Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti
Vene Kultuurikeskus, Tallinn

Vene Kultuurikeskus, Tallinn

Eesti , Harjumaa , Tallinn , Mere pst. 5
Ava suur kaart

Munitsipaalasutusena loodi Vene Kultuurikeskus veebruaris 2001.a. Käesoleval ajal tegutseb VKK-s ligi 30 erizanrilist loomingulist koori-, vokaal-, draama-, koreograafia- ja muud kollektiivi.

Selles majas arendab oma tegevust kultuurirahvaülikool vene kogukonnale hästi tuntud filoloogiadoktor Naftoli Basseli juhtimisel.

Peale oma vaba aja sisustamise osalevad kõik need loomekollektiivid ja kultuuriühendused aktiivselt VKK poolt ellu kutsutud üritustel: festivalidel, konkurssidel, ülevaatustel, kontsertidel, kuhu sageli kutsutakse nii taidlus- kui ka kutselisi kunstikollektiive Venemaalt, Ukrainast ja Valgevenest. Vene Kultuurikeskuse tegevuse üheks peamiseks ülesandeks on saada siia lavale esinema silmapaistvaid professionaalseid kunstikollektiive Venemaalt.

Eesmärgiga osutada tallinlastele abi orienteerumises linnas aset leidvate arvukate kultuuriürituste virvarris, loodi Vene Kultuurikeskuses piletimüügikeskus, kust saab lunastada pääsme ükskõik millisele kontserdile või teatrietendusele. 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti