logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Loe edasi

Lükkub edasi: 31.03 Kadrioru loss 'Muusika Inimesele'

Uus kuupäev selgub lähiajal, info avalikustatakse sündmuse lehel Piletilevis ja saadetakse uus teade e-piletite omanikele meili. Kõik piletid jäävad kehtima uuele kuupäevale ja vahetada ei ole vaja. Juhul, kui ei soovi oodata uue kuupäeva infot, võib tagastada oma pileti.

Jääb ära: täna, 17.03 Dip

Piletid ostetakse tagasi või vahetatakse mõne teise kuupäeva vastu. Enda soovist palume teada anda aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimuse number. 

Jääb ära: 06.05.2023 Max Barskih kontsert

Piletite tagastamise juhend: Saada oma sooviavaldus aadressile maxbarskihconcert@gmail.com Taotluses peab olema märgitud järgmine info: 1. Palun lisage manusena Teie pilet või foto piletist, , kus pileti number on selgelt kuvatud 2. Maksekinnitus (pangakonto väljavõte või ostutšekk) 3. Teie pangaandmed (nimi, perekonnanimi ja konto number)

Jääb ära: 17.03 'Mina, Sikenberg'

Asendusetenduse kuupäevaks on 19.03.2023. Ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval ning neid ei ole vaja ümber vahetada. Kui asendusetendus ei sobi, ostetakse piletid tagasi.

Jääb ära: 16.03 'Üksik'

Selle asemel on võimalus minna vaatama suures saalis etenduvat “15 meetrit vasakule” etendust. Juhul kui teile asendusetendus ei sobi, saate enda piletid ümber vahetada teiste kuupäevade vastu või tagastada kuni 30.03.23.

Lükkub edasi: 18.03 ATB kontsert

Kontserdi uus kuupäev on 4. november 2023, toimumiskoht jääb samaks. Juhul kui teile asenduskuupäev ei sobi, piletiraha tagastatakse.

Jääb ära: 14.03 Osnap

Selle asemel mängime lavastust “Tunde-märgid”. Kehtivad samad piletid. Kui asendusetendus ei sobi, ostetakse piletid tagasi kuni 28. märtsini. 

Jäävad ära: 'Brasiilia serenaad. Bossanoova' kontserdid

Piletilevist ostetud e-piletitele tehakse automaatne tagasiost ning raha kantakse piletiostja arveldusarvele 10 tööpäeva jooksul. Piletilevi müügipunktidest ostetud paberpiletid saab tagasi müüa kontserdimajade kassades või saata paberpileti koopia/foto e-posti aadressil tagasiost@concert.ee. Piletid ostetakse tagasi kuni 1. aprillini.

Kuupäeva muutus - 8.03 Franzobel 'Trompetipuu'

Etenduse uus kuupäev on 03.04.23 ning uuel kuupäeval kehtivad kõik ostetud piletid. Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi ning soovite piletid tagastada, siis palume kirjutada tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimuse number. Pileteid saab tagastada kuni 15.03.23.

Lükkub edasi: 05.03.2023 Verka Serduchka

Andri Danõlkol (Verka Serduchka) on diagnoositud raskekujuline kõripõletik. Sellega seoses kontsert lükkub uuele kuupäevale – 19.05.2023.

Jääb ära: 02.03 Regina Madre

Asendusetenduse kuupäevaks on 12.05.2023. Kehtivad samad piletid ja kohad. Kui asendusetendus ei sobi, ostetakse piletid tagasi kuni 15. märtsini.

Jääb ära: 01.03 Poiss, kes nägi pimeduses

Asendusetenduse kuupäevaks on 04.05.2023. Kui asendusetendus ei sobi, ostetakse piletid tagasi kuni 15. märtsini.

Jääb ära: 01.03 Regina Madre

„Regina madre“ asendusetenduse kuupäevaks on 11.05.2023. Kehtivad samad piletid ja kohad. 

Algab tagasiost: 07.01.2023 Didula

07.01.23 Alexela kontserdimajas toimuma pidanud Didula kontsert jäi seoses viisade saamise võimatusega ära.  Piletid saab hoida ja vahetada ümber korraldaja Megatek Concert OÜ uute kontserdite vastu kuni 31.12.2023 k.a. Uute kontserdite info tuleb Piletilevi lehele lähikuudel välja. Juhul, kui Te ei soovi oodata uute kontserdite infot, saate tagastaga oma pileti, täites avalduse vormi.

Tagasiostu algus: Pähklipureja 3D

"Pähklipureja 3D", mis oli kavas 22.-23.12.2022 Tondirabas, oli korraldaja sunnitud esinemised ära jätma. Piletite tagastamiseks palume täita tagasiostu vormi selle lingi kaudu: https://www.piletilevi.ee/est/vormid/tagasiost Tagasiost algab 01.03.2023.

Jääb ära: The Boomtown Ratsi kontsert

Eelnevat arvestades pakume teile pileti tagastamiseks järgnevaid võimalusi: ·kinkekaarti 130% väärtuses piletihinnast, mida saate kasutada kõikidel meie tulevastel kontsertidel kuni 31. detsembrini 2025 ·piletit mõnele teisele meie korraldatavale kontserdile ·piletiraha tagasi piletihinna väärtuses

Jääb ära: lavastuse 'Südameharjutus' tänane, 20. veebruari etendus

Asendusetendus toimub 29.mail. Kehtivad samad piletid ja kohad. Kui asendusetenduse kuupäev ei sobi, ostetakse piletid tagasi kuni 6. märtsini. Pakume ka võimalust minna tänaste „Südameharjutuse“ etenduste piletitega vaatama täna kell 19 algavat etendust „Tiit Pagu“.

Jääb ära: Lavastus 'Maria abielu'

Ostetud piletitele tehakse tagasiost või vahetus mõne teise Vaba Lava etenduse vastu. Vahetust või tagasiostu on võimalik sooritada kuni 8nda maini 2023.

Jääb ära: 16.03.2023 RAGE kontsert

Kõik piletid ostetakse tagasi. PDF piletitele tehakse automaatne tagasiost ning raha kantkse kliendi kontole 10 tööpäeva jooksul. Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.

Suur juubelikontsert: Põhja-Tallinn x Lähen ja tulen uus toimumiskoht

Uus toimumiskoht on Helitehas (Madara 22A, Tallinn). Kõik ostetud piletid kehtivad uues toimumiskohas ning neid ei ole vaja ümber vahetada.

Lükkub edasi: Nuta või Naera - Henrik Normann ja Brigitte Susanne Hunt 15.02.23

Uus kuupäev 12.04.2023, asukoht ja kellaaeg jääb samaks. Kui aga uus kuupäev ei sobi siis palun kirjutada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber. Müügipunktist ostetud piletid saab tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt kuni 28.02.2023 k.a.

Jääb ära: 'AFÄÄR' 28.04. Uus asendusetendus 27.04

Esmalt pakutakse asenduseks pileteid 27. aprill etendusele või ka 29. aprilli etendusele. Kui see asendus ei sobi, siis palume teada anda aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber. Müügipunktist ostetud piletid saab tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunktis.

Uus kuupäev - Teater Tuuleveski. Mašake ja karu / Маша и Медведь

Anname teada, et Jõhvi Kontserdimajas oli etendus “Teater Tuuleveski. Mašake ja karu / Маша и Медведь” oli müügis vale kuupäevaga. Etenduse õige kuupäev on 15.04 (varasem 19.04).  Uuel kuupäeval kehtivad kõik ostetud piletid. 

Kuupäeva muudatus - Kaunimate Aastate Vennaskond - 'Kaunimad aastad su elus - 30 aastat hiljem'

30. mail 2023 Tallinna Salme Kultuurikeskuses toimuma pidanud Kaunimate Aastate Vennaskonna kontsert ''Kaunimad aastad su elus - 30 aastat hiljem'' on tõstetud varasemaks. Kontserdi uus kuupäev on 19.05 kell 19:00. Uuel kuupäeval kehtivad kõik ostetud piletid, juhul kui teile uus kuupäev ei sobi saate enda piletid tagastada.

Lükkub edasi: Pähklipureja 3D 22.-23.12.2022

Etendused toimuvad detsembris 2023.a. Kõik ostetud piletid kehtivad uueks kuupäevaks ja neid ei ole vaja ümber vahetada.

Lükkub edasi: Richard Bona kontsert 6.12

 Richard Bona (USA) & Estonian Dream Big Bandi kontsert, mis pidi toimuma 6. detsembril 2022 Alexela Kontserdimajas, lükkub edasi artisti ootamatult tõsistel perekondlikel põhjustel. Kontserdi uus toimumise aeg teatatakse esimesel võimalusel ning juba ostetud piletid jäävad kehtima uuel toimumisajal.

Lükkub edasi: (Mitte) järjekordne jõulukontert

Kõik ostetud piletid kehtivad ka 2023 aasta kontsertidel. Uued kontserdid toimuvad 16.detsembril 2023 Alexela Kontserdimajas ja 21.detsembril 2023 Vanemuise Kontserdimajas.

Lükkub edasi: Jüri Pootsmanni esitluskontserdid

7.detsembril ja 8.detsembril planeeritud Jüri Pootsmanni plaadiesitluskontserdid Pärnus Wunderbaaris ja Tallinnas klubis D3 jäävad kahjuks 2022 aastal ära. Küll aga planeerime tuua kontserdid lavale 2023 aasta märtsikuus. Kõik ostetud piletid kehtivad ka 2023 aasta kontsertidel. 

Lükkub edasi: Helloween & Hammerfall kontsert

Kahjuks lükkub edasi ka Helloweeni & Hammerfalli Tallinna kontsert seoses Skandinaavia kontsertide kohalike probleemidega. Piletid kehtivad. Uue kuupäevaga kuulutatakse välja ka piletite tagasiostu info.

Lükkub edasi: Riiklik akadeemiline Igor Moissejevi rahvatantsu ansambel

Seoses maailmas toimuvaga pole kahjuks võimalik esitada Tallinnas 1. mail Igor Moissejevi ansambli kontserti „Maailma rahvaste tantsud“. See kontsert kindlasti toimub esimesel võimalikul ajal, kuid hetkel ei oska keegi ennustada, millal see juhtub. Eesti Balletiagentuur annab teada, et kontsert lükkub edasi määramata ajaks. Kõik ostetud piletid kehtivad ka uuel kuupäeval, kuid kuna uus kontserdi toimumise kuupäev pole veel teada on Teil võimalik oma pilet tagastada. Täname, et olete meiega!

Lükkuvad edasi: PÖÖRDES Live kontserdid

POINT Productions Annab teada, et 20. 23. ja 24. novembril planeeritud PÖÖRDES Live kontserdid, Tartus, Tallinnas ja Pärnus lükkuvad edasi ning toimuvad 2023. aasta aprillis.

The Magical Music of Harry Potter uus kuupäev on 24.03.2023

Kõik varem ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval ega vaja ümbervahetamist. Piletite tagastamise soovi korral palume täita tagasiostu avaldus hiljemalt 31.12.2022.

Jääb ära: 13.06.2022 toimuma pidanud Pet Shop Boys kontsert

Kontserdi PDF-piletitest saavad kinkepiletid, millega on võimalik soetada teistele Live Nation Estonia OÜ poolt korraldatavatele sündmustele pileteid kuni 13.06.2023. Selleks tuleb internetipoes ostuprotsessi lõpus kinkepileti koodi väljale märkida PDF-piletil olev triipkoodi number. PDF-piletite omanikele tagastatakse automaatselt iga pileti toimumiskoha lisatasu (0,90€).

Jääb ära: Wolfmother

Kõik piletid ostetakse tagasi. PDF-piletitele tehakase automaatne tagasiost ning raha kantakse 10 tööpäeva jooksul pangakontole, millelt ost oli sooritatud.   Müügipunktist ostetud piletid saab tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskus.

MAK Entertainment SIA likvideerimisprotsessi oktoobri 2022 teade

Alates 23.09.2022 MAK Entertainment SIA äriregistri andmetes on kustutatud likvideerija info. See tähendab seda, et algas uue likvideerija otsimise protsess.

Lükkub edasi: 01.-02.10.2022 Oleg Skripka 'Vopli Vidopljasova'

Piletilevi ajutiselt peatab piletite müüki kuni selguvad uued kuupäevad. Juba ostetud piletid jäävad kehtima uuele kuupäevale. Vahetada ei ole vaja.  

Info ürituse kohta: BI-2 kontsert

Uue kuupäeva määramine BI-2 kollektiivi korraldusmeeskonnaga on hetkel keeruline. Kontsert toimub kindlasti, kuid selleks on vaja, et Kultuuriministeerium esitaks kollektiivi Eesti territooriumile saabumise kohta selge juhise. 

Info ürituse kohta: Enigma 'Original Enigma Voices'

Alates 23.09.2022 MAK Entertainment SIA äriregistri andmetes on kustutatud likvideerija info. See tähendab seda, et algas uue likvideerija otsimise protsess. Seni kuni on uus likvideerija saab määratud, on piletiostjatel õigus saata enda nõudeavaldused otse korraldajale  MAK Entertainment SIA aadressil Jurmala, Kr.Valdemara 2B; LV2015.

Info ürituse kohta: Etendus 'Huligaan. Pihtimus'

Piletilevi lõpetas piletite tagasiostu seisuga 16.09.2022. Hiljemalt 19. septembriks 2022 saadame kinnitusekirja kõigile neile klientidele, kelle poolt esitatud tagasiostu avaldus oli meil võimalik rahuldada. Juhul kui Te ei ole saanud Piletilevi poolt tagasiostu teostatavat kinnitust meili teel, siis kahjuks ei olnud võimalik teie avaldust rahuldada. Juhime tähelepanu, et tagastatud piletimaksumused jõuavad Teie kontole hiljemalt 21.09.2022.

Info ürituse kohta: Basta kontsert

Piletilevi lõpetas piletite tagasiostu seisuga 16.09.2022. Hiljemalt 19. septembriks 2022 saadame kinnitusekirja kõigile neile klientidele, kelle poolt esitatud tagasiostu avaldus oli meil võimalik rahuldada. Juhul kui Te ei ole saanud Piletilevi poolt tagasiostu teostatavat kinnitust meili teel, siis kahjuks ei olnud võimalik teie avaldust rahuldada. Juhime tähelepanu, et tagastatud piletimaksumused jõuavad Teie kontole hiljemalt 21.09.2022.

Info ürituse kohta: Polina Gagarina kontsert

Piletilevi lõpetas piletite tagasiostu seisuga 16.09.2022. Hiljemalt 19. septembriks 2022 saadame kinnitusekirja kõigile neile klientidele, kelle poolt esitatud tagasiostu avaldus oli meil võimalik rahuldada. Juhul kui Te ei ole saanud Piletilevi poolt tagasiostu teostatavat kinnitust meili teel, siis kahjuks ei olnud võimalik teie avaldust rahuldada. Juhime tähelepanu, et tagastatud piletimaksumused jõuavad Teie kontole hiljemalt 21.09.2022.

Lükkub edasi: 15.09.2022 Artik & Asti

Meil on kahju teavitada, et seoses Ukraina sõjaga ei saa Artik & Asti meeskond kontserdil esineda ning oleme sunnitud lükkama kontserdi aasta võrra edasi – 16.09.2023. Bänd loodab, et suhtute hetkeolukorda mõistvalt, hoiate piletid alles ja loomulikult saate järgmisel aastal nautida oma lemmikbändi kontserti. Juba ostetud piletid jäävad kehtima uuele kuupäevale, ümber vahetada ei ole vaja. Juhul kui uus kuupäev Teile ei sobi, on võimalik tagastada pilet kuni 30.09.2022.

Lükkub edasi: kohtumine Nikolai Drozdoviga

Uus kuupäev – 5. Mai 2023 Toimumiskohaks on klubi Cathouse, kus on istumiskohad, mis on jagatud kaheks hinnasektoriks. Loomeõhtu algusaeg jääb muutumatuks - 19.00. Kõik varem ostetud piletid kehtivad uuel toimumiskuupäeval. Pileteid ümber vahetada ei ole vaja.

Wagwan Festivali info

Kahjuks peame kurbusega teatama,et seoses perekondlikel põhjustel peab Saint Jhn ära jätma Tallinna kontserdi, mis pidi aset leidma 19.08 Tallinnas Krulli kvartalis ja millele kehtisid ka Wagwan Music Festival 2022 piletid.

Tyga kontserdi info

Kahjuks peame kurbusega teatama, et perekondlikel põhjustel peab Saint Jhn ära jätma Tallinna kontserdi, mis pidi aset leidma 19.08 Tallinnas Krulli kvartalis ja millele kehtisid ka Tyga kontserdi piletid.

Info ürituse kohta: Alisa! 'Posolon' Tallinn

Piletite tagasimaksed on peatatud. Taasavame tagasiostu siis kui korraldaja edastab selleks vajalikud vahendid. Vabandame siiralt korraldaja poolt tekitatud ebamugavuste pärast. Sündmuse toimumise ning piletite tagasiostu eest vastutab sündmuse korraldaja (Jurban Artist management OÜ).

Info ürituse kohta: Tatjana Bulanova

Anname teada, et hetkel tagasiostu alustamise täpne kuupäev on teadmata, kuna korraldajal on täitmata rahalised kohustused Piletilevi ees. Piletilevi teostab tagasiostu vastavalt ürituse korraldaja vahendite piires ning soovi esitamise järjekorras. Soovi palume esitada aadressile tagasiost@piletilevi.ee

Info ürituse kohta: CMH (RUS)

Täpne kuupäev selgitatakse. Juba ostetud piletid jäävad kehtima uuele kuupäevale. 

Info ürituse kohta: Ghostemane

Täpne kuupäev selgitatakse. Juba ostetud piletid jäävad kehtima uuele kuupäevale. 

Info ürituse kohta: Joel Holmes (USA)

Täpne kuupäev selgitatakse. Juba ostetud piletid jäävad kehtima uuele kuupäevale. 

Info ürituse kohta: The Hatters

Täpne kuupäev selgitatakse. Juba ostetud piletid jäävad kehtima uuele kuupäevale. 

Info ürituse kohta: P.O.D. (USA)

Täpne kuupäev selgitatakse. Juba ostetud piletid jäävad kehtima uuele kuupäevale. 

Info ürituse kohta: NOOKIE / НУКИ (RU)

Täpne kuupäev selgitatakse. Juba ostetud piletid jäävad kehtima uuele kuupäevale. 

Info ürituse kohta: BONES (USA)

Täpne kuupäev selgitatakse. Juba ostetud piletid jäävad kehtima uuele kuupäevale. 

Info ürituse kohta: RAM aka Грязный Рамирес (RUS)

Täpne kuupäev selgitatakse. Juba ostetud piletid jäävad kehtima uuele kuupäevale. 

Info ürituse kohta: Radio Tapok (RUS)

Täpne kuupäev selgitatakse. Juba ostetud piletid jäävad kehtima uuele kuupäevale. 

Jääb ära: 30.09.2022 Monatik

Piletid ostab tagasi Piletilevi. PDF-pileti omanikel tehakse automaatne tagasiost ning raha kantakse piletiostja kontole 10 tööpäeva jooksul. Müügipunktist ostetud piletid  saab tagastada kõikides müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt alates 03.10.2022.

Jääb ära: Comedy Club Andrei Beburishvili ja Zenja Sinjakov

Kõik piletid ostetakse tagasi. PDF-piletitele tehakse automaatne tagasiost ning raha kantakse 10 tööpäeva jooksul pangakontole, millelt ost oli sooritatud. Müügipunktist ostetud piletid saab tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskus.

Jääb ära: Artur Pirozhkovi kontsert

Ettevõte Bravo Events SIA suhtes algatati likvideerimisprotsess. Sellest tulenevalt olid kõik tarbijad oodatud esitama oma täitmata nõudeid kaupleja vastu kuni 15. augustini 2022.

East Beach Fest 2023 uus kuupäev

EBF2023 toimub 14-15.juulil Narva-Jõesuu rannas. EBF2023 aastal kehtivad kõik varem ostetud piletid. Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis ostetakse piletid tagasi kuni 25.07.2022.

Jääb ära: 12.01.2022 Jevgeni Djatlov ja Akadem-kvintet

Piletitele tehakase automaatne tagasiost ning raha kantakse 10 tööpäeva jooksul pangakontole, millelt ost oli sooritatud. Müügipunktist ostetud pileteid saab tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K ja Viru Keskus.

Jääb ära: 22.11.22 Marina Devjatova ja show-ballett ЯR-dance

Piletitele tehakase automaatne tagasiost ning raha kantakse 10 tööpäeva jooksul pangakontole, millelt ost oli sooritatud. Müügipunktist ostetud pileteid saab tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K ja Viru Keskus.

Lükkub edasi: 13.06.2022 'Naerata Meile, Issand' ja 14.06.2022 'Meie klass'

Etendused lükkuvad edasi, korraldaja on sunnitud müügi peatama ning otsima uusi toimumiskuupäevi. Korraldaja palub mõistvat suhtumist. 

Lükkub edasi: A.Netrebko & Y.Eyvazov uus kuupäev 14.11.2023

Kontserdi uueks kuupäevaks on 14. november 2023. Kõik ostetud piletid kehtivad ka uuel kuupäeval ning neid ei ole tarvis ümber vahetada. Kes soovib enda ostetud pileteid tagastada, siis andke sellest teada hiljemalt 01.07.2022.

Lükkub edasi: BI-2 kontsert

Anname teada uuest kuupäevast hiljemalt 31. juuliks. Kui olete tagasiostusoovi juba varem esitanud, ei ole vaja seda uuesti teha.

Lükkub edasi: 12.05.2022 StandUp Ivan Abramov

Teatame, et StandUp Ivan Abramov ei saa toimuda 12. mail 2022. Piletimüük on hetkel peatatud. Uus kuupäev avalikustakse kuni 31. juuli 2022.

Lükkub edasi: Ansambli YES kontsert

Briti progeroki bänd YES esineb Tallinnas, Alexela Kontserdimajas The Album Series tuuri raames järgmisel kevadel, 25. mail. Täies pikkuses esitatakse lood bändi 1974. aastal ilmunud seitsmendalt stuudio albumilt ‘Relayer’ ning lisaks saab loomulikult kuulda mitmeid teisi tuntud YESi palasid.

Uus teade: Garik Sukachev - Suur Juubeli soolokontsert 'GO'

Korraldaja sõnul tekkisid Venemaa artistide Eestisse toomisega raskused, mille tulemusena tuli piletite müük kuni asjaolude edasise selgumiseni peatada. Hetkel töödatakse selle nimel, et leida võimalus Garik Sukachev - Suur Juubeli soolokontserti ''GO''  läbiviimiseks.

Uus teade: V. Butusov, 'Nautilus Pampilius' - Suur soolokontsert

Korraldaja loodab, et kontsert toimub. Uus kuupäev ja piletite tagastamise tingimused tehakse teatavaks kohe, kui korraldajal on ameltik kinnitus esinejate korraldusmeeskonnalt kui ka riigiasutustelt, kes seda protsessi reguleerivad.

Uus teade: SPLIN

Korraldaja sõnul tekkisid Venemaa artistide Eestisse toomisega raskused, mille tulemusena tuli piletite müük kuni asjaolude edasise selgumiseni peatada. Hetkel töödatakse selle nimel, et leida võimalus grupi Splin, V. Butusovi, M. Galkini, G. Sukatšovi kontsertide läbiviimiseks.

Jääb ära: RASPUTIN

PDF-piletid ostetakse tagasi ning raha kantakse automaatselt piletiostja arveldusarvele 10 tööpäeva jooksul.  Müügipunktist ostetud piletid saab tagastada kõikides Piletilevi müügipuntkides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.

21.11.2021 Sillamäe Kultuurikeskuses toimuma pidanud etendus 'Veidrused... Halb on mitte unistada' alustab tagasiostuga

Selleks palume pdf-piletite tagasiostuks ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressiltagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimuse number. Müügipunktist ostetud piletid saab tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.

Jääb ära: StandUp 11.03.2022 Vanja Usovich

Piletite tagasiost alustatakse siis kui sündmuse staatus muutub “Tagasiost” peale. Palun jälgige infot sündmuse lehel Piletilevis.

Lükkub edasi: Sabatoni kontsert 06.04.22

Kontserdi uueks kuupäevaks on 18. mai 2023. Kõik ostetud piletid kehtivad ka uuel kuupäeval ning neid ei ole tarvis ümber vahetada. Kes soovib enda ostetud pileteid tagastada, siis andke sellest teada hiljemalt 30.04.2022.

Lükkub edasi: 9.04.2022 'Vana Neitsi'

Korraldaja on sunnitud müügi peatama ja otsima võimalikke uusi toimumise kuupäevi. Palume muudatustest aru saada ja oodata uut infot.

Jääb ära: 10.03.2022 Aleksandr Rogov meistriklass

Piletite tagasiost alustatakse siis kui sündmuste staatus muutub “Tagasiost” peale. PDF-piletitele tehakse automaatne tagasiost ning Piletilevi kannab raha tagasi piletiostja kontole.   Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada kõikides Piletilevi (v.a Circle-K teenindusjaamades ning Viru Keskuses asuv müügipunkt).

Lükkub edasi: 24.03.22 Valeri Meladze

Teatame kahetsusega, et 2022. aasta märtsiks kavandatud Valeri Meladze ringreis ei saa toimuda koos praeguse keerulise olukorraga maailmas ja lükkub edasi. Korraldaja on sunnitud müügi peatama ja otsima võimalikke uusi kontserdikuupäevi.

Jääb ära: Maailma Muusika meistriteosed - Kõik Hitid

Piletid ostetakse tagasi alates 4.märtsist 2022.   PDF-piletitele tehakse automaatne tagasiost ning raha kantakse piletiostja arveldusarvele 10 tööpäeva jooksul.    Müügipunktist ostetud piletid saab tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.

Lükkub edasi: HELLOWEEN & HAMMERFALL kontsert

Kontserdi uueks kuupäevaks on 2. mai 2023. Kõik ostetud piletid kehtivad ka uuel kuupäeval ning neid ei ole tarvis ümber vahetada. Kes soovib enda ostetud pileteid tagastada, siis andke sellest teada hiljemalt 02.05.2022.

T 01.02.2022 19:00 'Linda di Chamounix' Rahvusooperis Estonia / EI TOIMU!

Etendus saab toimuma järgmisel kevadel, 11.04.2023 kell 19.00. Kui Teile see kuupäev sobib, ei pea meiega ühendust võtma – uuel kuupäeval 11.04.2023 kehtivad etendusele 01.02.2022 ostetud piletid. 

Jääb ära: 28.01.22 Avarii

Pileteid hakatakse tagastama, kui korraldaja on selleks taganud piisavad vahendid. Kui piisavad vahendid on tagatud, muutub Piletilevi lehel ürituse müügistaatus „müük peatatud“ „tagasiostuks“ ning algab piletiraha tagastamine.

Jääb ära: 11.04.2021 '37 postkaarti'

Piletilevist ostetud pdf-piletid ostetakse automaatselt tagasi ning raha kantakse piletiostja kontole perioodil 15.01.2022 ja teostatakse järk-järgult kuni kõik vajalikud vahendid on tagastatud korraldaja poolt. Müügipunktist osetud piletid saab tagastada alates 15.01.2022 kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a. Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.

Jääb ära: etendused 'Õnne otsingul' 01.12.2021 (Haapsalu), 02.12.2021 (Pärnu)

Piletite tagasiost hakkab alates 15.12.2021 ja teostatakse järk-järgult kuni kõik vajalikud vahendid on tagastatud korraldaja poolt.

Selgus uus kuupäev: 24.04.2022 RockPrivet

RockPriveti kontserdi uus kuupäev on 24. aprill 2022 CatHouse'i kontserdimajas. Kui Te ei soovi uut kuupäeva oodata, saate kontserdile ostetud piletid tagastada Piletilevi tavapärase skeemi järgi: 22.11.2021–24 .12.2021 (kaasa arvatud).

Jääb ära: 23.10.2021 Kuidas sattuda taevasse?

Piletilevist ostetud pdf-piletid ostetakse automaatselt tagasi ning raha kantakse piletiostja kontole perioodil 15.11.2021 kuni 15.12.2021. Müügipunktist osetud piletid saab tagastada alates 15.11.2021 kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a. Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.

Lükkub edasi: 13.10.21 Ara Malikian

Kahe nädala jooksul lepivad korraldaja ja artisti management kokku uue võimaliku kontserdi kuupäeva Ara Malikian maailma tuuri raames. Ooteaeg sõltub epideemia olukorrast ja piirangutest Eestis ja teistes riikides, kus tuur toimuma peab.

Lükkub edasi: Comedy Woman kontsert 3.10.2021

Kontserdi uue kuupäeva kohta annab korraldaja eraldi teada. Varem ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval.

Lükkub edasi: Gayazovs Brothers 26.12

Pileteid saab tagastada alates 03.01.2021 kuni 10.01.2021

Lükkub edasi: Neyromonahi Feofani kontsert 02.10

Ürituse uus kuupäev on 21.05.2021 Rock Cafes. Kõik ostetud piletid kehtivad uuel päeval.

Lükkub edasi: 09.09 QUEEN SYMPHONIC kontsert

Seoses kultuurisündmustele seotud piirangutega QUEEN SYMPHONIC kontsert (09.09.2020 Alexela Kontserdimaja) lükkub edasi. Uus kuupäev on 16. mai 2021. Kõik varem ostetud piletid kehtivad.

Info ürituse kohta: LSP - ЛСП

Hea piletiostja!
Hiljutiste sündmuste ja tuuri logistika võimatuse tõttu kontsert lükkub edasi.

KONTSERT TOIMUB 100%! 
Täpne kuupäev selgitatakse.
Juba ostetud piletid jäävad kehtima uuele kuupäevale. 
Vahetada ei ole vaja.  
 
Lisaküsimuste korral palun kirjutada otse korraldajale:
crew@alterfashion.net

Olgem üheskoos mõistvad kogu kultuuri- ja meelelahutussektori suhtes, andke veidi aega ning edasilükatud ürituste puhul võimalusel ärge pileteid tagastage.
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti