logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Meie kontaktandmed

AS Piletilevi Group
Piletilevi kontor
Telliskivi 60A, hoone C1, Vaba lava maja, Tallinn 10412
E-mail: info@piletilevi.ee
Tel. +372 6659 534
Äriregistri kood 10568581

KMKR nr. EE100562668

Piletilevi kontor
Lahtiolekuajad:
E-R 9:00-17:00

Piletilevi kontor on 16-17.09.21 suletud. 

Teid abistab infotelefon 6 248 032 (iga päev kell 10:00-21:00)

Piletilevi müügipunkt Solaris Keskuses
Estonia pst. 9, Tallinn
Tel. +372 6248 032
Lahtiolekuajad ja infotelefon:
E-L 10:00-21:00
P    10:00-19:00

Infotelefon avatud 10:00-21:00

Piletilevi müügipunkt Tartu Kaubamajas
Riia 1, 51004, Tartu
email: tartukaubamaja@piletilevi.ee

Tel. +372 6659 919
Lahtiolekuajad:
E-L 10:00-21:00
P 10:00-19:00

Meie inimesed

CEO 
Sven Nuutmann
sven.nuutmann@piletilevi.ee


COO 
Jaanus Beilmann              
jaanus@piletilevi.ee


ÄRIARENDUSOSAKOND:
CBDO 
Andreas Kirss
andreas@piletilevi.ee


ARENDUSOSAKOND:
CTO 
Oleg Jurtšenko
oleg@piletilevi.ee

Ürituste tehniline tugi:
tehnika@piletilevi.ee


KLIENDITEENINDUS:
info@piletilevi.ee

Tel. +372 6659534
               
MÜÜGIOSAKOND:          
Müügijuht 
Hanna Jõgis       
hanna@piletilevi.ee

Tel. +372 6659530

Projektijuht
Kert Ritso            
kert@piletilevi.ee

Tel. +372 6659531

Projektijuht
Olga Prokofjeva
olga@piletilevi.ee

Tel. +372 53896439

Projektijuht       
Maria Danishevskaja     
maria@piletilevi.ee

Tel. +372 6653059

TURUNDUS JA REKLAAM:          
Turundusjuht
Kadi Haljand
kadi@piletilevi.ee 

Tel. +372 57808918

ÜRITUSTE HALDUSOSAKOND:
Peaadministraator
Ulla Tõniste
admin@piletilevi.ee

FINANTSOSAKOND:
CFO 
Viivika Ikla
viivika@piletilevi.ee

Grupi pearaamatupidaja
Riina Oja
riina@piletilevi.ee

Pearaamatupidaja
Triin Kalmu
rp@piletilevi.ee 

Tel. +372 6651066