logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Lahenduste ministeerium/ Eesti Noorsooteater

P 26.5.2024 15:00 - T 28.5.2024 13:00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Lahenduste ministeerium

Headus võidab. Alati!

Vanusele 7+

Eesti Noorsooteatri lavastus „Lahenduste ministeerium” keskendub küsimusele, kuidas maailma paremaks muuta ja mida me ise saame selleks teha, et elu oleks parem, turvalisem, rõõmsam. Vahel ei aita muu, kui ohjad enda kätte haarata, sest hädasolijat tuleb aidata. Maksku, mis maksab. Headus võidab. Alati!

Lavastus põhineb Hollandi nüüdisaegse lastekirjaniku Sanne Rooseboomi jutustusel „Lahenduste ministeerium”, mis võlub oma värvikate tegelaste, universaalsuse ja vahetu optimismiga. Ajal, mil maailmas muutub kõik aina keerulisemaks, leidub keegi, kes julgeb astuda vastu ülekohtule ja kurjusele, keegi, kes pakub lahendusi, seejuures iseendale tähelepanu tõmbamata.

Varateismelise Niina kätte satub pooljuhuslikult kiri poisilt, kes kiusajate vastu abi leidmiseks pöördub lahenduste ministeeriumi poole. Ehkki Niina pole sellisest ministeeriumist kuulnudki, hakkab asi teda huvitama ja ta otsustab poissi aidata. Parima sõbra ja lähima võitluskaaslase seltsis asub Niina poissi kiusajate käest päästma. See lihtne otsus käivitab seikluse, mis haarab isegi rahvusvahelist tasandit. Mis koht on lahenduste ministeerium? Kas selline organisatsioon üldse eksisteerib? See ja paljud teised küsimused leiavad noorte seikluse käigus vastuse ja nii mõnigi mure saab lahendatud.

2024. aasta suvel mängime lavastust mängupaikades üle Eesti.

Esietendus 26. mail 2024 Ferdinandi saalis.
Etendus on kahes vaatuses.

Autor Sanne Rooseboom
Tõlkija Vahur Aabrams
Dramatiseerija Siret Campbell
Lavastaja Taavi Tõnisson
Kunstnik Kristel Maamägi
Helilooja Liina Sumera
Valguskunstnik Targo Miilimaa 

Mängivad Maria Ehrenberg, Alice Siil (külalisena), Laura Kukk, Laura Nõlvak, Hardi Möller, Mart Müürisepp

Üritused

Üritusi ei leitud
Välja müüdud Lahenduste ministeerium - esietendus! Välja müüdudVälja müüdudLahenduste ministeerium - esietendus! Eesti Noorsooteater, Ferdinandi saal
Välja müüdud Lahenduste ministeerium Välja müüdudVälja müüdudLahenduste ministeerium Eesti Noorsooteater, Ferdinandi saal
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti