logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Loe edasi

Üllata oma lähedast erilise elamusega!

Piletilevi kinkepiletiga avaneb uks enam kui 3000 erakordse sündmuse maailma. Olgu selleks kontsert, teatrietendus, ballett, ooper, stand-up või spordiüritus - leia see täiuslik elamus, mis jääb meelde teile aastateks.

BLUE - The Greatest Hits tour

Legendid on tagasi! "Sorry Seems To Be The Hardest Word", "One Love", "All Rise", "U Make Me Wanna" ja teised ikoonilise ja ülimenuka poistebändi BLUE hitid - 6. veebruaril Alexela Kontserdimaja laval.

Juubelikontsert 'BLIND 30 – Urmase mälestuseks'

2022. aastal lahkus meie hulgast igaveseks kitarrist, laulja ja laulukirjutaja Urmas Voolpriit (26.5.1976 – 4.2.2022). Just tema mälestuseks tähistab ansambel Blind 30. novembril 2024 oma 30. sünniaastapäeva Nõmmel Von Glehni Teatris, kunagises Rockiklubis 326 - samal laval, kus kõik kord alguse sai.

2Cellos liige Stjepan Hauser esineb suvel Euroopa kultuuripealinnas Tartus

Südasuvel, 9. juulil, esineb Tartu Laululaval üks maailma kuulsamaid tšellomängijaid Stjepan Hauser koos bändi ja orkestriga. Kuulsa koosluse 2Cellos üks asutajaliige, klassikalise muusika “paha poiss” HAUSER jõuab Eestisse oma kauaoodatud soolotuuri “Rebel with a Cello” raames.

'Jõulukingitus' - tasuta kontsert Mustpeade maja

Osalejad: Otterbeini Ülikooli kontsertkoor (USA), dirigent Dr. Gayle Walker ning Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor (EST), dirigendid Edmar Tuul ja Karin Tuul

Maailma suurim filmimuusika show tuleb Eestisse

Maailmas enim auhinnatud filmimuusikalooja Hans Zimmeri ainulaadne kontsertetendus “The World Of Hans Zimmer - A New Dimension” jõuab Baltic Music Groupi vahendusel Baltimaadesse. Tallinnas saab seda võimsat kontserti näha 28.oktoobril 2024 Unibet Arenal.

Popist folgini: Järgmise aasta Haapsalu Itaalia Muusika Festivali esinejad on Ricchi e Poveri ja Riccardo Fogli

Uue aasta juuni esimesel nädalavahetusel toimub Haapsalu Piiskopilinnuse hoovis taas Itaalia Muusika Festival. Armastatud Itaalia muusikat toovad linnuse hoovi sel korral Ricchi e Poveri, Riccardo Fogli, Piero Mazzocchetti ja Canzoniere Grecanico Salentino.

ABBA Chique õhtusel kontserdil Tartus on nüüd müügis lisakohad

Maailmakuulsa ansambli ABBA tribüütbänd ABBA Chique annab Eestis neli suurt aastavahetuse kontserti! Nüüd on 28. detsembril toimuval õhtusel kontserdil Vanemuise kontserdimajas müügis lisakohad. 

Loomaaed kutsub taas retkedele õhtuhämaruses! 

Ainulaadsed ekskursioonid videvikulise ja öise eluviisiga ning põhjamaist karget kliimat nautivate loomade juurde pakuvad meeldejäävat kogemust ja elamust.

Wolfgang Amadeus Mozarti sünnipäevakontsert

Vene Kultuurikeskus jätkab kontsertide sarjaga, pühendatud suurte heliloojate sünnipäevadele.

'Õhtu rannal' – Tallinna Linnateatri näitlejad ja VHK Keelpilliorkester esitavad Eesti kontserdilavadel Valter Ojakääru laule

Tähistamaks 100 aasta möödumist armastatud helilooja, saksofonisti, džässmuusika propageerija ja muusikapublitsisti Valter Ojakääru (1923–2016) sünnist, on Tallinna Linnateater koostöös Vanalinna Hariduskolleegiumi keelpilliorkestriga ette valmistanud kontsertkava „Õhtu rannal. Valter Ojakäär 100“, millega külastatakse kontserdimajasid üle Eesti.

Tallinna Linnateatris esietendub Diana Leesalu lavastatud 'Esietendus'

Diana Leesalu sai inspiratsiooni John Cassavetese 1977. aasta filmist „Esietendus“ ja toob 18. novembril Tallinna Linnateatri Hobuveskis välja samanimelise lavastuse. Näidendi teksti kirjutasid Diana Leesalu ja Kaarel Väljamäe.

Jõulumuusika festival 'Kirikupühad Maarjamaal'

Kauni muusikaga imeline jõuluaeg kirikutes, mõisates ja muusikasalongides üle Eesti.    Parim kingitus endale, pereliikmele, armsale sõbrale, töökaaslasele on elamus pühademuusikast kaunites ajaloolistes hoonetes.

Tuhkatriinu / Cinderella

Koreograaf Cristiano Principato ja kunstiprodutsent Sander Sellin (Eesti Balletiagentuur) on loonud ainulaadse kontseptsiooni, mis ühendab nelja Euroopa juhtiva balletitrupi ja Eesti Rahvusballeti tantsijaid. Rahvusvaheline meeskond jagab lava täispikas muinasjutulises balletis, äratades ellu täiesti uue "Tuhkatriinu" lavastuse.

Silvia Ilves & pojad koos Margus Vaheriga. Jõulukontserdid 'Südames Tähtede Poole'

Jõulutähtede lummav sära tuleb sel aastal Eesti inimestele märksa lähemale koos Silvia & ta poegade ning Marguse ühise Jõulutuuriga Eeestimaa kaunimates kirikutes.

Galaõhtu 'Kordumatu' nüüd müügil

Esmakordselt Eestis toimub suursündmus, mida võib nimetada "Kordumatuks"! Publik kogeb glamuurset ja pidulikku galaõhtut, kus külalistel on võimalik astuda tõeliselt erilisse maailma, kus ainult selleks õhtuks sündinud musikaalsed ja tantsulised numbrid ning kvaliteetne huumor ühinevad unustamatuks kogemuseks, mida kroonib Eesti tippkoka poolt valmistatud gurmeeõhtusöök.

Jääetendus 'Kings on Ice' jaanuaris Tallinnas

Meil on hea meel kutsuda teid uskumatule jääetendusele “Kings on Ice”, mis toimub 29. jaanuaril 2024 Tallinnas Tondiraba Jäähallis!

Stingi kontserdi piletid on välja müüdud rekordiliselt lühikese ajaga

Kohalikke muusikasõpru on valdamas suur põnevus ja elevus - legendaarse helilooja ja laulja Stingi kontsert, mis leiab aset 10. juunil 2024 Tartu lauluväljakul, on välja müüdud vaid kolme tunniga peale avaliku müügi algust. Antud müügirekord kinnitab, et maailmakuulsal artistil on Eestis tugev ja pühendunud fännibaas.  

Endlas esietendub romantiline draama 'Langev täht'

Endla Teatri Küünis esietendub 11. novembril Steven Dietzi „Langev täht”, mille lavastaja on Enn Keerd. See on kibemagusa huumoriga pikitud romantiline draama kahe endise armastaja ootamatust ja elumuutvast taaskohtumisest ühe lummemattunud lennujaama ootesaalis.

Ainult Jarek Kasar ja Valter Soosalu maitsekas kontsertetenduses 'Kellad'

Jarek Kasar ja Valter Soosalu annavad üle Eesti kuus meeleolukat kontsertetendust, kus on garanteeritud nii hea huumor kui ka muusikaelamus.

Estonian Voicesi jõulukontserdid 'Lumised lood'

Detsembrikuu kaunitel talveõhtutel paitab kontserdipubliku kõrvu Eesti säravaima vokaalansambli Estonian Voicesi muusika.

Kyiv Grand Ballet 'Luikede järv' Tallinnas ja Tartus

Kyiv Grand Ballet, üks edukamaid gastroll-truppe rahvusvahelises balletimaailmas, on toonud lavale kauneimad maastikud ja kostüümid, mille on loonud Ukraina Rahvusooperi kunstnikud. Ning tantsijad, kes on võitnud arvukalt auhindu ja köitnud vaatajaskonda alustades Pariisi kuulsaimatest lavadest lõpetades New Yorgi omadega.

Hele Kõrve, Lauri Saatpalu ja Peeter Rebane 'Roosa kuu'

Hele Kõrve, Lauri Saatpalu ja Peeter Rebane annavad koos 5 mõnusat aastalõpukontserti. Keelpillidel saadab lauljaid Ann Kuut.

The Tuberkuloitedi vinge aastalõpukontsert ERMis

22. detsembril annab ansambel The Tuberkuloited Tartus Eesti Rahva Muuseumis aastalõpukontserdi, kus kõlavad tuntud hitid.

Suvelavastus 'Isad ja pojad'

Suvelavastus „Isad ja pojad“ räägib isadest ja poegadest meie oma armsas Eestis, meie enda ajaloo ja ühiskondlike muutuste taustal. Laval on isad-pojad Hannes ja Rasmus Kaljujärv, Indrek ja Leonhard Sass Taalmaa ning alati muhe vanameister Egon Nuter.

Trad.Attack! & Puuluup Noblessneri Valukojas

Trad.Attack!i ja Puuluupi võib nimetada Eesti folgi superkomboks, kes läbi erinevate muusikaliste žanride aina uusi ja põnevaid nurki avastavad. Tule ja kuula, kuidas mõlemad artistid ehitavad üles päris oma, ainulaadse ja ägeda muusikalise maailma, mis samm-sammult, lugu-loolt end lahti.

Tallinna Linnateatris esietendub kaasaegne Briti näitemäng noortest juristidest

4. novembril esietendub Salme Kultuurikeskuse väikesel laval tänapäeva inglise dramaturgi Nina Raine’i näidend „Nõusolek“, mille on oma esimese tööna Tallinna Linnateatris toonud publiku ette Ugala lavastaja Taago Tubin.

Piletilevi paneb õla alla Eesti laskesuusatamisele

Piletilevi Group, Baltimaade juhtiv ja Kesk Euroopa üks suurimaid kultuuri- ja spordisündmuste piletimüüjad alustab nelja-aastast koostööd Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooniga.

Teatris Ekspeditsioon esietendub Jarmo Reha lavastus 'Eidos'

Reedel, 27. oktoobril jõuab teatri Ekspeditsioon lavale Jarmo Reha uuslavastus “EIDOS” Sakala 3 teatrimaja kammersaalis.  See on Reha teine autorilavastus Ekspeditsioonis. Eelmisel, 2022. aastal sündinud lavastusega “Divide et Impera* jaga ja valitse” pälvis Reha teatriauhindade jagamisel lavastaja ja etenduskunsti auhindade nominatsioonid.

Marko Matvere ja Ooper-Kvartett 'Jõuluooper'

Pühadeajal annab Marko Matvere koos Ooper-Kvartetiga viis kaunist kontserti „Jõuluooper“.

Mikk Saar, Jaan Sööt, Pääru Oja ja Allan Vainola 'Sinus endas talv'

See suurepärane seltskond muhedaid muusikuid saab taas aastalõpus kokku, et tuua publikuni üks mõnus kontserdielamus! 20.-30. detsembrini annavad Mikk Saar, Jaan Sööt, Pääru Oja ja Allan Vainola 7 aastalõpukontserti üle Eesti. Lauljaid saadavad pillidel Indrek Kruusimaa ning Jaak Lutsoja.

Johan Randvere 'Ma unistan valgetest klahvidest' klaverikontserdid

Johan Randvere on tuntud Eesti pianist ja oma põlvkonna üks silmapaistvamaid muusikuid.

Paul Neitsov 'Jõuluteraapia 2023'

Paul Neitsovi „Jõuluteraapia” on midagi enamat kui lihtsalt kontsert; see on pühademeele muusikaline embus. Üks Eesti osavamaid kitarriste esitab ajatuid laule ja lummavaid meloodiaid, mis tabavad selle erilise aastaaja olemust.

Võimas elamus maailmakuulsa gospelkooriga London Community Gospel Choir

40. tegutsemisaastat tähistav London Community Gospel Choir annab Eestis ühe võrratu kontserdi „A Night To Remember“ 17. detsembril Tartus, Vanemuise kontserdimajas.

Ivo Linna, Robert Linna, Kalle Sepp ja C-Jam 'Rõõmsad jõulud üheskoos'

Detsembris ühendavad oma jõud Ivo Linna, Robert Linna, Kalle Sepp ja C-Jam, et tuua rahvani kaunis jõulumuusika! 

Komöödiateatri lavastus 'Lumevangis'

Liigutav ja naljakas lugu lähedusest ja üksildusest, naerust ja pisaratest, lumest ja päikesest, pitsast ja veinist.

Endlas esietendub Iiri romantiline draama 'Mullingari kandis'

Endla Teatri Küünis esietendub 14. oktoobril John Patrick Shanley romantiline draama „Mullingari kandis“. Madis Kalmeti lavastuses seisavad kaks keskikka jõudnud eluaegset naabrit silmitsi hulga väljaütlemata soovide ja aastakümneid kestnud perekondade vahelise vimmaga.

Maksim Galkin taas Tallinnas uue programmiga

Üks väheseid kuulsaid vene kunstnikke, kes mõistis avalikult hukka Venemaa agressiooni Ukraina vastu ja lisati seejärel Venemaa võimude poolt 'välisagentide' nimekirja. Maksim Galkin lahkus Venemaalt 2022. aasta märtsis pärast Venemaa tungimist Ukrainasse. Praegu elab koos perega Iisraelis.

Alika ja Koit Toome jõulukontserdid

Imelisel jõuluajal toovad Alika ja Koit Toome pühadetunnet inimeste südametesse kaunite jõulukontsertidega üle Eesti.

Maarja-Liis Ilus & Noorkuu - Jõulukontserdid / sooduspiletid saadaval kuni 15. oktoobrini

Maarja-Liis Ilus ja vokaalansambel Noorkuu annavad sel aastal ühised jõulukontserdid 10-21. detsembrini üle Eesti.

FIX 'Tuulehoog'

Ansambel FIX esineb kahe kontserdiga 9. novembril Tartus ja ja 22. detsembril Tallinnas! Külalisena astub lavale ka Valter Soosalu. 

Legendide Laulud - Jaak Joala, Georg Otsa & Raimond Valgre muusika õhtu

Esmakordselt on kolme Eesti jaoks väga olulise muusiku ja suurmehe Jaak Joala, Georg Otsa ja Raimond Valgre looming ja laulud korraga teie ees. Legendide tuntumaid laule esitavad Marko Matvere, Toomas Uibo, Oliver Kuusik, Juss Haasma ja Urmas Lattikase ansambel.

Tallinna Linnateatris esietendub Markus H. Ilvese 'Metazoa'

7. oktoobril jõuab Salme Kultuurikeskuse väikesel laval publikuni Markus H. Ilvese lavastus „Metazoa“. Lavastuse idee autor on Markus. H Ilves, tekst on sündinud proovisaalis koostöös trupiga, kuhu kuuluvad Simo Andre Kadastu, Jan Ehrenberg ja Maris Nõlvak.

Zucchero - Overdose D'amore - World Tour 2024

13. aprillil 2024 astub Tallinnas Alexela Kontserdimaja lavale legendaarne Itaalia artist Zucchero. Vanameister toob rahva ette oma ajatu klassika, mis on teinud temast rahvusvahelise muusikalise legendi ning õhtu tõotab panna kõik hingekeeled helisema.

Itaalia popooperi sensatsioon The Italian Tenors naaseb Eestisse

Järgmise aasta oktoobris annab ainulaadne The Italian Tenors oma tuuri "Viva La Vita" raames kolm kontserti Eestis. Trio esines esmakordselt Eestis sel kevadel müües kontserdisaalid välja rekordilise kiirusega. 

Les Bohemes 'A Tribute to The Three Tenors'

Tenorite ansambel Les Bohemes Hispaaniast on tagasi, et anda aasta lõpus Eestis viis võrratut kontserti pühendusega kolmele võimsale tenorile - Jose Carreras, Placido Domingo ja Luciano Pavarotti.

'Kummardus Sulle, Queen' Alika, Koit Toome, Ott Lepland ja Madis Arro

See naistepäev tuleb rajumalt kui kunagi varem, sest neli fantastilist lauljat koos saatebändiga teevad kummarduse läbi aegade ühele kuulsaimale ning edukaimale bändile Queen.

Üliedukas show 'Someone Like You - The Adele Songbook' toob taas Eestisse Adele'i suurimad hitid

Eesti publiku poolt ääretult palavalt vastuvõetud ja kõik eelmised esinemised Eestis väljamüünud kontsertkava "Someone Like You" naaseb üheks erakordseks õhtuks 27. märtsil Alexela Kontserdimaja lavale.

The Dire Straits Experience koos Chris White’ga toob Eestisse Dire Straitsi legendaarsed hitid

Legendaarse Dire Straitsi endine liige Chris White koos The Dire Straits Experience’ga toovad Alexela kontserdimaja lavale 18. veebruaril ühe maailma kuulsaima bändi loomingu. Õhtu jooksul tehakse läbivaade Dire Straitsi parimatest paladest, muuhulgas kõlavad hitid „Sultans of Swing“, „Money for Nothing“, „Private Investigations“ ja paljud teised. 

Ville Valo – Neon Noir tuur 2024

Kultusliku soome bändi "HIM" liider Ville Valo tuleb Eestisse! Ülemaailmse tuuri "Neon Noir Tour" kontsert toimub Tallinnas 2024. aasta 17. aprillil Helitehases. Tuuri kontsertidel tutvustab Ville Valo oma uusimaid soololaule albumilt "Neon Noir" ning esitab legendaarse bändi "HIM" loomingut.

Esmakordselt Tallinnas Kataloonia Rahvusballett vapustava jõuluetendusega 'Pähklipureja'

Ballet de Catalunya – see on balletitrupp, millesse kuulub silmapaistev kunstiline meeskond rahvusvaheliselt tunnustatud tantsijatest, õpetajatest ja koreograafidest, tantsumaailma professionaalidest.

Meie peakontor nüüdsest Tallinna kesklinnas!

Piletilevi Groupi uus kontor asub alates 1. septembrist Tallinna kesklinna tuiksoonel, aadressil Maakri 23 A.

Boney M and Liz Mitchell - The Original Lead Singer

Boney M Tallinnas - ainult 1 originaalse legendaarse grupi kontsert. Boney M juhtiv solist Liz Mitchell laulab kuulsamaid hitte: Rasputin, Sunny, Rivers of Babylon jt.

Legendaarne 80ndate bänd Secret Service esineb Tallinnas ja Tartus - homme algab avalik müük

Secret Service on legendaarne 1980ndate bänd, mida imetlevad endiselt miljonid fännid üle maailma. New wave’i, popmuusika ja sündipopi elemente ühendava Rootsi bändi Secret Service hitid olid eelmise sajandi klassika.

Üleemaailmset edu nautiv kontsertetendus 'Piaf! The Show' toob Eestisse Edith Piafi loomingu

4. jaanuaril saab Alexela Kontserdimajas näha ja kuulda üht Prantsuse edukamat showd – "PIAF ! THE SHOW". Kahes osas toimuv kontsertetendus jutustab loo lauljatar Edith Piafi karjäärist tema unustamatute laulude kaudu läbi vaimustava lauljatari Nathalie Lermitte. Show’d on üle maailma etendatud rohkem kui 600 korda viiekümnes riigis ning müüdud rohkem kui miljon piletit.

Piletilevi uus müügipunkti ja internetipoe teenustasu hakkab kehtima alates 19. juulist

Anname teada, et Piletilevi müügipunkti ja internetipoe teenustasu on alates 19. juulist 1,50€ pileti kohta. Teenustasu muutusega kompenseerib Piletilevi üldisest hinnatõusust tingitud kulude kasvu. 

Kontsertide tipphooaeg on käes: turvalist ostlemist

Kuna menukate kontserditega kaasnevad sageli ka mitte nii heade kavatsustega loodud hõlptuluskeemid, tuletame allpool meelde, miks ei ole kunagi hea mõte osta oma pileteid järelturult.

Sisselogimise muudatus Piletilevi keskkonnas

Piletilevi keskkonna sisselogimise süsteem uueneb alates 30. maist ja seoses sellega saab Sinu kasutajanimeks Sinu e-maili aadress. 

Fear Factory - DisrupTour 2023

Legendaarsed raskemetalli hiiud bändist Fear Factory annavad Tallinnas 15. detsembril 2023 kauaoodatud kontserdi. Üritus toimub Helitehases, kavas on unustamatu õhtu täis toorest energiat. Fear Factory kontserdi erikülaliseks on Butcher Babies (Los Angeles) ja soojendab IGNEA (Ukraina), oodata on veel üht soojendusesinejat.

ABBA Chique esineb aasta lõpus kontserdiga 'Happy New Year' ka Jõhvis

Maailmakuulsa ansambli ABBA tribüütbänd ABBA Chique annab Eestis neli suurt aastavahetuse kontserti ning 27. detsembril saab kontserti kuulama tulla Jõhvi kontserdimajja.

Piletilevi tegi novembris kõigi aegade piletimüügi rekordi

Piletimüügiplatvorm Piletilevi Group püstitas novembris kõigi aegade piletimüügi rekordi, mis näitab, et koroonapiirangute ajal kokku kuivanud meelelahutusturg on saavutamas endist hiilgust.

Balletiklassika 'Don Quijote' jõuab Lvivi Riigiooperi esituses Eestisse

Balletikorüfee Marius Petipa koreograafia ja Ludwig Minkuse muusikat ühte sulandav "Don Quijote" etendub tuleva aasta alguses Eestis. Ukraina Lvivi Riigiooperi balletitrupp esineb Miguel de Cervantes Saavedra suurromaani ainetel loodud etendusega 8. veebruaril Alexela Kontserdimajas ja 10. veebruaril Vanemuise Kontserdimajas.

Esindusliku Ukraina Lvivi Riigiooperi esinejad toovad Eestisse lisaks maailmakuulsale klassikalisele koreograafiale ka lavaproduktsiooni ja luksuslikud kostüümid. Lvivi ooperi klassikaline ballett on tuntud särava ja emotsionaalse esituse poolest.

Hispaania kirjaniku Migule de Cervantes Saavedra romaan "Tervameelne hidalgo Don Quijote La Manchast" ilmus 17. sajandi alguses ning räägib loo rüütel-idealistist, kes on loonud endale fantaasiamaailma, millele pole reaalsusega mingit pistmist. Quijote jaoks on olulised väärtused austus, headus, rüütellikus ja vaprus. Raamatut peetakse üheks kõigi aegade parimaks ilukirjandusteoseks.

Romaanile tuginev ballett Marius Petipa koreograafiale ja Austria helilooja Ludwig Minkuse muusikale esietendus 1869. aastal. Ballett on üks oma žanri kuulsamaid klassikalisi teoseid, mis toob vaatajateni virtuoosset tantsu, kaunist muusikat ja hispaaniapärast temperamentset elurõõmu.
Osta pilet Ballett Don Quijote - Lviv National Opera (Ukraina) Ballett Don Quijote - Lviv National Opera (Ukraina) Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet Ballett Don Quijote - Lviv National Opera (Ukraina) Ballett Don Quijote - Lviv National Opera (Ukraina) Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti