logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Otsi kaardilt
Vali periood

Meie kontaktandmed

Piletilevi kontor

AS Piletilevi Group
Äriregistri kood 10568581
KMKR nr. EE100562668

Telliskivi 60A, hoone C1, Vaba lava maja, Tallinn 10412
E-mail: info@piletilevi.ee
Tel. +372 6659 534

Lahtiolekuajad
E-R 9:00 - 17:00

Piletilevi müügipunkt Solaris Keskuses

Estonia pst. 9, Tallinn
Tel. +372 6248 032

Lahtiolekuajad ja infotelefon
E-L 10:00 - 21:00
P    10:00 - 19:00

Infotelefon avatud 10:00 - 21:00

Piletilevi müügipunkt Tartu Kaubamajas

Riia 1, 51004, Tartu
email:
tartukaubamaja@piletilevi.ee
Tel. +372 6659 919
Lahtiolekuajad
E-L 10:00 - 21:00
P    10:00 - 19:00

Arvega tasumine

Kui soovite arvet ettevõtte nimele, siis saatke palun enda soov e-posti aadressil info@piletilevi.ee ja me võtame teiega ühendust ühe tööpäeva jooksul.
 

Meie inimesed

CEO 

Sven Nuutmann
info@piletilevi.ee

COO 

Jaanus Beilmann              
jaanus@piletilevi.ee

ÄRIARENDUSOSAKOND

CBDO 
Andreas Kirss
andreas@piletilevi.ee

ARENDUSOSAKOND

CTO 
Oleg Jurtšenko
oleg@piletilevi.ee

Ürituste tehniline tugi
tehnika@piletilevi.ee

KLIENDITEENINDUS

info@piletilevi.ee
Tel. +372 6659 534

MÜÜGIOSAKOND

Müügijuht 
Hanna Jõgis       
hanna@piletilevi.ee

Tel. +372 6659 537

Projektijuht
Kert Ritso            
kert@piletilevi.ee

Tel. +372 6659 531

Projektijuht 
Maria Danishevskaja     
maria@piletilevi.ee

Tel. +372 6653 059

Projektijuht 
Elena Orro
elena@piletilevi.ee
+372 6659 530

TURUNDUSOSAKOND

Turundusjuht
Merilyn Räbbin
merilyn@piletilevi.ee 
Tel. +372 5342 1276

ÜRITUSTE HALDUSOSAKOND

Peaadministraator
Ulla Tõniste
admin@piletilevi.ee

FINANTSOSAKOND

CFO 
Viivika Ikla
viivika@piletilevi.ee

Grupi pearaamatupidaja
Riina Oja
riina@piletilevi.ee

Pearaamatupidaja
Triin Kalmu
rp@piletilevi.ee 

Tel. +372 6651 066

 

 

 

 

 

 

Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti