
Ega ilma põhjuseta ei pea paljud teda modernse komöödia ristiisaks.
Nüüdseks on ta juba 77 aastat vana ja kuigi ta plaanib peale tuuri pensionile jääda on ta teravam kui kunagi nii huumorimeele kui ka sotsiaalse kriitikaga. Must huumor ei saa olla täielik, kui piirdutakse ainult sõprade ja perekonnaga ning seekord ta on tal siht selge.

Viimane Euroopa tuur müüs välja hetkega ning sai hiilgavaid arvustusi kriitikutelt ja nüüd Euroopa Cleesi ja Monty Pythoni fännidel on võimalus teda lõpuks näha viimast korda (jälle).

Ilma liigse kisata lõpeb show piduliku ning väga tavatu matusekõnega iseendale. Võimalik, et see on tõesti viimane kord, kui teda on saab päriselt laval esinemas näha. Kuid võttes arvesse, et tema ema vanuseks oli 101 aastat ning tema raudse stamina, usume, et see kõne pole veel kindlasti ajakohane.

***************************

John Cleese - "Viimane võimalus mind näha enne mu surma"

17:30 Sissepääs fuajeesse
18:30 Avatakse saaliuksed
19:00 Algus
19:45 Vaheaeg
21:00 Lõpp

Etteaste on kogu ulatuses ingliskeelne

***************************

Сайт мероприятия: http://www.comedyestonia.com

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
John Cleese - Last Time To See Me Before I Die (25.05.20 ja 04.09.21 asendus) Вт 12.09.2023 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 26.80 - 76.80
Информация о ценах
17:30 Oткрывается Концертный дом и Театральное кафе
19:00 Начало мероприятия. Антракт 30 минут. Опоздавшие в зал не допускаются!
21:00 Окончание мероприятия

Дополнительная информация:
• Опоздавшие в зал не допускаются!
• Билет должен быть у каждого зрителя.
• Фото- и видеокамера - запрещены.
• Билеты в продаже также в день мероприятия в кассе Пилетилеви в торговом центре Солярис
• Люди с ограниченными возможностями (в инвалидной коляске/ с нарушением зрения) могут присылать свои заявки на билеты по электронной почте на адрес: info@piletilevi.ee
• В зале Концертного дома Alexela места в 1-м и 2-м ряду первого балкона и в 1-м ряду второго балкона имеют ограниченную видимость. Балкон имеет в целях безопасности бордюр с поручнем
• Забронируйте стол заранее: https://kontserdimaja.ee/ru/zarezerviruy-kofeynyiy-stolik/

Все билеты на мероприятия, проходящие в Концертном зале Alexela, содержат плату за услугу 0.90€/ билет.
Дополнительная сумма, полученная с продажи, направлена на развитие экологичности предприятия.
 
ВНИМАНИЕ, ПОСЕТИТЕЛИ КОНЦЕРТНОГО ДОМА ALEXELA!
 
В связи с ограничениями, установленными Правительством Эстонской  Республики, и на основании соответствующего распоряжения, все посетители концертного зала Alexela должны предъявить сертификат либо о прохождении курса вакцинации, либо о перенесенной болезни Covid-19 при посещении мероприятия. С 01.11.2021 сертификаты COVID также должны подавать дети от 12 до 17 лет (включительно). Помимо доказательства вакцинации или заболевания, они имеют право представить отрицательный результат ПЦР-теста на коронавирус или тест на антиген-RТ. ПЦР-тест должен проводиться не более чем за 72 часа, а тест на антиген-RТ не более чем за 48 часов до мероприятия и oн должен проводиться врачом. Кроме того, также принимаются результаты экспресс-теста на антигены, проведенного в обычной аптеке.
Лица в возрасте 18 лет и старше будут допущены только при наличии свидетельства о прохождении вакцинации или сертификата о перенесенной болезни Covid-19. С 01.11.21 сертификат COVID-19 действителен только при наличии документа удостоверяющего личность. С 29.10.2021 обязательство носить маску в помещении будет распространено на все мероприятия. Обязательство одеть маску распространяется на всех, кому исполнилось 12 лет.
 
При отсутствии таких доказательств посетителю не разрешается участвовать в культурном мероприятии.
 
Двери будут открыты за 1,5 часа до начала мероприятия. Пожалуйста, приходите пораньше и подготовьте  сертификат Covid-19 вместе с вашим удостоверением личности и с билетом на мероприятие по прибытии. В целях безопасности просим вас носить маску на протяжении всего мероприятия.
Место проведения
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Эстония
Организатор
Zezeran Consulting OÜ
Telliskivi tn 60a/1 Tallinn 10412 Harju
+372 5398 2044
info@comedyestonia.com
Рег. №: 12179636
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Comedy Estonia: Roger Andre - ''Pärandusepoiss'' / PROOVIETENDUS ПопулярноеПопулярноеComedy Estonia: Roger Andre - ''Pärandusepoiss'' / PROOVIETENDUS Teoteater, Tallinn, Эстония 10.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Comedy Estonia: Roger Andre - ''Pärandusepoiss'' / PROOVIETENDUS ПопулярноеПопулярноеComedy Estonia: Roger Andre - ''Pärandusepoiss'' / PROOVIETENDUS Teoteater, Tallinn, Эстония 10.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Comedy Estonia: Sander Õigus - ''Kuues'' lisaetendused ПопулярноеПопулярноеComedy Estonia: Sander Õigus - ''Kuues'' lisaetendused Teater Vanemuine, väike maja, Tartu, Эстония 13.90 - 15.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Comedy Estonia: Sander Õigus - ''Kuues'' lisaetendused ПопулярноеПопулярноеComedy Estonia: Sander Õigus - ''Kuues'' lisaetendused Vene Kultuurikeskus, Tallinn, Эстония 13.90 - 15.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!
Купить билет Comedy Estonia: Roger Andre - ''Pärandusepoiss'' ПопулярноеПопулярноеComedy Estonia: Roger Andre - ''Pärandusepoiss'' Haapsalu kultuurikeskus, Randlase saal, Эстония 11.90 - 13.90
А что происходит рядом с Вами? Посмотрите карту и всё узнаете!