Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Meie kontaktandmed

Piletilevi kontor
Telliskivi 60A, hoone C1, Vaba lava maja, Tallinn 10412
E-mail: info(ät)piletilevi.ee
Tel. +372 6659 534
Äriregistri kood 10568581

KMKR nr. EE100562668
Lahtiolekuajad:
E - R  09.00 - 17.00


Piletilevi müügipunkt Solaris Keskuses

Estonia pst. 9, Tallinn
Tel. +372 6248 032
Lahtiolekuajad:
E - P  10.00 - 21.00

Piletilevi müügipunkt Viru Keskuses
Viru Väljak 4/6, Tallinn
Tel. +372 6101 444
Lahtiolekuajad:
E - P  09.00 - 21.00


 

Inimesed

 
Juhataja 
Jaanus Beilmannjaanus@piletilevi.ee
Juhiabi 
Kersti Uudekersti@piletilevi.ee
Müügisekretär 
Kristi Aunapinfo@piletilevi.ee
  
MÜÜGIOSAKOND: 
Müügiosakonna juhataja 
Juliana Nurkjuliana@piletilevi.ee
Projektijuht 
Hanna Jõgishanna@piletilevi.ee
Projektijuht 
Kaire Taberlandkaire@piletilevi.ee
Projektijuht 
Kert Ritsokert@piletilevi.ee
Projektijuht 
Maria Daniševskajamaria@piletilevi.ee
  
PILETIMÜÜGIPROGRAMMI ADMINISTRATSIOON: 
Peaadministraator 
Kristina Dragunkristina@piletilevi.ee
Administraator 
Maria Roosilehtmaria.roosileht@piletilevi.ee
Administraator 
Ulla Tõnisteulla@piletilevi.ee
Arenduse koordinaator 
Ülle Lobjakasylle@piletilevi.ee
Arenduse projektijuht 
Laura Lobjakaslaura@piletilevi.ee
Arenduse projektijuht 
Mihkel Lilienthalmihkel@piletilevi.ee
Arenduse projektijuht 
Marianne Pisukovmarianne@piletilevi.ee
Arenduse projektijuht 
Paul Vasemägipaul@piletilevi.ee
  
TURUNDUS- JA REKLAAMIOSAKOND: 
Turundusassistent 
Irina Moiseenkoirina@piletilevi.ee
Turunduskoordinaator 
Kadi Haljandkadi@piletilevi.ee
  
RAAMATUPIDAMINE: 
Finantsjuht 
Viivika Iklaviivika@piletilevi.ee
Raamatupidaja 
Saale Riikoja saale@piletilevi.ee 
Raamatupidaja 
Helina Trepphelina@piletilevi.ee
Raamatupidaja 
Monika Trink
monika@piletilevi.ee
Raamatupidaja 
Triin Kalmutriin@piletilevi.ee 
  
TEHNIKA OSAKOND:  
Arenduse projektijuht/tehnikajuht 
Jaan Leppikjaan@piletilevi.ee
IT spetsialist 
Reigo Mägireigo@piletilevi.ee
IT spetsialist 
Jan Treierjan@piletilevi.ee