Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kinoteatri uus isiklik rekord: Murru 422/2 jõuab 300. etenduseni

Kinoteatri loodud audiorännak endises Murru vanglas, mis põhineb sealviibinud vangide, valvurite, ametnike ja lähedaste mälestustel, jõuab 19. augustil rekordilise teetähiseni. Etendus algusega kell 19.00, mis kannab järjekorranumbrit 300, on ühtlasi viimane, mis vanglas mängitakse.

Muusikali ''Once'' piletimüük on alanud!

Ugala teatris esietendub 26. jaanuaril 2019 muusikal „Once“, mille toob lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

Tänasest on müügil ''Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola'' lisaetendused

Teist suve mängitava õpetliku lustimängu „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ piletid on tänaseks juba nii hästi müünud, et mängukavasse on lisatud kolm lisaetendust: 31. juulil, 1. ja 2. augustil, mis jäävad ka viimaseks võimaluseks lavastust näha. Kõik etendused toimuvad Koidula muuseumi aias.

Muusikali ''Hüljatud'' lisaetendused müügil

Alates tänasest on müügil piletid muusikali “Hüljatud” lisaetendustele 12. aprillil ja 10. mail kell 19 Vanemuise suures majas.

Kreenholmi saarel esietenduv suurlavastus “Kremli ööbikud” räägib Jaak Joala vastuolulisest saatusest

Augustis 2018 esietendub Narvas Kreenholmi manufaktuuri hoovil Tartu Uue Teatri suvelavastus “Kremli ööbikud”. Lavastus räägib NSV Liidu mürisevast muusikatööstusest ning selle särava tähe Jaak Joala vastuolulisest saatusest.

Avatakse värskelt renoveeritud Vanemuise suur maja

1967. aasta 9. detsembril avati Vanemuise suur maja, mis asendas 1906. aastal avatud ja 1944. aastal sõjas hävinenud hoonet. Tänavu tähistab teatrimaja esimest juubelit ning avab peale kaks suve kestnud renoveerimist taas uksed 30. septembril 2017.

Ülevaade SAAL Biennaal lavastustest

15. – 27. augustini toimub Tallinna erinevates etenduspaikades rahvusvaheline etenduskunstide festival SAAL Biennaal. Kokku mängitakse 14 performance-lavastust ning kokku antakse üle 34 etenduse. Anname väikese ülevaate Biennaalil toimuvast, mida soovitame kindlasti vaatama minna.

Vanemuine toob lavale Victor Hugo romaanil põhineva muusikali “Hüljatud”

Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal HÜLJATUD esietendub 25. novembril Vanemuise teatris ja 8. detsembril 2017 Nordea Kontserdimajas.

Tallinna Linnateater: Maikuu ning juuni piletite müügipäev

1. aprillil tulevad müügile mai- ja juunikuu etenduste piletid. Mais saab Taevalaval näha aprillis esietenduvat esimest Tallinna Linnateatri tantsulavastust, Paavo Piigi ja Maiken Schmidti „Melujanu“. 9. mail esietendub aga dramaturg Kertu Moppeli ning lavastaja Sander Puki ühistööna Väikses saalis sündiv „Missioon“. 

 

Meil on hea meel teatada, et lisaks „Pál-tänava poistele“ on tulekul veel üks suvelavastus. Selleks on koostööprojekt Von Krahli Teatriga, kus kahte teatrit ühendavaks sillaks saab noor tunnustatud filmirežissöör Martti Helde. Ühendatud saab Linnateatri psühholoogiline näitlejateater ja Von Krahli visuaalne-eksperimentaalne laad ning sünnib Ernest Hemingway tähtteosest inspireeritud visuaalne lavastus „Vanamees ja meri“. Toimub ainult 10 etendust juunikuus, mis leiavad aset Volta kvartalis, endises Volta klubi hoones (47B Loftid), Tööstuse 47b. Esietendus on 3. juunil kell 19. 

 

„Vanamees ja meri“ piletid tulevad müügile Piletilevis, Tallinna Linnateatri kassas ja www.vonkrahl.ee.    

 

27. märtsil jagati Rahvusooperis Estonia eesti teatri aastaauhindu. Meil on hea meel: parima naispeaosatäitja preemia pälvis Anne Reemann Varvara Pavlovna rolli eest lavastuses „Igatsus“, mida taaskord näeb laval ka maikuus. Parima kunstnikutöö preemia sai Pille Jänes teiste hulgas ka lavastuse „Igatsus“ eest, Kristallkingakese aga lavastaja Vallo Kirs teiste hulgas ka „Hiirtest ja inimestest“ eest. Palju õnne kõigile laureaatidele!
 

TALLINNA LINNATEATRI ETENDUSED SIIN