Aleksandr Ivaškevitši kontsert ''Aprill. Lugu jätkub''

Aleksandr Ivaškevitši kontsert ''Aprill. Lugu jätkub''

P 26.04.2026 • 18:00 - 20:30Vabaduse Väljak 5, Tallinn, Harjumaa

26. aprillil 2026 kl 18:00 toimub Südalinna Teatri suurel laval Aleksandr Ivaškevitši traditsiooniline kevadine kontsert – „Aprill. Lugu jätkub“. 

Publikut ootab programm, kus elav muusika, laulud ja luule kohtuvad improvisatsiooni ja tantsuga. See pole lihtsalt tavaline kontsert, vaid tõeline pidupäev ja siiras vestlus saalisolijatega.

„See õhtu annab mulle võimaluse jagada oma mõtteid ja rääkida vaatajatega neil teemadel, mis ei jäta mind hetkel külmaks. Loodan, et see kohtumine täidab saali soojusega, kingib rõõmu ja inspiratsiooni“, – ütleb Aleksandr. 

Kontserdil astuvad üles publiku poolt armastatud ja tunnustatud muusikud, kellest osadega on Aleksandr koostööd teinud juba pikki aastaid, mõned neist on aga liitunud kollektiiviga alles hiljuti: Rain Rämmal (klaver), Kristjan Rudanovski (viiul), Ainar Toit (kitarr), Tanel Ruben (löökpillid), Robert Nõmmann (kontrabass) ja Martin Kuusk (klarnet ja saksofon). 

Ootame teid 26. aprillil kell 18:00 Südalinna teatris.

Piletid müügil Piletilevis ja teatri kassas. 

Hinnainfo

Piletite hinnad on kuvatud koos teenustasudega. Võimalike teenustasude kohta loe lähemalt siit!

Üritus on vene keeles
Hinnad sõltuvalt istekohast
Hinnale lisandub agenditasu väärtuses 1.90 € - 4.30 €
Kestus 2,5 h
Vanusepiirang 14+
Ratastoolis kliendile on sissepääs tasuta, saatjale kehtib pileti täishind

Toimumiskoht

Südalinna Teater, TallinnVabaduse Väljak 5, Tallinn, Harjumaa http://www.veneteater.ee/
Ava kaardirakenduses

Korraldaja

A.Ivashkevich OÜ
Reg.nr: 17403021
Kolde pst. 84-21, Tallinn, 10321, Harjumaaal.ivashkevich@gmail.com