Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Teatritoetus ja teatrite kinkepiletid

NUKU, Ugala, Endla, Von Krahli, VAT Teatri ja Vene Teatri piletid muutuvad kinkepiletiks, millega saab soetada sügishooaja etendustele pileteid. Juhul kui sa soovid enda piletisumma jätta teatrile toetuseks, siis jäta kinkepilet kasutamata või tavapilet ümber vahetamata, nii jääb sinu piletisumma teatrile.

Priit Pedajas toob Ugala suvelavastusena lavale Ene Mihkelsoni romaani 'Katkuhaud'

Juubelihooaja lõppvaatuseks läheb Ugala teater tagasi oma juurte juurde. Sel suvel esietendub Ugala kunagises kodus Koidu seltsimajas Ene Mihkelsoni „Katkuhaud“, mille toob lavale Priit Pedajas, kelle lavastajatee 41 aastat tagasi nendeltsamadelt lavalaudadelt algas.

Ugala põnevusdraama noortest metsavendadest naaseb suvel Kukenoosi küüni

Ugala teatri ajalooline metsavennadraama „Etturid“ kolib ka sel suvel teatrimaja seinte vahelt Järvamaale Vargamäe lähistel asuvasse Kukenoosi küüni. Eelmisel suvel vanas viljakuivatis etendunud „Etturid“ naaseb publiku tungival soovil veel kaheksal korral sellesse erilisse mängupaika. 

Krahv Luxemburg toob rahvusooperi lavale lusti ja romantikat

Täna, 24. jaanuaril esietendub rahvusooperis Estonia Franz Lehári operett „Krahv Luxemburg“, mille lavastajaks ja kunstnikuks on Thomas Mika. Esietendust dirigeerib Kaspar Mänd, peaosades säravad Reigo Tamm või Mati Turi, Helen Lokuta või Janne Ševtšenko, Heldur Harry Põlda või Jaak Jõekallas, René Soom või Mart Laur ning Elina Nechayeva või Kadri Kõrvek.

Tallinna Linnateater: Maikuu ning juuni piletite müügipäev

1. aprillil tulevad müügile mai- ja juunikuu etenduste piletid. Mais saab Taevalaval näha aprillis esietenduvat esimest Tallinna Linnateatri tantsulavastust, Paavo Piigi ja Maiken Schmidti „Melujanu“. 9. mail esietendub aga dramaturg Kertu Moppeli ning lavastaja Sander Puki ühistööna Väikses saalis sündiv „Missioon“. 

 

Meil on hea meel teatada, et lisaks „Pál-tänava poistele“ on tulekul veel üks suvelavastus. Selleks on koostööprojekt Von Krahli Teatriga, kus kahte teatrit ühendavaks sillaks saab noor tunnustatud filmirežissöör Martti Helde. Ühendatud saab Linnateatri psühholoogiline näitlejateater ja Von Krahli visuaalne-eksperimentaalne laad ning sünnib Ernest Hemingway tähtteosest inspireeritud visuaalne lavastus „Vanamees ja meri“. Toimub ainult 10 etendust juunikuus, mis leiavad aset Volta kvartalis, endises Volta klubi hoones (47B Loftid), Tööstuse 47b. Esietendus on 3. juunil kell 19. 

 

„Vanamees ja meri“ piletid tulevad müügile Piletilevis, Tallinna Linnateatri kassas ja www.vonkrahl.ee.    

 

27. märtsil jagati Rahvusooperis Estonia eesti teatri aastaauhindu. Meil on hea meel: parima naispeaosatäitja preemia pälvis Anne Reemann Varvara Pavlovna rolli eest lavastuses „Igatsus“, mida taaskord näeb laval ka maikuus. Parima kunstnikutöö preemia sai Pille Jänes teiste hulgas ka lavastuse „Igatsus“ eest, Kristallkingakese aga lavastaja Vallo Kirs teiste hulgas ka „Hiirtest ja inimestest“ eest. Palju õnne kõigile laureaatidele!
 

TALLINNA LINNATEATRI ETENDUSED SIIN