Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Meie kontaktandmed

Piletilevi kontor
Telliskivi 60A, hoone C1, Vaba lava maja, Tallinn 10412
E-mail: info(ät)piletilevi.ee
Tel. +372 6659 534
Äriregistri kood 10568581

KMKR nr. EE100562668

Lahtiolekuajad:
Piletilevi kontor on klientide teenindamiseks suletud.
Ürituste edasilükkamise ja piletite tagasiostuga seotud informatsiooni leiate www.piletilevi.ee teie ürituse infost.

Vastavalt jõudlusele vastame e-kirjadele aadressil info@piletilevi.ee
Tel: 66 595 34

Piletilevi müügipunkt Solaris Keskuses
Estonia pst. 9, Tallinn
Tel. +372 6248 032

Lahtiolekuajad:
E-P 10-21.00.

Piletilevi müügipunkt Tartu Kaubamajas
Riia 1, 51004, Tartu
email: tartukaubamaja(ät)piletilevi.ee

Tel. +372 6659 919

Lahtiolekuajad:
E-L 10-21.00
P 10-19.00

Inimesed

 
Juhataja 
Jaanus Beilmannjaanus@piletilevi.ee
Müügisekretär 
Kristi Aunapinfo@piletilevi.ee
Müügisekretär 
Kerlin Reiljaninfo@piletilevi.ee
  
MÜÜGIOSAKOND: 
Müügijuht 
Hanna Jõgishanna@piletilevi.ee
Müügispetsialist 
Juliana Nurkjuliana@piletilevi.ee
Projektijuht 
Kert Ritsokert@piletilevi.ee
Projektijuht 
Olga Prokofjevaolga@piletilevi.ee
  
PILETIMÜÜGIPROGRAMMI ADMINISTRATSIOON: 
Administraator 
Ulla Tõnisteulla@piletilevi.ee
Administraator 
Maria Roosilehtmaria.roosileht@piletilevi.ee
Administraator 
Kristina Dragunkristina@piletilevi.ee
Arenduse projektijuht 
Laura Lobjakaslaura@piletilevi.ee
Tarkvara administraator  
Kristiine Pärnakristiine@piletilevi.ee
  
TURUNDUS- JA REKLAAMIOSAKOND: 
Turundusspetsialist 
Meril Beilmannmeril@piletilevi.ee
Turundusassistent 
Irina Moiseenkoirina@piletilevi.ee
  
RAAMATUPIDAMINE: 
Finantsjuht 
Viivika Iklaviivika@piletilevi.ee
Vanemraamatupidaja 
Triin Kalmutriin@piletilevi.ee 
Raamatupidaja 
Pillerin Maninenpillerin@piletilevi.ee 
Raamatupidaja 
Anne Krõmananne@piletilevi.ee
  

TEHNIKAOSAKOND: 
 
Tarkvaraarendaja  
Jan Treier

jan@piletilevi.ee

Tarkvaraarendaja 
Dmitri Ponomarjovdmitri@piletilevi.ee
IT toe juht 
Hanna Jairushanna.jairus@piletilevi.ee
Tehnilise toe spetsialist  
Rauno Murakas

rauno@piletilevi.ee

Tehnilise toe spetsialist 
Anet Kivirandanet@piletilevi.ee