logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Ugala teater avab sel nädalavahetusel maailmaklassika ja suure avapeoga oma 102. hooaja

Reedel, 17. septembril avab Ugala teater oma 102. hooaja Shakespeare’i komöödiaga „Suveöö unenägu”. Lavastus tuuakse välja koostöös Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiaga, selle lavastab Lembit Peterson (Theatrum) ning mängivad lavakunstikooli 30. lennu tudengid, kelle jaoks on tegemist neljanda diplomitööga.

Algab Euroopa jazzi suursündmus European Jazz Conference 2021 

15.-19. septembrini toimub Tallinnas Telliskivi Loomelinnakus European Jazz Conference 2021 pealkirjaga "Shapes of Jazz to Come". Rahvusvahelise suursündmuse tänasel avakontserdil Niguliste muuseumis kõlab Maria Fausti “Maarja missa” autori ansambli ja Collegium Musicale esitluses. Konverentsi muusikaprogrammis saab kuulda 20 Eesti jazzikollektiivi, kontserdid on avatud kõigile jazzihuvilistele.  

Whitesnake - The Farewell Tour

8. juunil 2022  astub Saku Suurhallis lavale üks ajastu suurimaid ja legendaarseimaid rokkbände Whitesnake, et teha neid armastavale publikule suur kummardus ning üheskoos viimast korda tõeliselt tähistada. Hüvastijätuturnee erikülalisena liitub rootslaste rokkansambel Europe.

Ootame kõiki 13.,15.,16. ja 27. septembril 'Aeglase hingamise' etendustele

Head uudised! Kiirtestimine teostatakse korraldaja kulul!

Eesti Noorsooteatris esietendub A. H. Tammsaare 'Poiss ja liblik'

12. septembril esietendub Eesti Noorsooteatris „Poiss ja liblik” – Anton Hansen Tammsaare miniatuuril ja Ardo Ran Varrese muusikal põhinev visuaalteatrilavastus väikelastele. 

Piletilevi pikendab kinkepiletite kehtivusaega!

Piletilevi pikendab kõiki kinkepileteid, mille soetamise kuupäev jääb vahemikku 1. jaanuar 2020 – 31. august 2021, kinkepiletite uus realiseerumistähtaeg on 30. september 2022!

Septembris kõlavad romantilised laulud galakontsertidel 'Meestelt naistele'

Ootamas on ainulaadsed õhtud Eesti parimate meeslauljate ja ilusate suurte tüdrukutega Tallinnas, Moostes, Tartus ja Pärnus.

ABBA Chique’i suured aastavahetuse kontserdid ABBA hittidega

Maailmakuulsa ansambli ABBA tribüütbänd ABBA Chique annab Eestis neli suurt aastavahetuse kontserti „Happy New Year“! ABBA Chique kontsertidel taaselustub legendaarse poppansambli ABBA lavashow, mida iseloomustab autentne muusika ja välimus.

Ugala avab 102. hooaja armastuse ja kirega

Ugala teater avab oma peagi algava 102. hooaja 18. septembril tantsupeoga. Sel aastal peetakse hooaja avapidu ühiselt koos Viljandi linnaga, et tähistada ka Viljandi 738. sünnipäeva. Teatrimaja uksed avanevad kell 20:30 ja pidu algab kell 21. Ootame kõiki Ugalasse, et peoõhtul üheskoos lustida ja kingatallad siledaks tantsida.

Komöödia 'GRÜNBERGI SININE'

Kaks naist ja kaks meest – täitumata unistused ja pealetükkiv rutiin. Veroonika tahab vabaneda liigsest kehakaalust ja leida töökoht, mida ei peaks häbenema. Inga tahab, et teda tõsiselt võetaks. Aigar tahab, et teda imetleksid kogu maailma naised. Tõnu tunneb end pooliku inimesena, kuni pole suutnud oma kollektsiooni soetada Grünbergi sinist vinüülplaati – üliharuldast ihaldusobjekti kõigi melomaanide hulgas.

Eesti Noorsooteater alustab juubelihooaega

Eesti Noorsooteater alustab sündmusrikast 70. hooaega etendusega pühapäeval, 5. septembril. Septembris jõuavad publiku ette ka esimesed uuslavastused, A. H. Tammsaare „Poiss ja liblik” väikelastele ning Eugène Ionesco „Ninasarvik” noortele ja täiskasvanutele.

Tallinna rahvusvaheline orelifestival 'Reval 2021'

Sügisene Tallinn kutsub osa saama 2.-7. oktoobril toimuvast Rahvusvahelisest orelifestivalist “Reval 2021”. Reval, kui Tallinna iidne nimi sümboliseerib siinkohal sajandite sügavustest hõnguvaid Eestimaa orelitraditsioone. Kontserditel Tallinna suuremates ja ajaloohõngulistes kirikutes saab kuulda tippesinejaid nii Eestist, kui ka välismaalt. Seekordse festivali juhtsõnadeks on katedraal ja prantsuse muusika.

Tallinna Prantsuse Lütseum 100. Juubelikontsert

Kontsert-lavastus „C’est une chanson...“ toob muusika, luule ja tantsu abil lavale 100. sünnipäeva tähistava Tallinna Prantsuse Lütseumi kaks erinevat eluetappi. 

Kuldne Mask Eestis: müügil on teatrifestivali lisapiletid

Müüki saabusid Teatrifestivali Kuldne Mask Eestis lisapiletid, mille müük oli senini peatatud seoses piirangutega.

RoboPark / Robotinäitus

RoboPark on rahvusvaheline robotite näitus lastele ja täiskasvanutele, mis on läbi rännanud peaaegu kogu Venemaa, SRÜ ja Poola. Paljud robotid on Eestis esimest korda!

Alates esimesest juulist 2021 pakub Piletilevi oma internetikeskkonnas täiesti uut teenust – Piletilevi piletikindlustus.

Piletikindlustus tagab kliendile pileti ostuhinna kompensatsiooni juhul, kui klient enda või pereliikme tervise halvenemise, liiklusõnnetusse sattumise või vahetult enne sündmust kodus tekkinud kahju tõttu ei peaks saama üritusel osaleda. Lisaks tavapärastele üritusel osalemist takistavatele juhtumitele tagab kindlustus ka kaitse COVID-19 haigestumise puhul.

Gunnar Grapsi 70. sünniaastapäeva mälestuskontsert toimub 28. novembril Alexela Kontserdimajas.

Päev pärast Gunnar Grapsi sünnipäeva, 28. novembril toimub Alexela Kontserdimajas kontsert legendaarse Eesti rocki "raudmehe" mälestuseks. Tänavu möödub 70 aastat Gunnar Grapsi sünnist ning sel puhul koguneb kontserdisaali lavale arvukalt Eesti muusikuid, et pakkuda publikule võimalust taaskogeda Grapsi muusikalist pärandit kohalikku muusikasse. Piletid juubelikontserdile tulevad müügile 23. juulil Piletilevis.

Punkmuusika ristiisaks tituleeritud IGGY POP esineb Tallinnas

14. juunil 2022 esineb Alexela Kontserdimajas skandaalne ja metsik USA punkrokkar Iggy Pop. Esitlusele tulevad lood nii tema varasemast loomingust kui ka 2019. aastal ilmunud albumilt „Free“. 

Videocast! EMEA 2021 nominentide tutvustus!

11. juunil selguvad Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad 2021 võitjad. Sel puhul palusime meie kaamera ette tänavusi nominente, kes enda tegemisi ja muusikatööstuse telgitaguseid tutvustavad. Järgemööda avalduvad videointervjuud MUSA portaalis, Piletilevi kodulehel ja sotsiaalmeedia kanalites!

Alexela kontserdimajas kuuleb Harry Potteri filmimuusikat sümfooniaorkestri esitluses

12. oktoobri õhtul muutub Alexela kontserdimaja Harry Potteri imeliseks maailmaks, mille võluriteks on The London Philharmonic and Symphonic Film Orchestra koos koori ja tuntud solistide ning Weasly perekonna näitlejatega.

Vanemuise teatri sügishooaeg on müügil

Alates 26. maist on müügil Vanemuise teatri sügispoolaasta piletid. 152. hooaeg rõõmustab publikut nii maailmaklassika kui uute algupäranditega, sõna-, tantsu- ja muusikalavastustega, uue ja vanaga. 

Kuldne Mask toob vaatajate ette kahe aasta parimad lavastused - piletid juba müügil!

Nagu paljud teisedki meie riigi tähtsamad kultuurisündmused, jäi eelmisel aastal ära ka festival Kuldne Mask, osa selle programmist kanti üle aastasse  2021. Korraldajad täiendasid programmi värskete ja suuremat kõlapinda leidnud esietendustega ning loodavad,  et vaatajad saavad  vene teatrite paremaid lavastusi juba sel sügisel näha. Festival toimub 5.–26. oktoobrini Tallinnas, Narvas ja Kohtla-Järvel. 

Piletilevi TIK TOK challenge!

Me kõik oleme igatsenud murevaba elamustesuve - siin ta on! Osale Piletilevi tiktok challenge's ja võida 1000€ väärtuses Piletilevi kinkekaarte!

Inglismaa korraldas koroonaleviku testimiseks festivali

Inglismaa astub jõudsaid samme korraldamaks festivale ja siseüritusi. Paljud britid olid tunnistajateks ajaloolisele hetkele, kui Liverpoolis, Seftoni pargis, peeti maha koroonaaja suurim ja meeleolukaim pidu.

Comedy Estonia: Ari Matti Mustonen 'Flamingo'

August 2021 tuleb lavadele Ari Matti Mustoneni uus soolotuur “Flamingo”

Esimene miljoni piletiga suurtuur müüdud!

Meil on rõõm tõdeda, et üritustemaailm on normaalsusesse naasmas. Koroonakriisi mõju on olnud laastav, kuid suviste kontsertide ja etenduste müük nii meil kui välismaal annab jõudsalt märku, et nüüd on viimane aeg talveunest ärgata!

Comedy Estonia & Chambers Touring Ltd esitlevad

Jimmy eelmine tuur “Best Of” alustas 100 etendusega, aga tuuri lõpuks oli seda näinud rohkem kui pool miljonit inimest, kokku 460-l etendusel üle maailma.

Sparks 2022 European Tour

Reedel, 4. mail 2022 esineb esmakordselt Tallinnas stiilne popbänd Sparks! Kontsert toimub Alexela Kontserdimajas. Piletilevi klientidele on avatud eelmüük alates kolmapäevast, 31. märtsist kell 11.00. Avalik piletimüük saab alguse neljapäeval, 1. aprillil – ja see ei ole nali!

Rammsteini kontsert Tallinnas lükkub aasta võrra edasi

Uus kuupäev on 20.07.2022. Kõik eelnevalt ostetud piletid kehtivad automaatselt ja neid pole vaja ümber vahetada. Juhul kui Teile uus kuupäev ei sobi, palume teil ära täita tagasiostu avaldus hiljemalt 31.05.2021

Algas piletimüük laskesuusatamise Otepää maailmakarika etapile

Järgmisel talvel võõrustab Eesti BMW IBU laskesuusatamise maailmakarika etappi, mis peetakse 10.-13. märtsini 2022 Otepääl Tehvandi Spordikeskuses. Tegemist on esimese laskesuusatamise MK-etapiga kogu Baltikumis. Piletimüük on avatud alates 4. märtsist 2021. 

Teadussaate osalejast saatejuhiks ehk lugu Karl Vilhelm Valterist!

Kui lokkispäine ja rõõmusuine Karl ruumi astub, on raske teda mitte märgata. See ülevoolav energia, kaval pilk ja esinejale omane sarmikus lihtsalt kiirgab kaugele ja meil on au teda esimese Piletilevi noore tegijana tutvustada.

Kirglikud maailmaparandajad Briti rokkbändist NOTHING BUT THIEVES esinevad Tallinnas

Alternatiivne Briti rokkansambel Nothing But Thieves esineb “The Moral Panic Tour” kontserttuuri raames 17. novembril 2021 Tallinnas, Vaba Laval.

ULF ehk Kas ma olen olemas? DIGITEATRIS

ULF on jõulumees, ta on seda olnud juba 14 aastat.
Koos oma näitlejast abikaasaga toonud rõõmu paljudele lastele ja peredele.
ULFI jaoks on 14 aastat olnud just paras aeg, et päriselt jõuluvanaks saada…
ULF oskab jõuluvanana mõtelda, ennast jõuluvanana nähaning ennast jõuluvanana tunda.

Nädala pärast toimub Tallinnas rahvusvaheline jazzikonverents

15.-19. septembrini toimub Tallinnas Telliskivi Loomelinnakus European Jazz Conference 2021 pealkirjaga "Shapes of Jazz to Come". Konverents toob Eestisse ligi 200 olulist jazzivaldkonna eestvedajat ning ajakirjanikku Euroopast ja kaugemaltki ning on seega läbi aegade üks suuremaid ja olulisemaid muusikaettevõtluse sündmuseid Eestis. Konverentsi mitmekülgne kontserdiprogramm tutvustab Eesti jazzmuusikuid ning piiratud kogus pileteid on müügil ka Eesti muusikasõpradele.

European Jazz Conference "Shapes of Jazz to Come" suunab pilgu tulevikku ning selle sündmuse delegaatideks on peamiselt Euroopa jazzielu korraldajad, ajakirjanikud maailma juhtivatest jazziväljaannetest ning agentuurid. Konverents on iga-aastane suursündmus, mida Tallinn võõrustas ka kümme aastat tagasi Euroopa kultuuripealinna Tallinn 2011 programmi raames. “Kui 2011. aastal Eestis toimunud kohtumisel oli delegaate ligi sada, siis nüüd on neid oodata üle poole rohkem. Kuna eelmisel aastal jäi konverents ära, siis on osalejatel soov Tallinnasse kohale tulla väga suur,” märkis Eesti Jazzliidu rahvusvaheliste suhete juht Jaak Sooäär

“European Jazz Conference’i 2021 toimumine tänavu septembris Tallinnas on tunnustus meie heale tööle. Enim rõõmustame selle üle, et Eesti jazzmuusikud on end rahvusvaheliselt tõestanud. Nüüd on taas parim võimalus näidata, et eestlased on tõelised jazziprofessionaalid — seda nii parimaid ja isikupärasemaid Eesti artiste Euroopa jazzi eestvedajatele tutvustades kui ka korralduslikku kvaliteeti kõrgel hoides,” ütles festivali Jazzkaar kunstiline juht Anne Erm.

“Eestile on suur au olla jazziprofessionaalide kohtumispaigaks. Silmast silma kohtumised ja vahetud arutelud annavad piirangutest kurnatud keskkonnas uut energiat, süstides inimestesse kindlust planeerida tulevikku. Peame olema uhked, et jazzmuusika olulisim esindusorganisatsioon maailmas on usaldanud meile konverentsi korralduse. Olen kindel, et see avab uusi rahvusvahelisi uksi nii eesti muusikutele kui ka meie konsterdikorraldajatele,” ütles kultuuriminister Anneli Ott.

Konverentsi raames toimub Vabal Laval ja Fotografiska Tallinnas Eesti artiste tutvustav muusikaprogramm 11 ansambli osavõtul ning lisaks ka 7 hilisõhtust fringe-kontserti jazziklubis Philly Joe’s, Fotografiska Tallinnas, Erinevate Tubade Klubis ja Sveta Baaris. Konverentsi avab 15. septembril Niguliste kirikus Maria Fausti ja Collegium Musicale “Maarja missa”. Showcase-programmis esinevad Kadri Voorand in duo with Mihkel MälgandKristjan RandaluEstonian VoicesThe Free MusketeersSooäär-Yaralyan-OunaskariJoel Remmel Trio & Aleksander PaalPeedu Kass MomentumUMARamuel Tafenau QuintetKarja-Renard-Wandinger ja Susanna Aleksandra Quartet. Fringe-programmis rõõmustavad rahvusvahelisi ja Eesti jazzisõpru Tanel Ruben Quintet feat. Kadri Voorand & Kristjan RandaluRita RayLexsoul DancemachineTobias Tammearu TrioArgo ValsImproVoc ja Titoks. Kontsertidele müüakse piiratud koguses pileteid ning täpse ajakava leiab Jazzkaare ja Eesti Jazzliidu kodulehelt. Konverentsi muusikaprogrammi koostasid Jazzkaar ja Eesti Jazzliit koostöös Europe Jazz Networki liikmetest koosneva rahvusvahelise žüriiga.

Konverentsi pealkiri viitab ameerika saksofonilegendi Ornette Colemani albumile "The Shape of Jazz to Come", mille ilmumine 1959. aastal avas jazzmuusikas täiesti uue perspektiivi. Elame suurte muutuste ajal ka praegu, seetõttu on konverentsi keskmes jazzmuusika ning sellega seotud inimeste võimalused ja ohud uues olukorras, kus mitmesugused piirangud võivad veel pikka aega harjumuspäraseid tegevusi mõjutada ja muuta.

European Jazz Conference’i raames toimuvate kontsertide piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja internetis www.piletilevi.ee

European Jazz Conference’i toetavad Kultuuriministeerium, Tallinna linn ja Kultuurkapital. Konverents on osa Tallinna UNESCO muusikalinnaks kandideerimise programmist. Konverentsi viib läbi European Jazz Network koostöös Eesti Jazzliidu ja Jazzkaarega. 
Osta pilet EJC 2021 muusikaprogramm: päevapilet 17. september PopulaarnePopulaarneEJC 2021 muusikaprogramm: päevapilet 17. september Vaba Lava, Fotografiska Tallinn, Eesti 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet European Jazz Conference 2021 showcase concert: The Free Musketeers / Estonian Voices PopulaarnePopulaarneEuropean Jazz Conference 2021 showcase concert: The Free Musketeers / Estonian Voices Fotografiska Tallinn, Vaba Lava, Eesti 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet European Jazz Conference 2021 showcase concert: Kristjan Randalu / Sooäär-Yaralyan-Ounaskari / Joel Remmel Trio & Aleksander Paal PopulaarnePopulaarneEuropean Jazz Conference 2021 showcase concert: Kristjan Randalu / Sooäär-Yaralyan-Ounaskari / Joel Remmel Trio & Aleksander Paal Vaba Lava, Fotografiska Tallinn, Eesti 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Välja müüdud European Jazz Conference 2021 fringe concert: Rita Ray / Lexsoul Dancemachine Välja müüdudVälja müüdudEuropean Jazz Conference 2021 fringe concert: Rita Ray / Lexsoul Dancemachine - Erinevate Tubade Klubi, Tallinn, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet EJC 2021 muusikaprogramm: päevapilet 18. september PopulaarnePopulaarneEJC 2021 muusikaprogramm: päevapilet 18. september Vaba Lava, Fotografiska Tallinn, Eesti 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet European Jazz Conference 2021 showcase concert: Ramuel Tafenau Quintet PopulaarnePopulaarneEuropean Jazz Conference 2021 showcase concert: Ramuel Tafenau Quintet Fotografiska Tallinn, Eesti 10.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet European Jazz Conference 2021 showcase concert: UMA / Kadri Voorand in duo with Mihkel Mälgand PopulaarnePopulaarneEuropean Jazz Conference 2021 showcase concert: UMA / Kadri Voorand in duo with Mihkel Mälgand Fotografiska Tallinn, Vaba Lava, Eesti 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet European Jazz Conference 2021 showcase concert: Karja-Renard-Wandinger / Susanna Aleksandra Quartet / Peedu Kass Momentum PopulaarnePopulaarneEuropean Jazz Conference 2021 showcase concert: Karja-Renard-Wandinger / Susanna Aleksandra Quartet / Peedu Kass Momentum Vaba Lava, Fotografiska Tallinn, Eesti 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet European Jazz Conference 2021 fringe concert: ImproVoc / Titoks PopulaarnePopulaarneEuropean Jazz Conference 2021 fringe concert: ImproVoc / Titoks - Sveta baar, Eesti 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!